Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (1387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.614
Cevap
25
Favori
2.521.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bi sorum olcak yardımcı olursanız sevinirim, bnm 5800 yere düşürdüm, ekran kırıldı fakat dokunmatik çalışıyor bi problem yok bide, ekranın alt kısmından 1 cm lik bir bölüm çizgi çizgi halinde görünmüyor, sanırım o da filmle alakalı bse, bu konuda bilgisi olan arkadaslara soruyorum, garanti ekran kırılmasını karsılamaz biliyorum, ama bn telefonu alırken CEPKASK yaptırmıstım o karsılar mı ? cevaplarınız için simdiden tesekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

Arkadaşlar ben telefonda internet için erişim noktalarını silmiştim zekinin biri yüzünden neyse turkcelli aradım bana servis ayarlarını gönderdiler neyse şimdi internete girebiliyorum operadan falan ama msn imi açamıyorum hangi messenger programını yüklersem yükleyeyim bağlantı hatası, erişim noktalarınızı kontrol edin tarzında hata alıyorum. Öte yandan internete sorunsuz girebiliyorum. Bunun çözümü var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bilen yok mu yav
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben telefonda internet için erişim noktalarını silmiştim zekinin biri yüzünden neyse turkcelli aradım bana servis ayarlarını gönderdiler neyse şimdi internete girebiliyorum operadan falan ama msn imi açamıyorum hangi messenger programını yüklersem yükleyeyim bağlantı hatası, erişim noktalarınızı kontrol edin tarzında hata alıyorum. Öte yandan internete sorunsuz girebiliyorum. Bunun çözümü var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bilen yok mu yav

internete bağlanırken sorun yaşamıyorsan bağlantı ayarlarında sorun yoktur. msn programını değiştir. ben nimbuz kullanıyorum. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercrazy

arkadaslar bi sorum olcak yardımcı olursanız sevinirim, bnm 5800 yere düşürdüm, ekran kırıldı fakat dokunmatik çalışıyor bi problem yok bide, ekranın alt kısmından 1 cm lik bir bölüm çizgi çizgi halinde görünmüyor, sanırım o da filmle alakalı bse, bu konuda bilgisi olan arkadaslara soruyorum, garanti ekran kırılmasını karsılamaz biliyorum, ama bn telefonu alırken CEPKASK yaptırmıstım o karsılar mı ? cevaplarınız için simdiden tesekkürler...

evet karsılaması gerek. bir basvur sen dostum sonra sonucu buraya yazda bilelim =) bendede cepkask var cunku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercrazy

arkadaslar bi sorum olcak yardımcı olursanız sevinirim, bnm 5800 yere düşürdüm, ekran kırıldı fakat dokunmatik çalışıyor bi problem yok bide, ekranın alt kısmından 1 cm lik bir bölüm çizgi çizgi halinde görünmüyor, sanırım o da filmle alakalı bse, bu konuda bilgisi olan arkadaslara soruyorum, garanti ekran kırılmasını karsılamaz biliyorum, ama bn telefonu alırken CEPKASK yaptırmıstım o karsılar mı ? cevaplarınız için simdiden tesekkürler...

Tam emin değilim. Ancak CepKask bu söylediklerinin hepsini karşılar diye biliyorum. Bir de yine yanlış hatırlamıyorsam telefonu servis yerine öncelikle CepKask'a vermen gerekiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı:SezerEkrem

evet karsılaması gerek. bir basvur sen dostum sonra sonucu buraya yazda bilelim =) bendede cepkask var cunku.

quote:

Orijinalden alıntı:Pulstar

Tam emin değilim. Ancak CepKask bu söylediklerinin hepsini karşılar diye biliyorum. Bir de yine yanlış hatırlamıyorsam telefonu servis yerine öncelikle CepKask'a vermen gerekiyor.

evet öncelikle cepkask a verilmesi gerektigini biliyorum, sadece hasarı karsılayıp karsılmadıgını mrk ediyorum, pazar günü oldugu için ulasamadım, sizlere danısmak istediö, ilginiz için tesekkürler, bi gelisme oldugu zmn haber ederim arkadasım snde mrk etme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

güncelleştirme yapmak isteyenler nokia shoplarda yapabilirsiniz ben dün yaptım garantisi varsa ücretsiz yapıyorlar..

arkadaşlar 2 sorum var;

--aylık kaç mb internet yeterli olur sizce??
    (foruma girerim ve haber falan okurum, avea kullanıyorum buarada haftalık 100mb mi alim aylık 100mb mi?)

