Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (1389. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.614
Cevap
25
Favori
2.521.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13871388138913901391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizgezgin

gps zaten bedava da tema felan gelmesi gerekmiyor mu? telefondan yaptık diy acaba sadece sistem değişklerini mi indirdi çünkü 17 mb ne indirdi sadece millet 100 mb lardan bahsediyor

cihazdan güncellediğinde sadece değişen/eklenen dosyaları alır.

NSU'da tüm dosyaları alır.
  • beyler ya 8 gb hafıza kartı nın cıkartırken kosesı kırıldı ne dandık bıse bu ya sımdı de 30 mb goruo hafıza ı yenı alıcam kıngston 16 gb alan warmı telefonda kasma olur mu ?
  • telefondan guncelleme tmm kınetıc scrool guzelmıs arkadaslar hareketler hızlı oluyor.ev ekranı da guzel menu cubugu asagı ınıyor yukarıya en cok aradgım kısılerın fotoları ıle kısayol aramalarını koydum harıka gercekten asıl guncelleme bılgısayar sıstemı uzerınden yapılıyor onun ıcın ıse daha vakıt var.neden dersenız key degıstererek guncelleme yapmak ıstemıyorum:d
  • Açıp kapatmada sorun yaşayan oldumu.
  • Vatan dan bir kırmızı bir mavi aldık. Mavi de açma sorunu oluyor. Açılır gibi olup nokia yazısında kalıyor pin kodu bölümüne geçmiyor. Pilini çıkarıp takınca düzeliyor. Vatanda yardımcı olmuyor ne yapabilirim bir yardımcı olsanız.
  • arkadaslar nolıa shop guncellemeyı ne kadar zamanda yapıyor benden telı 3 gunluge ıstıyo cok degılmı yarım saatlık bıse degılmı bu ıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozep

arkadaslar nolıa shop guncellemeyı ne kadar zamanda yapıyor benden telı 3 gunluge ıstıyo cok degılmı yarım saatlık bıse degılmı bu ıs

ben ankarada kı kvk da yaptırmak ıcınn sordugudmda 2 saatte teslım ederız demıslerdı:D ama yaptırmadım
  • ya hala şunu anlamadım?

neden nokia shoplara götürüyoruz ya?

evimizde v40 yapamıyormuyuz?
  • yapıyorsun ama ugrasmamak ıcın ya da teknık bır problem olursa hemen cozumlensın dıye nokıa shoplara goturuluyor :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

beyler ya 8 gb hafıza kartı nın cıkartırken kosesı kırıldı ne dandık bıse bu ya sımdı de 30 mb goruo hafıza ı yenı alıcam kıngston 16 gb alan warmı telefonda kasma olur mu ?

byler bı baksanız ya ? :S:S
  • hım
  • 16 gb varmı bilmiyorum onu araştırırsın .5800 16 gb kadar destekliyo telefonda kasma olmaz sanmam.. ayrıca kıngston marka alıcaksan dikkat et çünkü piyasada taklitleri çok ben geçen aldım ama sahtesini almışım ambalajda kısgtons yazıyomuş meğerse,eve gelince farkettim şu ana kadar bi sorun çıkarmadı ama.,.. bu arada yazılımı güncelledikten sonra radyodaki rds özelliği çalışmamaya başladı bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

ya hala şunu anlamadım?

tüm telefonlara çıkmadı güncelleme.bir kısmına çıktı.çıkmayanlar shop a götürüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aycan.

quote:

ya hala şunu anlamadım?

tüm telefonlara çıkmadı güncelleme.bir kısmına çıktı.çıkmayanlar shop a götürüyorlar.

Evet doğru ben şu an 31 liyim kafama eserse 40 a geçerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aycan.

quote:

ya hala şunu anlamadım?

Bir çok Nokia Shop kodunuzu değiştirerek yeni yazılım atıyor Bilginiz olsun!
    Telefonun bataryasını çıkarın kodunuza bakın. Kodunuzun değişip değişmediğini öğrenmek için NSS yazılımına ihtiyacınız var
  • Product Code değiştirip v40 yükledim. kulaklıkta bir sorun olduğu için servise götürücem. Acaba garanti dışı kalmış derler mi?

Orijinal product code'a dönüş yapsam ama v40 yüklü kalsa durumu anlarlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 23 Mart 2010; 8:15:17 >
  • hayır garanti dışı bırakmazlar kod kalsa da kalmasa da farketmiyorlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles
    hayır garanti dışı bırakmazlar kod kalsa da kalmasa da farketmiyorlar zaten.

dun aksam cep telefonum ıle wıfı ustunden guncelleme yaptım bugunde ovı magazaya gırmek ıstedıgımde buyuk ekrana ovı gelıyor ama baglantı kurmuyor.herhangı bır sorun gorunmuyor.hata vermıyor sıstemden sıldım yenıden yukledım ama yıne aynı sorun hakkında yorumu olan varmı?
  • arkadaşım anlık bağlantında bir sorun vardır. ya arkadaşlar v40 taki radyo sorunlu galiba biraz. tesadüf işim olmaz ama radyoyu açım dedim. v31 den farklı olarak frekansın isimleri yazmıyor. mesele v31 deki radyoda alem fm super fm vs. diye isim de yazardı. v40 radyosunda sadece frekans bilgisi görünüyor. bir de radyodan çıkmak istendiğinde geri tuşu var çıkış tuşunun yerinde. çıkış tuşu seçeneklerde mevcut sadece. v40 ta radyo kullanan arkadaşlar sizde de bu sorunlar mevcut mu? v40 yapan arkadaşlar siz de bir inceleyin raadyoyu. sizin de mi böyle?
  • Arkadaşlar eşime telefon alacağım. Nokia 5800 da karar kıldım gibi. Sizce iyi bir tercih mi? HB 8 gb hafıza kartı hediye ediyor, fiyatı 515 TL.

Bu arada 5800 ların sorunlu olduğunu söyledi bir kaç arkadaş? Doğruluk payı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lafmacun -- 23 Mart 2010; 9:29:38 >
  • 
Sayfa: önceki 13871388138913901391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.