Şimdi Ara

NKolay Sanal Kart ile market alışverişlerinde [300'e 25 ➽toplam 100 TL] [1– 31 Temmuz 2023]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
15
Favori
10.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.nkolay.com /kampanyalar/n-kolay-kart-ile-300tl-indirim-firsati

Market Alışverişlerinde 100 TL Kazanma Fırsatı

Kampanya, 20 Mart-31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya N Kolay sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyaya sanal POS’tan yapılan online market harcamaları ve fiziki POS’lardan karekod kullanılarak yapılan harcamalar dahildir.

Kampanya tarihleri arasında N Kolay sanal kart ile tek seferde yapılacak her 300 TL ve üzeri market alışverişine 25 TL, ayda toplam 100 TL, kampanya süresi boyunca toplamda 300 TL iade kazanacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 100 TL, toplamda en fazla 300 TL'ye kadar iade kazanabilecektir.

20-31 Mart 2023 ilk takvim ayı, Nisan 2023 ikinci takvim ayı ve Mayıs 2023 üçüncü takvim ayı olarak belirlenmiştir.

İadeler en geç 1 iş günü içinde harcamanın yapıldığı N Kolay sanal kartına yapılacaktır.

İadenin yapılacağı tarihte müşterinin açık bir N Kolay sanal kartı olması gerekmektedir.

Trendyol harcamaları, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri, kuyum harcamaları ve Passolig/Passo İşlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya ön ödemeli kart kabul eden iş yerlerinde geçerlidir.

Kampanya kazanımları market alışverişleri iptal ya da iade edildiği takdirde geri alınacaktır.

Kampanya diğer N Kolay kampanyaları ile birleştirilemez.

N Kolay bir Aktif Bank markası olup, banka kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shutterbug -- 1 Temmuz 2023; 19:56:4 >

• F, P veya başka işleyen durum varsa özelden bana yazıp haber veren olursa sevinirim arkadaşlar.

• Bu Nkolay kadar sorunlu firma görmedim, sürekli engelleme koyuyor, markette bile kullanmak problem. 2 gün önce bildirim geldi bugüne özel 300/120TL iade diye, 20 si geldi, 100 de en geç 1 iş günü içinde yüklenecek yazıyordu 48st geçti gelen giden yok. Sinir harbinden başka bir şey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sektör zor.

• Online market ödemesini market uygulamaları üzerinden yaparsak oluyor bu tamam da örneğin zincir marketlerin kasalarından sanal kart pos numarasını girilerek sanal ödeme yapan market var mı? Varsa bu kampanya kapsamına girer mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk kez N Kolay sanal kart açanlara 3 ay boyunca her alışverişin %10 iade kampanyasının ikinci ay ödemeleri 4 Temmuz'da olması gerekirken hala yatmadı.

Bu kampanya iadesini bekleyen var mı, size de yatmadı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye olamıyorum ki sürekli teknik hata diyor

• glory34 kullanıcısına yanıt
    Takipteyim bekliyorum. Bugün geçsin bakarız.

• İsmail D. kullanıcısına yanıt

Bir Türkiye klasiği: iade eksik yatmış. Tüm şartları yerine getirdim, 100 TL iade yatması gerekirken 30 lira civarı yatmış. Uğraş dur kayıt açmakla şimdi...

Aynen 1420TL harcama yaptım sıkıntı olmasın diye. 100TL yerine 68TL yatırmışlar. Kampanya şartlarında sayılmayacak harcama türü yok diye hatırlıyorum, yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen. Müşteri hizmetlerini aradığımda kayıt oluşturmak yerine benden kampanya ekran görüntüsü istiyor. Yahu sizin elinizde kayıt olmasa neden bana 68tl yatırdınız o zaman? Demekki bir kampanyaya katılmışım. Kişiye özel olabiliyor falan diyor. Ben onlara bunu ödeteceğim, her türlü hakkımı arayacağım.

Bekliyoruz. Henüz yatmadı

Bak şuraya yazıyorum diyecekleri şu: Hepsiburada'dan alışveriş yapmamışsınız, cüzdana para yatırmışsınız o yüzden saymadık. Halbuki Hepsiburada'da alışveriş yaparken önce cüzdana atıyor, sonra sipariş oluşturuyor sistem. Bu bizim sorunumuz değil ki.

Şimdi şartlarına baktım her harcamaya %10 iade diyor. Başka kampanya ile birleşmez diyor. Bir trendyol kampanya harcamam var onu düşsek bile geriye 1200tl harcama kalıyor, fatura ödemesi sayılmaz diye bir şartta göremedim.

Selamlar, harcamaları nerden yapmıştınız? Ben geçen ay TYC yaptım gelmişti 100 TL iade. Bu ay yine aynı şekilde TYC yaptım henüz gelen iade yok.

• bonuslarlayaşıyorum kullanıcısına yanıt
    Hocam 300/20 kampanyasından bahsediyorsanız bu kampanya da TY dahil değildi onun için gelmemiştir.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Yeni üyelik İlk 3 ay 1000 e 100 kampanyası hocam.

Karışık bir çok siteden yaptım ama ağırlık Hepsiburada. Toplamda 2 bin liradan fazla alışverişim oldu bu ay yatırdıkları 30 lira civarı.

Geçen ay bana da tyc de olsa 100tl gelmişti. Haziran dönemi harcamaları online market, yemek, fatura ödeme ve tl paket alımı şeklinde. Elinde kampanya ekran görüntüsü veya linki olan varsa paylaşabilir mi?

Fatura ödemelerini saymıyorlar. Bir kampanya vardı fatura ile ilgili bir şey yoktu ama saymamışlardi. Sizlerdekiler faturaya sebep odur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B35CB33EA -- 4 Temmuz 2022; 17:46:25 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.