Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.132
Cevap
2
Favori
320.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: yumuklu sucurta

İki sorum daha olucak,

Siyah rengi 5800 ile aynı değil sanırım, ön taraftaki çerçeve mat gibi.. 5800 ise parlak, pianoblack denilen renk değil mi?
    5800 gibi olsaydı kesinlikle siyah tercih ederdim ama incelemelerde gördüğüm kadarıyla siyah rengi mat, çerçevesi biraz daha açık renk..
    Bunun için beyaz rengine yönelicem sanırım

Kutu içeriğinde kaç tane kapak var? Mesela beyaz 5230 alıcam. Mavi ve kırmızı rengini istiyorum
    Sadece bir arka kapak mı gelicek? Yoksa hepsi birlikte mi.. Bi tane gelirse diğer renkleri nerden temin edebilirim?
    Teşekkürler

5800 ile aynı değil dediğiniz gibi 5230'un siyah rengi. İsterseniz yarın benim siyah 5230 ile arkadaşın 5800'ını yanyana koyup foto çekip paylaşayım burada

Kutu içeriği bu ;  ^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ)

Kapakları temin edemezsiniz sanırsam , çünkü telefonu aldığımda sormuştum ben beyaz 5230'un arka kapaklarını nerden bulabilirim diye. Telefonu aldığınızda hangi renk istediğinizi belirtiyorsunuz ona göre biz veriyoruz diyor. Ayriyetten değil yani
     ^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ)

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

İhtiyaçtan ziyade problem çıkarmaması önemli. Bayadır mobile uğramamıştım, biraz göz gezdirdim yok donan yok kilitlenen. Benim telefonu servise verecek zamanım yok ki. Genelde servislik mesele olursa telefonu satarım. 5800 alıp 2-3 kere servise gönderip 1100'a mahkum kalacaksam işime yaramaz. O yüzden düşündüm zaten...

5230 hakkında bir problemi olanı duymadım. 5800 hakkında epey problemle karşılaşanı okudum internette güncelleme ile sorununu halledenler de olmuş .. Fakat benim arkadaşımda var ilk çıktığı zaman aldı bir kere bile servise götürmedi telefonunu paşalar gibide kullanıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

Şu an elimde 3120C var,5230'a geçsem mi geçmesem mi bir türlü karar veremiyorum?

Açık konuşmak gerekirse bence 3120C'nin fotoğraf kalitesi 5230'dan iyi. Bana göre tabi .. He ama video olarak 5230 bariz öndedir. İsterseniz örnek video gönderebilirim.

Fotoğraf kalitesi önemli değilse , Wi-Fi olmaması , kameranın 2mp ve flaş olmaması önemli değilse sizin için 5230 tercih edilir. Ben o yüzden tercih ettim ..

Ama imkanınız varsa 5800 alın derim. Ben 1 ay daha bekleseydim 5800 alabilirdim fakat duramadım yerimde 400 lira param vardı o yüzden gittim 5230 aldım kamerasının bu kadar kötü olduğunu tahmin etmiyordum :)

Fotoğraf çok önemli.
    5800'e ise güvenemiyorum.
    Neyse artık bunla devam ederim.

• quote:

Zahmet olmazsa yanyana fotoğrafını görmem iyi olur teşekkür ederim

Tamam yarın akşam ekleyecem konuya

quote:

Fotoğraf çok önemli.

Fotoğraf çok önemli ise , 5230 işinizi görmez Siz bilirsiniz , hayırlısı olsun

• quote:

quote:

Tamam yarın akşam ekleyecem konuya

quote:

Fotoğraf çok önemli.

Fotoğraf çok önemli ise , 5230 işinizi görmez Siz bilirsiniz , hayırlısı olsun

Teşekkürler.

• tekrar teşekküler inş bu modeli alacağım kararımı verdim
    quote:

Orijinalden alıntı: sungur 13

İncelememi beğendiğiniz için çok sağolun

Samsungun dokunmatik telefonunu incelemiştim(hangi modelini incelediğimi hatırlamıyorum).Ancak dokunmatik menünün algılaması yavaştı.Menüler sağa veya sağa doğru kayarak çoğalıyor,buda kullanışlılık açısından negatif yön bana göre çünkü bazen telefon geç algılıyor ve 2 sayfa kaydırabiliyorsunuz.Sonuç olarak dokunmatiği stabil değildi.Ama nokianın dokunmatiği oldukça iyi.Sadece ayarlar kısmında biraz algılamama problemi olabiliyor o kadar.
    Dayanıklılık konusunda,bunu cihazı elinize aldığınızda anlyorsunuz.Ekranı çizilmeyi önleyici özellikte ve oldukça dayanıklı.Kasanın geri kalanı oldukça sağlam.Ancak tavsiyem ürünü bizzat elinize alıp incelemeniz.Ancak o zaman sağlıklı bir fikir edinebilirsiniz sağlamlık konusunda...

• quote:

Trabzon61,resimler için teşekkürler.
    Fotoğraf kalitesinden ötürü şunu söylemeliyim ki,3120C'mden vazgeçiremedi beni.

3120 ile 5230 u kıyaslamak yanlış bence ikiside farklı kulvardalar.sizin için ne önemli önce karar vermelisiniz.

5230 u 3120 den üstün kılan çok özellikler var : GPS - SYMBİAN İŞLETİM SİSTEMİ - GENİŞ DOKUNMATİK EKRAN - VİDEO KALİTESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinetik -- 28 Şubat 2010; 18:41:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Arkadaşlar 5800 mı 5230 mu?

