Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
41.670
Cevap
27
Favori
2.502.339
Tıklama
Giriş
    758 Mesaj
    Arkadaşlar benimde telefonum yavaşladı mesaj cevaplarken cevaplama ekranının gelmesini 2 sn falan bekliyorum ? Sizde de aynı durum var mı ?
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

beyler ya 8 gb hafıza kartı nın cıkartırken kosesı kırıldı ne dandık bıse bu ya sımdı de 30 mb goruo hafıza ı yenı alıcam kıngston 16 gb alan warmı telefonda kasma olur mu ?

byler bı baksanız ya ? :S:S

ben gecen ay aldım 16 gb kigston.Bir sorun yaşamadım 12 gb mp3 var ustune dizi ve filmler var tüm uygulamalar karta yüklü gayet sağlıklı ve hızlı çalışıyor.
    |
    |
    5800 için ofis programı arıyorum arkadaşlar bir tane buldum ama imza kabul etmedi
    |
    |

Orijinalden alıntı: thsncnrymlk

Arkadaşlar benimde telefonum yavaşladı mesaj cevaplarken cevaplama ekranının gelmesini 2 sn falan bekliyorum ? Sizde de aynı durum var mı ?

suan ki telefon hafızan kac mb onu söyle once bi. 30-40 falansa agırlasır boşalt biraz içini

ya da soft format at kız gibi telefonun olsun

soft formatta sadece telefon hafızasındakı bılgıler gidiyo . onun için yedek al sonra at yada önemlı bı program yoksa numaralarını sim hafızasına taşı. at
    |
    |

Orijinalden alıntı: raptor_r

16 gb varmı bilmiyorum onu araştırırsın .5800 16 gb kadar destekliyo telefonda kasma olmaz sanmam.. ayrıca kıngston marka alıcaksan dikkat et çünkü piyasada taklitleri çok ben geçen aldım ama sahtesini almışım ambalajda kısgtons yazıyomuş meğerse,eve gelince farkettim şu ana kadar bi sorun çıkarmadı ama.,.. bu arada yazılımı güncelledikten sonra radyodaki rds özelliği çalışmamaya başladı bilginize...

quote:

Orijinalden alıntı: RegdaR

quote:

quote:

beyler ya 8 gb hafıza kartı nın cıkartırken kosesı kırıldı ne dandık bıse bu ya sımdı de 30 mb goruo hafıza ı yenı alıcam kıngston 16 gb alan warmı telefonda kasma olur mu ?

ben gecen ay aldım 16 gb kigston.Bir sorun yaşamadım 12 gb mp3 var ustune dizi ve filmler var tüm uygulamalar karta yüklü gayet sağlıklı ve hızlı çalışıyor.

pekı beyler pıyasdakı 8 gb kıngston lar 40 lıra fakat 16 gb lar 110 lıra nıe bu kadar fark war 16 gb lar ıcın 10 mb/s dıe 8 ler ıcınde 4mb/s dıe okudum bıde mesela kabloyla pc ye baglıosun ya depolama modunda bu verı aktarım hızları kabloylada gecerlı oluomu yoksa usb aparatları warya bunların onla mı yoksa farketmez mı ? cunku zaten ufak bıse gene cıkarıp takarken bozmayalım kabloyla ollmuosa.. bu yuzden mı bu fark ?
    bıde sony toshıba kıngston felan hangısı daha ıyıdır ya nası bakcaz ? alıcam da dandık almayayım.? bugun yarın alıcam ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk__murat -- 23 Mart 2010; 14:43:07 >
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: raptor_r

16 gb varmı bilmiyorum onu araştırırsın .5800 16 gb kadar destekliyo telefonda kasma olmaz sanmam.. ayrıca kıngston marka alıcaksan dikkat et çünkü piyasada taklitleri çok ben geçen aldım ama sahtesini almışım ambalajda kısgtons yazıyomuş meğerse,eve gelince farkettim şu ana kadar bi sorun çıkarmadı ama.,.. bu arada yazılımı güncelledikten sonra radyodaki rds özelliği çalışmamaya başladı bilginize...

quote:

Orijinalden alıntı: RegdaR

quote:

quote:

pekı beyler pıyasdakı 8 gb kıngston lar 40 lıra fakat 16 gb lar 110 lıra nıe bu kadar fark war 16 gb lar ıcın 10 mb/s dıe 8 ler ıcınde 4mb/s dıe okudum bıde mesela kabloyla pc ye baglıosun ya depolama modunda bu verı aktarım hızları kabloylada gecerlı oluomu yoksa usb aparatları warya bunların onla mı yoksa farketmez mı ? cunku zaten ufak bıse gene cıkarıp takarken bozmayalım kabloyla ollmuosa.. bu yuzden mı bu fark ?
    bıde sony toshıba kıngston felan hangısı daha ıyıdır ya nası bakcaz ? alıcam da dandık almayayım.? bugun yarın alıcam ..

