Şimdi Ara

No more Xiaomi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
6.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence iyi bir video hazırlayıp YouTube'a yukleyin. Video linki ile beraber tekrar bir mesaj atın xiaomi'ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pavlovski kullanıcısına yanıt
    valla ben de bir haftadır kılıfla kullanıyorum, şimdi görünce tırstım biraz ama benim cihazda sorun yok şimdilik, kılıfı da anında çekmeceye salladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterfg

valla ben de bir haftadır kılıfla kullanıyorum, şimdi görünce tırstım biraz ama benim cihazda sorun yok şimdilik, kılıfı da anında çekmeceye salladım

Sizin cihazda problem olmayabilir tabi hocam, erken zaten kronik demek için ama riske gerek yok o kılıfı kullanmamanız yerinde olmuş :) Yumuşak, plastik bir kılıf zarar vermez gibi geliyor ama siz bilirsiniz tabi :D
  • arkadaşlar ben de telefonu 1 hafta önce Şangay dan aldım...şimdi bu soyulma problemini duyunca moralim bozuldu; kendilerinin vermiş olduğu kılıfı çıkarttım..Sorum şudur ki bu telefon her tarafı cam..iyi, bir cam filmi ve kılıf nerden buluruz buna hiç rastgeldiniz mi Türkiye de satış yapan bir yer...Ankara'da olursa süper olur...malum aliexpress de çok model var ama 2 ayda ancak gelir o da ulaşırsa?

:-) bilginiz olursa paylaşırsanız sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: moongift

arkadaşlar ben de telefonu 1 hafta önce Şangay dan aldım...şimdi bu soyulma problemini duyunca moralim bozuldu; kendilerinin vermiş olduğu kılıfı çıkarttım..Sorum şudur ki bu telefon her tarafı cam..iyi, bir cam filmi ve kılıf nerden buluruz buna hiç rastgeldiniz mi Türkiye de satış yapan bir yer...Ankara'da olursa süper olur...malum aliexpress de çok model var ama 2 ayda ancak gelir o da ulaşırsa?

Telefonu doğru düzgün bulamazken kılıfı zor bulursunuz sanırım. Bence sipariş verin bir an önce gelsin.

Ben dün aşağıdaki kılıfı aldım telefonu almadan önce elimde bulunsun.

https://www.aliexpress.com/item/xiaomi-mi5-Case-2-in1-Army-Camo-Camouflage-Pattern-back-cover-PC-and-TPU-Armor-Anti/32705932123.html?spm=2114.13010608.0.0.s6vNIn

• quote:

arkadaşlar ben de telefonu 1 hafta önce Şangay dan aldım...şimdi bu soyulma problemini duyunca moralim bozuldu; kendilerinin vermiş olduğu kılıfı çıkarttım..Sorum şudur ki bu telefon her tarafı cam..iyi, bir cam filmi ve kılıf nerden buluruz buna hiç rastgeldiniz mi Türkiye de satış yapan bir yer...Ankara'da olursa süper olur...malum aliexpress de çok model var ama 2 ayda ancak gelir o da ulaşırsa?

İnternette çok seçenek olmasa da kılıf ve film varmış bu arada.
  • Vay bahtsız bedevi vay arada böyle bir iki tane fabrikasyon hatasi çıkar ithalatçı garantin yoksa geçmiş olsun

• teşekkürler, bugün sipar,iş verdim artık, dediğini gibi türkiye n11 de var önce sipariş verdim cam filmi için sonra esnek cam filmi dar gelebilir bilginzie falan deyince vazgeçtim en iyisi burdan almak beklicez bakem:-)

No more Xiaomi

• quote:

Orijinalden alıntı: ASiL35

quote:

Telefonu doğru düzgün bulamazken kılıfı zor bulursunuz sanırım. Bence sipariş verin bir an önce gelsin.

Ben dün aşağıdaki kılıfı aldım telefonu almadan önce elimde bulunsun.

https://www.aliexpress.com/item/xiaomi-mi5-Case-2-in1-Army-Camo-Camouflage-Pattern-back-cover-PC-and-TPU-Armor-Anti/32705932123.html?spm=2114.13010608.0.0.s6vNIn

üstad ben de aynısından bugün sipariş verdim seçerken özellikle xaimoi 6 için olacak dedim yine seller a mesaj attım dikkatli olun diye resimlerdekiler xiamoi 6 için değil çünkü umarım bir sıkıntı çıkmaz değil mi? bir de hiç ön yüzünü göremedim senin bir fikrin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moongift -- 1 Haziran 2017; 11:53:45 >

• moongift M kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf bulamamış olabilir sanırım aşağıdaki gibi gelecek

No more Xiaomi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.