Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.132
Cevap
2
Favori
320.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ)
     ^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ)

bu silikon kılıfı tr de bulmak m¨¹mk¨¹nm¨¹ iyibeyde var sipariş etcem inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bangyoua -- 3 Mart 2010; 22:31:46 >

• Bugün Nokia Store'da inceledim telefonu.. Tasarım falan gercekten çok güzel.. Amaa mesaj yazmaya çalıştığımda baya bocaladım...
    iPod Touch im var bununla nerdeyse bilgisayarda yazar gibi hızlı yazıyorum.. Ama 5230'da ne alfanumerik takımda ne de qwerty klavyede pek başarılı olamadım, tirnakla basmam gerekti falan.. Acaba teshir ürünü olduğu ve kalibrasyonu olmadıgı için mı zorlandım.. Çünkü gün icinde yüzlerce mesaj aticam ve okulda sıra altında dagda bayırda yolculukta orda burda mesajlasicam.. Bişeyler diyin de icim rahatlasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64

buradaki bilgilerde hata var

kızılötesi var denmiş
    optik zoom var denmiş
    flaş var denmiş
    kalem var denmiş
    görüntülü konuşma var denmiş

Yanlış işaretlemiş ama telefonun ne olduğu belli

quote:

Orijinalden alıntı: Becerik Sizsiniz

Bugün Nokia Store'da inceledim telefonu.. Tasarım falan gercekten çok güzel.. Amaa mesaj yazmaya çalıştığımda baya bocaladım...
    iPod Touch im var bununla nerdeyse bilgisayarda yazar gibi hızlı yazıyorum.. Ama 5230'da ne alfanumerik takımda ne de qwerty klavyede pek başarılı olamadım, tirnakla basmam gerekti falan.. Acaba teshir ürünü olduğu ve kalibrasyonu olmadıgı için mı zorlandım.. Çünkü gün icinde yüzlerce mesaj aticam ve okulda sıra altında dagda bayırda yolculukta orda burda mesajlasicam.. Bişeyler diyin de icim rahatlasın :)

Bende telefonu ilk aldığımda afallamıştım biraz ama 1-2 gün kurcalayınca gayette hızlı yazıyorum. Genelde yatarken qwerty klavyeyi kullanıyorum çokta rahat oluyor

• 370/6 şeklinde bugün almayı planlıyorum. Full Black ya da Black-Red.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

370/6 şeklinde bugün almayı planlıyorum. Full Black ya da Black-Red.

Fiyatı gayet uygun , şimdiden hayırlı olsun

Bu arada ben teknosadan telefonu aldığımda satıcı şöyle bir şey dedi.

+ 20 TL daha vererek telefona başka bir garanti daha yapılıyormuş. Yani telefonun normal garantisi dışında olan şeyleri kapsıyor bu garanti .. Örneğin telefon çalınması , suya düşmesi , kırılması - parçalanması gibi şeyler bu ek garanti şeyine giriyormuş. Garanti süresi ise 1 yıl.

Başka yerlerde bu olay var mı bilmiyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

370/6 şeklinde bugün almayı planlıyorum. Full Black ya da Black-Red.

Fiyatı gayet uygun , şimdiden hayırlı olsun

Bu arada ben teknosadan telefonu aldığımda satıcı şöyle bir şey dedi.

+ 20 TL daha vererek telefona başka bir garanti daha yapılıyormuş. Yani telefonun normal garantisi dışında olan şeyleri kapsıyor bu garanti .. Örneğin telefon çalınması , suya düşmesi , kırılması - parçalanması gibi şeyler bu ek garanti şeyine giriyormuş. Garanti süresi ise 1 yıl.

Başka yerlerde bu olay var mı bilmiyorum ..

Hocam hikaye onlar son 2 senede 4-5 telefon değiştirdiysem, mobilin eskileri bilir beni 200-250 telefon geçti elimden kullanıcı olarak. İşin her şeyini biliyorum yani, keşke kayıt olayı olmasa da eskisi gibi doğubanktan alsak diyeyim o derece.

• Arkadaşlar bende aldırdım babama bundan İngiltereden yaznlız bir sorun var telefonun dilinde türkçe yok nasıl yükleticeğiz bilgisi olan varmı bilgisayardan internetten kendim yapma şansım var mı?
  • Bugün full black olanından aldım. Mavi ve kırmızı olanı renkleri çok açık olması itici geldi bana. Koyu olabilirdi, bordoya yakın ya da ama cırtlak bir mavi ve kırmızı hoşuma gitmedi..
  • ovi storeden ücretsiz olarak su terazisi, açı ölçer gibi programlar indirdim :D ve süperde çalışıyorlar
  • arkadaşlar 5230 ile tek kamerayla görüntülü konuşma yapan varmı.menü buna olanak tanıyormu?tek kamerayla görüntülü konuşma saçma olabilir ama yapan varmı yapılabiliyormu
  • gps kullanacaksanız htc alın her işin bir erbabı var, gps'im var diye kendinizi kandırmayın yarım saat uydu bekleyipte, laf olsun diye dandik bir çip koymuş anlaşılan nokya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gxlbrkt

Arkadaşlar bende aldırdım babama bundan İngiltereden yaznlız bir sorun var telefonun dilinde türkçe yok nasıl yükleticeğiz bilgisi olan varmı bilgisayardan internetten kendim yapma şansım var mı?

