Şimdi Ara

Nokia 515 | Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
4
Favori
15.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende babaya düsünüyorum bu telefonu am talibi pek yoksa fiyatı daha duser umarım :)

Buna rakip olarak nokia-x3-02 nasıl. Hem dokunmatik ekran hem tuşlu.
  • Telefounun yabancı sitelerde yapılan inceleme videoları izledim. Telefon dizayn olarak güzel ve dış kasası sağlam gibi gözüküyor. Yalnız devamlı sim kartı değiştiren biriyseniz arka kapak iğne gibi bir aparatla açılıyor. Yani devamlı yanınızda o aparatı taşımanız gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vau canına 38 gün bekleme ne yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

vau canına 38 gün bekleme ne yaw

Gerçekten buna inanmadın değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Ne yani o kadar gitmiyormu?

• quote:

quote:

quote:

Seni temin ederim mümkün değil. 38 güne ulaşmak için çok düşük bir ihtimalde olsa; 38 gün boyunca sıfır saniye konuşma yapman, sıfır mesaj atman, 3.5g'yi kapatıp Gsm moduna alman, tüm ekran ışıklarını kapatman lâzım ki bu bile çok abartılı bir girişim. Çok çok iyi bir Lithium-Polymer batarya olsa bile, Normal günlük kullanımı baz alırsan en fazla 5 gün bilemedin 1 hafta gider o da çok light kullanım bazında.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Seni temin ederim mümkün değil. 38 güne ulaşmak için çok düşük bir ihtimalde olsa; 38 gün boyunca sıfır saniye konuşma yapman, sıfır mesaj atman, 3.5g'yi kapatıp Gsm moduna alman, tüm ekran ışıklarını kapatman lâzım ki bu bile çok abartılı bir girişim. Çok çok iyi bir Lithium-Polymer batarya olsa bile, Normal günlük kullanımı baz alırsan en fazla 5 gün bilemedin 1 hafta gider o da çok light kullanım bazında.

bizim telefonlar 12 saati zor çıkarıyor

• Whatsap çalıştırır mı acaba?
    Whatsap yüklenirken eşime 1 tane almak istiyorum

• 515 çok şık, güzel bir telefon. Nokia 301 telefonun şarjı 5-6 gün rahat gidiyor. 515'in şarjı da ona göre kıyaslarsak tahminim 3 gün rahat gider.

Nokia 301 kullanıyorum, gayet memnunum ama 515'in fiyatı uygun olsaydı hiç düşünmeden alırdım.
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Bu telefonu ısrarla dokunmatik telefon istemem diyen eşime aldım

Nokia 515

- Bir kere pahallı bir telefon
    +Şarjı iyi gidiyor geceleri kapalı olarak kullanılmasına ramen 6 gün falan gidiyor.
    - hoperlörü iyi değil boğuk ve ses karakteristiğini bozan bir şekilde çalışıyor ( Sanki hatalı üretim gibi bir sonuç bu bence) hoperlör sesi berbat diyebiliriz.
    + Fotoları orta seviye
    +Tuş kullanımı iyi yumuşak ve sessiz.
    + Mikrafon iyi
    +Kasa malzemesi kaliteli ele oturuyor işçilik iyi
    + eşimi aradığıma konuşurken kendi sesimi duymuyorum ( Bu çok iyi ablamda ıphon 3 gibi bir telefon var konuşurken dipten kendi sesimi duyuyorum)

genel olarak başarılı, tafsiye edermisin derseniz etmem derim smart phone'lar dan seçim yapmak bana daha mantıklı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holcay -- 15 Aralık 2013; 19:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holcay

Bu telefonu ısrarla dokunmatik telefon istemem diyen eşime aldım

Nokia 515

- Bir kere pahallı bir telefon
    +Şarjı iyi gidiyor geceleri kapalı olarak kullanılmasına ramen 6 gün falan gidiyor.
    - hoperlörü iyi değil boğuk ve ses karakteristiğini bozan bir şekilde çalışıyor ( Sanki hatalı üretim gibi bir sonuç bu bence) hoperlör sesi berbat diyebiliriz.
    + Fotoları orta seviye
    +Tuş kullanımı iyi yumuşak ve sessiz.
    + Mikrafon iyi
    +Kasa malzemesi kaliteli ele oturuyor işçilik iyi
    + eşimi aradığıma konuşurken kendi sesimi duymuyorum ( Bu çok iyi ablamda ıphon 3 gibi bir telefon var konuşurken dipten kendi sesimi duyuyorum)

genel olarak başarılı, tafsiye edermisin derseniz etmem derim smart phone'lar dan seçim yapmak bana daha mantıklı geliyor.