--telefonun içndeki videolarda klavyede boşluk tuşunun yanında surat tuşu var, bende yok o, sizde varmı?
    yani surat gülücük falan çıkmıyormu bu tlfnda?

aveadan 100 mb. paket kullanıyorum, geçen ay 35 mb. kullanmışım.
    sürekli haber sitelerini, forumları takip ediyorum.
  • arkdaslar harıtanın guncel olup olmadıgını nasıl anlayabılırız acaba.bırde suan bendekı harıtada bazı yerlesım yerlerı kasabalar yok sızdede olemı acaba,her yerın harıtası yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

güncelleştirme yapmak isteyenler nokia shoplarda yapabilirsiniz ben dün yaptım garantisi varsa ücretsiz yapıyorlar..

arkadaşlar 2 sorum var;

--aylık kaç mb internet yeterli olur sizce??
    (foruma girerim ve haber falan okurum, avea kullanıyorum buarada haftalık 100mb mi alim aylık 100mb mi?)

--telefonun içndeki videolarda klavyede boşluk tuşunun yanında surat tuşu var, bende yok o, sizde varmı?
    yani surat gülücük falan çıkmıyormu bu tlfnda?

ilk haftalık al bence , eğer 1 haftada 25 mb harcayarsan onun üstüne çıkmassan aylığa geçersin , 25 mb üstüne çıkarsan 50 flan olursa haftalık daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

UPPPPP
    quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

İşcep i yükledim telefona ama kullanırken ekranın altında yön tuşları oluyor alttada ABCD falan turkcellin bana gönderdiği içcep telefonla uymluğu değil mi acaba hiç bi yere yazı yamaıyorum çünkü kullanırken?

Bu konu ile ilgili forumda özel başlıklar da var. Neden araştırmıyorsunuz? Yazık yahu, 10 saat önce sormuşsun ve hala cevap bekliyorsun.

http://forum.donanimhaber.com/m_36677947/tm.htm
  • Arkadaşlar bu telefonun kamerasının kapalı alanlarda ki resimlerinin beğenilmediğini biliyoruz..benim aklıma şöyle bir fikir geldi;yedek parça olarak çekimi iyi olan bir nokia modelinin 5 mpx kamerasını alsak (örn n82 ) ve garanti dışı kalmasını göz önünde bulundurarak temirciye taktırsak nHD video çekimimizi kaybetmeden ve dış görünümde orjinalliği bozmadan iyi bir sonuca varabilirmiyiz?tabi burdaki telefon tamircisi abilerime soruyorum 5800 a takılacak başka kamera modeli varmı?yani atıyorum n82 nin kamerasını 5800 a takma gibi bir ihtimalimiz varmı?sonuçta kamera yeri büyük ve kapak altında kalıyor kamera..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyko91 -- 21 Mart 2010; 22:51:23 >
  • Sipariş verdik bakalım inş. pişman olmam. Sorunlu çıkmazsından korkarım abe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

iyi geceler herkese. şu bataryaya çözüm yokmu acaba full gösteriyor, telefonu açıp kapatınca gerçek değerini gösteriyor neredeyse bitecek haberimiz yok aniden bitebilir yani.
    bu telefonlar kapalıyken, acılınca cok fazla guc sarfedıyor. sarj ortalarda ise acınca birden iki diş düşebiliyor. Bunu "enerji profile" isimli programlada denemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

evet doğru olabilir, ayrıca şu da var sanırım orjinal temayı kullanmadığın zamanda doğru göstermiyor olabilir bugun dikkat ettim çünkü.
  • Arkadaşlar nokia beta labs de ovi maps 3.04 var. Sizce yüklemelimi herhangi bir gelişme varmı 3.03 e göre?
  • Cep anahtarı yükledim telefonuma bilgisayardan işbankası hesabıma her girişte tek kullanımlık şifre alıyorum bu şifreyi alırken internete bağlanıyormu bağlanıyorsa o ortamdaki wirelessdan mı bağlanıyor yoksa kontör kullanıp mı bağlanıyor nete?
  • herhangi bir yere bağlanmıyor, telefon kendi üretiyor tek kullanımlık şifreyi.
  • arkadaşlar bugün 5800 ımı v40 yaptım ve haritaları da 3.03 e yükselttim. sonra telefona format attım. formattan sonra haritalar 3.01 e düşmüş yine. bunun nasıl v40 yapınca önceki versiyona düşmüyürsa haritaların da düşmemesi gerekmez mi? ben bir de v40 yapınca haritaların da otomatik olarak 3.03 olacağını zannetmiştim. bir hata mı yaptım acaba yüklemelerde... yardımcı olursanız sevinirim...
  • wifi olan bir yerde ovi store dan güncelle diince br sorn yaşamazsın herhalde...

ben de v40 iternetten üzerinde güncellemeyi düşünüyorum.
    tel. code nu değiştirmem gerekecek herhalde.
    değiştirmem daha sonra garanti konusunda bir sorun yaşatır mı?
  • ben wi fi den yani telefondan güncelledim. pc den ise tel. kodunu güncellemeden sonra tekrar eskisiyle değiştir. bir sorun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.