Şimdi Ara

Nokia 515 | Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
4
Favori
15.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben yeni aldım, dual simli, yurt dışından, 280 tl ye, türkçe yapıp, imei çakıcam, fotoğrafları ve gelişmeleri sizinle paylaşırım. bunun dışında wi-fi olmaması saçmalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengiz Bond -- 23 Ekim 2014; 1:27:19 >
  • MotoDahi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. @MotoDahi
  • yaklaşık 20 gündür kullanıyorum kaliteli bir cihaz.şarjı 3g açık whatsapp açık günde 2 saat civarı konuşma 50 kadar sms ile 3.5-4 gün gidiyor.yaklaşık olarak 1 saatte şarj oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Bond

ben yeni aldım, dual simli, yurt dışından, 280 tl ye, türkçe yapıp, imei çakıcam, fotoğrafları ve gelişmeleri sizinle paylaşırım. bunun dışında wi-fi olmaması saçmalık

Benim de hoşuma gitti bu alet.
    Açtırdınız mı hocam teli?
    Memnun musunuz?
    Nokia 6300 gibi metal kasa kalkma yapar mı?
    Çağrı geldiğinde hoparlörden çıkan ses yeterli mi? Xperia z den çok çıkıyordur ses inşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1946 -- 12 Şubat 2015; 0:04:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan1946 S kullanıcısına yanıt
    sesi çok açtığın zaman cızırtı yapıyo,
    metal kasası çok iyi, hiçbirşey olmaz, ama kolay çizilir

+Nokia 515 e 260 tl den fazla vermek aptallıktır diyorum, gerisi size kalmış
  • bu telefonu satan bir yer yokmuu internet hb kliksa vb ...
  • evet siyah rengini almak istiyorum fakat hiçbir yerde telefonu bulamıyorum. nereden temin edebilirim?
  • Nokia 515 yeni akıllı telefon orjinal kayıtlı beyaz renkli çok az kullanıldı.. 190Lira son fiyat.. Şarj aleti vereceğim sadece..

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

• Nokia 515 yeni akıllı telefon orjinal kayıtlı beyaz renkli çok az kullanıldı.. 190Lira son fiyat.. Şarj aleti vereceğim sadece..

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

Nokia 515 | Ana Konu

• Yıllardır bir tanesi bende var ve inanın iphone verseler değişmem.

Şu an onunla bu mesajı paylaşıyorum desem de inanmayın ama zorlasak onu da yapar. :) bu arada whatdapp artık çalışmıyor. Opera mini üzerinden hala internete giriyor. Youtubeda bazı videolar açılmasa da hala iş görür.

Güzel telefon be.

• radtv213 R kullanıcısına yanıt
    Ben 2018 Eylül ayına kadar Nokia 6230 kullanıyordum hafıza kartı takarken şase yaptı yandı anakartı denk gelmedi değiştiremedim siyah orijinal kasa kapak takımı 10 tl ye hds-3 kulakligina 5 tl usb kablosuna 2 tl verip 512 mb hafıza kartını 15 tl den almıştım set tamamdı.Sonra Nokia x2-00 vardı onu kullanmaya başladım onada ad-54 hs 28 kulaklık seti aldım kumandalı (keşke yeni telefonlarada koysalar çok kullanışlı) ahize sesi az geliyor diye, bana hediye edilen kırmızı renkli 6300 a geri döndüm onada 3 tlye 2.5 mm kulaklık aldım şimdiki hedefim biraz pahalı orijinal kasa kapak satan birini buldum hepsini sıfırlayacağım. İşin garip tarafı hepsi kendi haddinden fazla işler yapıyor en bariz örnek olarak 6300 ve x2-00 internet paylaşımı yaparken 6230 ile yotubedan video izliyordumhttps://forum.donanimhaber.com/eski-nokia-cihazlarin-az-bilinen-ozellikleri--138146718 buradan bakarak halen tuşlu nokia cihazınız varsa sizde deneyebilirsiniz.

• andires42 A kullanıcısına yanıt
    Konuyu inceledim gayet güzel paylaşımlar var. Ama benim telefon 2013 yılında çıkmasına rağmen bu tür özellikler yok hani sesli asistan vs.

• radtv213 R kullanıcısına yanıt
    İncelediğiniz icin teşekkür ederim 6230 6300 da olan sesli komut özelliğini x2-00 da vermemişler nedenini bende bilmiyorum x2-00 2010-2011 model olması gerek. Cihazınızın yazılımını kısıtlamış olabilirler Nokia 515 kullanmadığım için bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andires42 -- 30 Temmuz 2019; 20:51:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.