piyasada sundisk toshiba ve kingston var 16gb 5800 ile uyumlu sony uyumlu değil diye biliyorum Ben Toshiba alacaktım ama bulamadım, sandiskte yoktu en sonunda golddan aldım kingston 130 liraya 6 taksit .Ben depolama modunda bağlıyorum kendi kablosu ile usb 2.0 a hızından memnunum ama ölcmedim hızını hiç.Biaraştiriim sonucları bildiririm.
    |
    |

• Binbaşı
    1389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jebote

quote:

suan ki telefon hafızan kac mb onu söyle once bi. 30-40 falansa agırlasır boşalt biraz içini

ya da soft format at kız gibi telefonun olsun

soft formatta sadece telefon hafızasındakı bılgıler gidiyo . onun için yedek al sonra at yada önemlı bı program yoksa numaralarını sim hafızasına taşı. at

benim 16 mb kaldı telde:) ağırlaşma hissetmedim ama. nete girdikçe azalıyor hafıza buna nasıl engel olacağız?
    |
    |
    |
    |
    564 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

az önce servis de güncellettim telefonu. İlk izlenimim kötü . Yavaşlamış telefon.

hemen hard format at telefon kendine gelecek
    |
    |

mesaj hafızasını memory card yapınca bende de oluyor. o yüzden telefon hafızası yaptım. dha hızlı
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bekir__

az önce servis de güncellettim telefonu. İlk izlenimim kötü . Yavaşlamış telefon.

karta ya da yığın hafızaya da at. artık, kalıntı kalmasın.
    |
    |

• Binbaşı
    1917 Mesaj
    v31 den v40 a güncellemek istiyorum telefonu. produkt kodu değiştirerek yapacağım. bu güncellemeyi yaptıktan sonra beğenmezsem tekrar v31 sürümüne dönebilirmiyim?
    |
    |
    10358 Mesaj
    evet bunu ben de merak ediyorum
    |
    |
    Ya arkadaşlar telefonu netten aldım, kutuyu açar açmaz sim ve hafıza kartının olduğu bölümde açıklık fark ettim geri göderip değişimn isteyeceğim ama bir yeni gelecek olan modeldede aynısı olurmu diye şüphedeyim.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: akg58

Ya arkadaşlar telefonu netten aldım, kutuyu açar açmaz sim ve hafıza kartının olduğu bölümde açıklık fark ettim geri göderip değişimn isteyeceğim ama bir yeni gelecek olan modeldede aynısı olurmu diye şüphedeyim.

fotoğraf çekip koyarmısın? simkartla hafıza kartının bulunduğu yerde kapakları rahat açabilmek için bir boşluk bırakılmış durumda normalinde, sizin sorun zannettiğiniz normal birşey olmasın?
    birde açma kapama tuşunun olduğu köşenin fotoğrafını çekermisiniz? kasa açıklığı orada oluyor çünkü.
    |
    |
    6688 Mesaj
    ya bu telin hafızayı nasıl boşaltacağız harbiden benimde 20mb bişey kaldı...
    |
    |

|
    |
    quote:

Köşede bişey yok gibi, resimde pek belli olmayabilir ama kıllandım işte zamanla açılırmı vs.Açıyı tutturup yakından bakınca içerisini görebiliyorum hafiften.

evet ilk fotoğrafta bir anormallik var yani kasa açıklığı. diğer açma kapama tuşunun okduğu köşeyi de çekerseniz aşağıdaki fotoğrafın çekilmiş olduğu açıdan orada da sorun var mı yok mu belli olur. bence geri gönderin telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 23 Mart 2010; 20:53:03 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    616 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

Köşede bişey yok gibi, resimde pek belli olmayabilir ama kıllandım işte zamanla açılırmı vs.Açıyı tutturup yakından bakınca içerisini görebiliyorum hafiften.

evet ilk fotoğrafta bir anormallik var yani kasa açıklığı. diğer açma kapama tuşunun okduğu köşeyi de çekerseniz aşağıdaki fotoğrafın çekilmiş olduğu açıdan orada da sorun var mı yok mu belli olur. bence geri gönderin telefonu.

Bahsettiğiniz yerde açıklık yok hocam, sadece bu bölge hatta diğer tarafındada (tuş kilidinin olduğu yer) o bölgede normal, yani şüphelenmekte haklıymışım iade hakkım var nasıl olsa, işlemleri başlatayım bari. Ama çok üzüldüm aynısını almaya nasıl cesaret edecem şimdi.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.