Uzun zamandır bu telefonu takip ediyordum, fakat hoperlör konusunda söylediklerinizden sonra bu telefonu almama imkan yok. Çünkü daha önce Nokia 112'de böylesi bir sorun yaşamıştım (telefonla konuşurken hoperlörden boğuk bir ses geliyordu) ve telefonu hemen satmıştım. Sizin bahsettiğiniz sorun da galiba böyle bir şey değil mi?

• mert25 kullanıcısına yanıt
    Evet çözünürlüğü düşük bir ses geliyor hoparlörden net olmayan boğuk bir ses bence hatalı bir ses belkide tüm 515 telefonlarda bu sorun yoktur.
    Denemek gerekir; marka hd ses diye reklam yapıyor.
  • Acaba başka 515 kullanan yok mu? Onlarda da bu sorun var mı merak ediyorum. Çünkü 301'de flash yok.
  • holcay H kullanıcısına yanıt
    Merhaba hd ses teknolojisini 301 çıkardı bu arada hd ses müzik dinlerken degil telefonla konusurken duydugunuz ses anlamına gelir. hd ses teknolojisi bildigim kadarıyla dünya da yok. dts ve dolby digital dünya nın en iyileri bildigim kadarıyla sanırım bunları bilmeyen yoktur. Hayırlı Forumlar.
  • Merhaba bu arada son anda fark ettım 515 modelinde flaş varmış ve 5 mp kamera var onun dısında farklı tasarımı var bunların dısında fark yok. Nokia 301 kullanıyorum 515 modelini media markt de inceleme fırsatım olmuştu. Nokia 515 güzel telefon Nokia 301 den sonra tabi. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 18 Aralık 2013; 1:52:21 >
  • Whatsapp kurulabiliyor mu acaba?

• Merhaba whats app Nokia 301 de yani benim telefonum da var bu yuzden Nokia 515 de haydi haydi vardır. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 20 Aralık 2013; 15:26:02 >
  • arkadaşlar ben 1 haftadır kullanıyorum beyaz rengini aldım bence ses kalitesi gayet yeterli ve güçlü bi ses çıkışı var eksi yönü ise ekolayzır'ı ,wifi , ve whatshap olmuyor

ama youtube , facebook ve tweeter var e posta ve mail lerinize de bakabiliyorsunuz , ahize ve kulaklık bölümü gayaet güzel camera sını derseniz ise o da 5m pixel sanırım

bana yeterli geliyor üztelik flaşlı ALDIĞIMA DA HİÇ PİŞMAN DEĞİLİM VE TAVSİYE EDERİM saygılar iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Siyah ve beyaz renkleri 499 TL ile satışta:
    http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-515/productDetails.aspx?productId=telcepnok515&categoryId=16001

http://www.ereyon.com.tr/urun/nokia-515-cep-telefonu.aspx

bunu alan üstüne 50 tl daha verip lumia 520 niye almıyor ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: newzat82

arkadaşlar ben 1 haftadır kullanıyorum beyaz rengini aldım bence ses kalitesi gayet yeterli ve güçlü bi ses çıkışı var eksi yönü ise ekolayzır'ı ,wifi , ve whatshap olmuyor

ama youtube , facebook ve tweeter var e posta ve mail lerinize de bakabiliyorsunuz , ahize ve kulaklık bölümü gayaet güzel camera sını derseniz ise o da 5m pixel sanırım

bana yeterli geliyor üztelik flaşlı ALDIĞIMA DA HİÇ PİŞMAN DEĞİLİM VE TAVSİYE EDERİM saygılar iyi günler

Kardeş telefonun hayırlı olsun. 515 kullanan bir kullanıcı hoperlör sesi (konuşma esnasında karşıdan gelen ses) ile ilgili olumsuz bir yorum yapmıştı. Bu konuda senin izlenimin nasıl, gerçekten de 515'in hoperlör sesinde boğukluk var mı? Bu gün Nokia 206 deneme şansım oldu, hoperlör sesine baktım gayet yüksek ve netti. Tuşları da güzeldi ama aklımda 515 ya da 301 var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.