Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
2
Favori
319.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: emrereis51

öncelikle herkese merabalar iyi forumlar..son günlerde bu teli incelemeye başladım arkadaşlar kız arkadaşıma bir tane almayı düşünüyorum...yaza kadar zamanı var sizce değermi hediye edile bileck bir telefonmu yüzümü kara çıkarmaz değilmi son olarakda hazirana doğru kalırmı ve fiyatta değişiklik olurmu şimdiden teşekkürler..

Fotoğraf kalitesi dışında yüzünüzü kara çıkarmaz :) Güzel bir hediye olur. Fakat imkan varsa 5800 derim

ya fotoğraf kalitesi pekde önemli deil maksat gösterişli olsun ve havası olsun..5800 çok güzel bir cihaz fakat bu telefon benim daha hoşuma gitti yani şahsi görüşüm daha bayansı geldi bayanlara güzel bir armağan olur diye düşünüyorum teşekkür ederim cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: emrereis51

ya fotoğraf kalitesi pekde önemli deil maksat gösterişli olsun ve havası olsun..5800 çok güzel bir cihaz fakat bu telefon benim daha hoşuma gitti yani şahsi görüşüm daha bayansı geldi bayanlara güzel bir armağan olur diye düşünüyorum teşekkür ederim cevap için

Gösteriş ve hava bakımından ise 5230'da 5800'da başarılı o konuda 5230'un beyaz renklisi bayanlara gider diye düşünüyorum. Özellikleri tatmin edici seviyede ise sıkıntı yok bize hayırlı olsun demek düşer

• bizim sınıfta 5230 (bende) birde 5800 var başkasında kızlar 5800 sallamıyo bile :D renginden dolay 5230 u elimden alıp facebook a giriolar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64
    bizim sınıfta 5230 (bende) birde 5800 var başkasında kızlar 5800 sallamıyo bile :D renginden dolay 5230 u elimden alıp facebook a giriolar :D

Telefon - arka kapak ne renk?
  • bu telefondan alırsak arkasıda beyaz olan yokmudur ? o yüzden siyaha yönelcem. beyazda çok şıkda siyah daha iyi sanırım
  • hızlı geçen trenide bu netlikte alabiliyor anca :)

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ)

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ)

• Telefon da bu :) resimleri 7mp fotoğraf makinesinde 1.2 mp modunda çektim

• güzel arkadaşlar 100-120 lira daha fazla para verip 5800 alın bence detaylı incelerseniz farkı görürsünüz.
  • Şuanda piyasadaki sıfır en düşük fiyat nedir? Tek çekim veya taksit farketmez.
  • vatanda taksitli 377 tl ye aldım
  • tolga resimler çıkmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Şuanda piyasadaki sıfır en düşük fiyat nedir? Tek çekim veya taksit farketmez.

350 TL

http://www.sahibinden.com/nokia_5230_sifir_kvk_2_yil_garantili_sok_fiyata-24WQQaXQQ22308757WQQpXQQdisplayitem?

WHISPERZ- ; Resimler gözüküyor.

• Sıfır derken faturanın adıma kesileceği ilk jelatini benim açacağımı kastetmiştim. Yarışma veya başka bir yerden alınmış bu, faturası başkası üzerine, 2 dk kullanmış ya da kullanmamış sonuçta tam sıfır değil.
  • merhaba arkadaslar kız arkadasıma bugun aldık beyaz olanını teknosadan
    ovı maps denen bı olay varmıs gps gıbı onu nasıl yapıyoruz ucretsızmıs okudugum kadarı ıle
    nasıl calıstırıyoruz ovı map ı ?
  • Ovi suite ile telefonu bilgisayarına bağlayıp haritaları indireceksin tek tek :) tamamen ücretsiz fakat şöyle bir durum varki tamemn tümleşik olarak kullanırsanız bazen 10 bezen 1 saatte bazen hiç bağlanmıyor :) yani 1 kontöre kıyarsanız hemen yerinizi saptıyor ve gerisini tümleşikten devam ediyor, ilk uyduyu yakalaması uzun sürüyor sadece gerisi geliyor. ben internet paketi kullandığım için kontör gitmiyor ve türkçe sesli nabigasyon kullanabiliyorum