5230 alsam mı diye kararsız kaldım, biz de geçelim artık şu dokunmatık furyasına...

foto kalitesi ve wireles önemli değilse 5230 derim . 5230 un işlemci hızı 5800 dan daha yüksek buda 5230 u daha stabil bir telefon yapıyo .ayrıca daha uygun fiyat olarak
  • @ yumuklusucurta telefon ile tek kapak geliyor
    @ Travego_44 hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinetik

quote:

3120 ile 5230 u kıyaslamak yanlış bence ikiside farklı kulvardalar.sizin için ne önemli önce karar vermelisiniz.

5230 u 3120 den üstün kılan çok özellikler var : GPS - SYMBİAN İŞLETİM SİSTEMİ - GENİŞ DOKUNMATİK EKRAN - VİDEO KALİTESİ

Ama kamerasının flaşı yok.Bu ikisinin olmayışı,benim gözümde GPS'i,Symbian'ı,Video kalitesini vs. bir hiç yapar.

• quote:

Telefonları genel olarak kıyaslama konusunda haklısınız , 5230 özellik bakımından tabiki öne çıkar bu durumda.
    Ama iş kameraya geldiğinde fotoğraf olarak baktığımız zaman ne yazık ki 5230 , 3120 Classic'in kamerası kadar iyi çekemiyor ve flaşı yok

• quote:

quote:

quote:

Ama kamerasının flaşı yok.Bu ikisinin olmayışı,benim gözümde GPS'i,Symbian'ı,Video kalitesini vs. bir hiç yapar.

valla arkadasım kamera ile flaş senin için gps - symbian - dokunmatik ekran - video kalitesi v.s. v.s. bir hiç yapıyorsa gerçekten ilginç senin aradığın tel bu değil n73 e bakıver istersen .keza hiçbir telefon orta düzey bi dijital makineden iyi foto çekemez foto bi amaç değil araç olmalıdır telefon için .illa iyi foto çeken tel istiyorsan n82 yada n73

• quote:

quote:

Telefonları genel olarak kıyaslama konusunda haklısınız , 5230 özellik bakımından tabiki öne çıkar bu durumda.
    Ama iş kameraya geldiğinde fotoğraf olarak baktığımız zaman ne yazık ki 5230 , 3120 Classic'in kamerası kadar iyi çekemiyor ve flaşı yok

sende biliyorsunki bu telefonun öne cıkan iddalı özelliği bu değil zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla arkadasım kamera ile flaş senin için gps - symbian - dokunmatik ekran - video kalitesi v.s. v.s. bir hiç yapıyorsa gerçekten ilginç senin aradığın tel bu değil n73 e bakıver istersen .keza hiçbir telefon orta düzey bi dijital makineden iyi foto çekemez foto bi amaç değil araç olmalıdır telefon için .illa iyi foto çeken tel istiyorsan n82 yada n73

N73 kullanmıştım zamanında.[M.E.]
    Kamerası falan iyiydi fakat kamera ile kamera kızağının iletişimini sağlayan plakalarda sorun olunca uğraşamadım sattım.
    N82'ye zamanında baktım fakat o dönemde de uygun ortam olmadı.
    Neyse artık,bunla memnunum,bunla devam ederim.

• quote:

sende biliyorsunki bu telefonun öne cıkan iddalı özelliği bu değil zaten

Biliyorum , arkadaşın özellikle istediği fotoğraf kalitesiydi. Bunu sordu ve cevapladık.Bizde aksini iddaa etmedik zaten
  •  ^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ)

nerdeyse aynı fiyat kararsız kaldım . Samsung STAR 5233 m¨¹ 5230 mu ? samsung sadece ince ve şık kapak mat siyah olmasını istiyorum 5230 dada bu m¨¹mk¨¹nm¨¹? kamera okadar önemli değil. işimi görs¨¹n yeter. ek olarak simsiyah 1 kapak alınabilirmi?
  • ben çektim öle 2 resim :) biraz saçma resimler gelebilir :D
    orjinal halleri ama 1. resimde çekerken keskinlik ayarını biraz arttırdım oyüzden kötü görünebilir

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 1 Mart 2010; 13:27:53 >

• 1.resim hareket halindeyken çektim!!
  • quote:

• quote:

quote:

Anladımmm.. Teşekkür ederim
    Beyaz - mavi tercih ederim

• öncelikle herkese merabalar iyi forumlar..son günlerde bu teli incelemeye başladım arkadaşlar kız arkadaşıma bir tane almayı düşünüyorum...yaza kadar zamanı var sizce değermi hediye edile bileck bir telefonmu yüzümü kara çıkarmaz değilmi son olarakda hazirana doğru kalırmı ve fiyatta değişiklik olurmu şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrereis51

öncelikle herkese merabalar iyi forumlar..son günlerde bu teli incelemeye başladım arkadaşlar kız arkadaşıma bir tane almayı düşünüyorum...yaza kadar zamanı var sizce değermi hediye edile bileck bir telefonmu yüzümü kara çıkarmaz değilmi son olarakda hazirana doğru kalırmı ve fiyatta değişiklik olurmu şimdiden teşekkürler..

Fotoğraf kalitesi dışında yüzünüzü kara çıkarmaz :) Güzel bir hediye olur. Fakat imkan varsa 5800 derim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.