Şu linke bir göz atın.

http://www.tr-kaynak.com/2009/02/nokia-5800-turkce-dil-yukleme/

Türkce Dil Kodu:0559083

Bunları buldum internette.

quote:

Orijinalden alıntı: Mustaphh

arkadaşlar 5230 ile tek kamerayla görüntülü konuşma yapan varmı.menü buna olanak tanıyormu?tek kamerayla görüntülü konuşma saçma olabilir ama yapan varmı yapılabiliyormu

Telefonun görüntülü konuşma özelliği yok

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

gps kullanacaksanız htc alın her işin bir erbabı var, gps'im var diye kendinizi kandırmayın yarım saat uydu bekleyipte, laf olsun diye dandik bir çip koymuş anlaşılan nokya.

Konuyu biraz daha açabilirmisiniz. HTC programı indirip telefona mı yükleyecez ? Hala kullanamadım şu naviyi Biraz daha bahsederseniz sevinirim

• Trabzon 61 linke baktım fakat linkteki telefon 5800 bir sakatlık olur diye korktum telefon gelsin elime bu gece geçicek bir kurcalayayım eğer çok zorlanmassam sonuçta alışırım ama burdaki telefoncularada bir sorarım bakalım.
  • quote:

Trabzon 61 linke baktım fakat linkteki telefon 5800 bir sakatlık olur diye korktum telefon gelsin elime bu gece geçicek bir kurcalayayım eğer çok zorlanmassam sonuçta alışırım ama burdaki telefoncularada bir sorarım bakalım.

NOKIA 5230 RM-588

0584929 EURO2 WHITE-RED TURKEY
    0585382 EURO2 BLACK-BLACK TURKEY
    0585932 EURO2 WHITE-BLUE TURKEY
    0587715 EURO2 WHITE-PINK TURKEY
    0589692 EURO2 WHITE-SILVER TURKEY

kod olarak bunları buldum ..
  • gps de 1 kontöre razıysanız veya aylık 9 tl ye (türkcell) internet paketi alırsanız gps için max 5-10 sn beklersiniz! sadce 50 kb lik bi veri indiriyor ve pat türkçe sesli navigasyon başlıyor tümleşik olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64

gps de 1 kontöre razıysanız veya aylık 9 tl ye (türkcell) internet paketi alırsanız gps için max 5-10 sn beklersiniz! sadce 50 kb lik bi veri indiriyor ve pat türkçe sesli navigasyon başlıyor tümleşik olarak

100 mb lık 3g paketlerı o kadarda pahalı degıl aveanın 7 lıra turkcellın 9 lıra en guzelı alıp rahat rahat takılmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: canx

Bu telefonu almayı düşünüyorum. Özellikleri yeterli. Aynı fiyata önerebileceğiniz başka model var mı yoksa bu modeli mi tercih etmeliyim?

Saturn diye bi firmanın dergisi var önümde. Nokia 5530 - 400 TL diyor. 66,50 x 6 taksit yapılıyormuş world karda .. 5230'a + olarak Wi-Fi'si ve 3.2 kamerası var.

- olarak 3g yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 6 Mart 2010; 15:40:05 >
  • Ama 5530'da 3g yok:D
  • Benim bir sorum var telefon elime geçti kulaklığı taktığımda 3-4 seçenek geliyor siz hangisine tıklıyorsunuz yabancı dil olunca pek anlayamadım birde kulaklıktan çok az ses geliyor acaba sebebi ne olabilir ses seviyesi en yüksekte olmasına rağmen kulaklıktan gelen ses çok az kulaklıktakikabloda gri npkia yazısı var tuş gibi ona basınca artar gibi oluyor elimi çekince yine kısılıyor??? Böyle bir şey yaşadınız mı?
  • quote:

Ama 5530'da 3g yok:D

Onu unutmuşum , pardon

quote:

Benim bir sorum var telefon elime geçti kulaklığı taktığımda 3-4 seçenek geliyor siz hangisine tıklıyorsunuz yabancı dil olunca pek anlayamadım birde kulaklıktan çok az ses geliyor acaba sebebi ne olabilir ses seviyesi en yüksekte olmasına rağmen kulaklıktan gelen ses çok az kulaklıktakikabloda gri npkia yazısı var tuş gibi ona basınca artar gibi oluyor elimi çekince yine kısılıyor??? Böyle bir şey yaşadınız mı?

Kulaklığı taktığımda karşıma hiç bir seçenek gelmedi. Kulaklığı tam takamamış olabilirsiniz iyice bastırın. İlk taktığım zaman kulaklığı bende yaşamıştım bunu Telefonda bir müzik açık iken Seçenekler - Ekolayzer'a girin. Ordaki seçeneklerden başka birini kullanın. Örneğin ben seçenekler arasında " Caz " olanı kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.