türkçe ses 4 mb
    Türkiyenin harita boyutu 44 mb
    tüm dünya 2 gb gibi birşey

keşke alır almaz herşey içiinde olsa, ama hafıza kartı bile vermezlerken 2 gb lık veriyi nereye sığdıracaklar

kısa özetle

OVI cepte kurulu geliyor fakat haritalar yüklenmemiş biçimde geldiğinden haritaları siz ovi suite programı ile indirip telefona kurcaksınız(istediiniz ülkeleri seçebiliyorsunuz). konuşan navigasyonda araç sürerken türkçe 100 metre sonra sağa dön vs diyen kadın için 4 mb ses indriyorsunuz, eğer caddede yürrken sokak adlarınıda söylemesini istiyorrsanız (ingilizce) içinde geliyor.

tümleşik gps te uydu bulma yeterinc güçlü olmadğından şebeke üzerinden 1 kontöre yerinizi öğrenip tümleşikten bağlanabliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Şuanda piyasadaki sıfır en düşük fiyat nedir? Tek çekim veya taksit farketmez.

350 TL

http://www.sahibinden.com/nokia_5230_sifir_kvk_2_yil_garantili_sok_fiyata-24WQQaXQQ22308757WQQpXQQdisplayitem?

WHISPERZ- ; Resimler gözüküyor.

buradaki bilgilerde hata var

kızılötesi var denmiş
    optik zoom var denmiş
    flaş var denmiş
    kalem var denmiş
    görüntülü konuşma var denmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 3 Mart 2010; 9:26:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64

Ovi suite ile telefonu bilgisayarına bağlayıp haritaları indireceksin tek tek :) tamamen ücretsiz fakat şöyle bir durum varki tamemn tümleşik olarak kullanırsanız bazen 10 bezen 1 saatte bazen hiç bağlanmıyor :) yani 1 kontöre kıyarsanız hemen yerinizi saptıyor ve gerisini tümleşikten devam ediyor, ilk uyduyu yakalaması uzun sürüyor sadece gerisi geliyor. ben internet paketi kullandığım için kontör gitmiyor ve türkçe sesli nabigasyon kullanabiliyorum

türkçe ses 4 mb
    Türkiyenin harita boyutu 44 mb
    tüm dünya 2 gb gibi birşey

keşke alır almaz herşey içiinde olsa, ama hafıza kartı bile vermezlerken 2 gb lık veriyi nereye sığdıracaklar

kısa özetle

OVI cepte kurulu geliyor fakat haritalar yüklenmemiş biçimde geldiğinden haritaları siz ovi suite programı ile indirip telefona kurcaksınız(istediiniz ülkeleri seçebiliyorsunuz). konuşan navigasyonda araç sürerken türkçe 100 metre sonra sağa dön vs diyen kadın için 4 mb ses indriyorsunuz, eğer caddede yürrken sokak adlarınıda söylemesini istiyorrsanız (ingilizce) içinde geliyor.

tümleşik gps te uydu bulma yeterinc güçlü olmadğından şebeke üzerinden 1 kontöre yerinizi öğrenip tümleşikten bağlanabliyorsunuz.

aslında en guzelı 3g paketı alıp rahat rahat hızlıca kullanmak

• quote:

Orijinalden alıntı: burakx_34

güzel arkadaşlar 100-120 lira daha fazla para verip 5800 alın bence detaylı incelerseniz farkı görürsünüz.

Sanki 120 lira az para
    Kaldı ki bu telefonun sürekli 5800la kıyaslanmasını yadırgıyorum.Özellikleri ve segmenti farklı.Biri xpressmusic,dokunmatik ekran, diğeri dokunmatik ekran
  • bu paranın teli değil kesinlikle bunu alacağınıza direk 5530 alın daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: promised

bu paranın teli değil kesinlikle bunu alacağınıza direk 5530 alın daha iyi

o kişiden kişiye ihtiyaçtan ihtiyaca değişir.

bana lazım olan gps 5530 da gps yok.

5530 ------------ 500 tl

5230-------------400 tl buda cabası
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.