Şimdi Ara

NISSAN Yedek Parça Desteği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
5
Favori
43.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NISSAN yedek parçalarıyla ilgili her türlü sorularınızı sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Parça mevcutmudur, kaç paradır, temin edilebilirmi, yan sanayisi varmıdır gibi.

Ürünün fiyatlarını "PM" olarak yollarım sizlere.

• selamlar..2005-2006 model primera almayı düşünüyorum ama parça fiyatlarının yüksek oldugunu söylüyorlar genelde en çok kullanılan parçalardan örenk fyatlar verebilirmisiniz birde özel olarak sormak istediğim ön konsoldaki ekran bölümü bozuldugunda komple değişmesi gerekiyormuş??? bunun fiyatı nedir?

ikinci olarakda primera yerine Almera yıöı düşünmeliyim çünkü fiyat olarak daha uygun Almeralar ama açıkcası Primeranın şekli çok daha hoşuma gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klentkaan -- 17 Ekim 2009; 2:27:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klentkaan

selamlar..2005-2006 model primera almayı düşünüyorum ama parça fiyatlarının yüksek oldugunu söylüyorlar genelde en çok kullanılan parçalardan örenk fyatlar verebilirmisiniz birde özel olarak sormak istediğim ön konsoldaki ekran bölümü bozuldugunda komple değişmesi gerekiyormuş??? bunun fiyatı nedir?

ikinci olarakda primera yerine Almera yıöı düşünmeliyim çünkü fiyat olarak daha uygun Almeralar ama açıkcası Primeranın şekli çok daha hoşuma gidiyor
    Primera'nın o kasasının elektronik ve kaporta malzemelerinin bir çoğu piyasaya gelmedi o yüzden servise bağlı kalacaksınız haliyle fiyatları da pahalı. Ancak Nissan kolay kolay sorun çıkartan bir araç değildir. Hyundai VE Toyota çok daha erken deforme olur

• quote:

selamlar..2005-2006 model primera almayı düşünüyorum ama parça fiyatlarının yüksek oldugunu söylüyorlar genelde en çok kullanılan parçalardan örenk fyatlar verebilirmisiniz birde özel olarak sormak istediğim ön konsoldaki ekran bölümü bozuldugunda komple değişmesi gerekiyormuş??? bunun fiyatı nedir?

Merhaba Ben size, 1.6 Tekna Primera nın bakım parça fiyatlarını vereyim..
    Fiyatlara KDV dahil değildir. Yetkili servis fiyatlarıdır.
    Yedek parça fiyat kıyaslamasında, Kaporta parçaları dikkate alınmaz, zira sigorta kapsamında değişeceği hesaplanır.

Gösterge Display 5223 TL + KDV Şu ana kadar durduk yere bozulanı görmedim..

Almera veya Primera tercihiniz, tamamen size ait. Bütçenize beğeninize kalmış..

Bakım masrafları hemen hemen aynıdır.

Yağ filitresi 17,16
    Hava flitresi 33,40
    Polen filitresi 34,86
    Buji 4adet 33,28
    Ön F.balata 136,80
    Arka F.Balata 107,15

• quote:

Orijinalden alıntı: manager79

quote:

Merhaba Ben size, 1.6 Tekna Primera nın bakım parça fiyatlarını vereyim..
    Fiyatlara KDV dahil değildir. Yetkili servis fiyatlarıdır.
    Yedek parça fiyat kıyaslamasında, Kaporta parçaları dikkate alınmaz, zira sigorta kapsamında değişeceği hesaplanır.

Gösterge Display 5223 TL + KDV Şu ana kadar durduk yere bozulanı görmedim..

Almera veya Primera tercihiniz, tamamen size ait. Bütçenize beğeninize kalmış..

Bakım masrafları hemen hemen aynıdır.

Yağ filitresi 17,16
    Hava flitresi 33,40
    Polen filitresi 34,86
    Buji 4adet 33,28
    Ön F.balata 136,80
    Arka F.Balata 107,15

Alıntıları Göster
    nissanın parçaları çok pahalı ancak çok zor arıza veren araçlar bence düşünmeden alın en kötüsü sanayide yan sanayi ve çıkma dolu yetkili serviste kazık yemenin anlamı yok zaten

• 2000 model 1.8 otomatik Almeranın jant göbek kapağının biri düştü kayboldu, bunları nereden nasıl temin edebilirim?

Bir de emniyet kemeri şoför tarafında geriye yavaş sarıyor, kemer işlev görüyor onda problem yok ama geri çok yavaş gidiyor, hatta kimi zaman yerinde kalıyor, bunun bir mahzuru var mı, değişmesi gerekir mi, ne kadarlık bir parçadır vs. vs.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadirakin -- 22 Ekim 2009; 15:01:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadirakin

emniyet kemeri şoför tarafında geriye yavaş sarıyor, kemer işlev görüyor onda problem yok ama geri çok yavaş gidiyor, hatta kimi zaman yerinde kalıyor, bunun bir mahzuru var mı, değişmesi gerekir mi, ne kadarlık bir parçadır vs. vs.

Selamlar.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Önceleri çok umursamıyordum ama şimdi gördükçe sinirirmi bozuyor. Gerçi başka sıkıntı yaşatmasında buna razıyım...
  • quote:

2000 model 1.8 otomatik Almeranın jant göbek kapağının biri düştü kayboldu, bunları nereden nasıl temin edebilirim?

Bir de emniyet kemeri şoför tarafında geriye yavaş sarıyor, kemer işlev görüyor onda problem yok ama geri çok yavaş gidiyor, hatta kimi zaman yerinde kalıyor, bunun bir mahzuru var mı, değişmesi gerekir mi, ne kadarlık bir parçadır vs. vs.

Selamlar.

Jant göbeği 117 TL

Emniyet kemeri 432 TL

Nissan yetkili servisler için önerilen fiyatlar olup, KDV dahildir.
  • quote:

quote:

2000 model 1.8 otomatik Almeranın jant göbek kapağının biri düştü kayboldu, bunları nereden nasıl temin edebilirim?

Selamlar.

Jant göbeği 117 TL

Emniyet kemeri 432 TL

Nissan yetkili servisler için önerilen fiyatlar olup, KDV dahildir.

Alıntıları Göster
    Fiyat bilgisi için teşekkürler. Jant göbeğine bir çıkmacıdan bakmak daha mantıklı olacak, sonuçta bir tanesi eksik.

Emniyet kemerinin geri sarma problemi muayenede sıkıntı yaşatır mı acaba?

Selamlar.

• quote:

Fiyat bilgisi için teşekkürler. Jant göbeğine bir çıkmacıdan bakmak daha mantıklı olacak, sonuçta bir tanesi eksik.

Selamlar.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Ben de Qashqai paspas takiminin fiyatini rica edebilir miyim ?
    Bir de mevcutsa, park sensoru fiyatini.

Tesekkurler,
    Barbaros
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirba

Merhaba,

Tesekkurler,
    Barbaros

Alıntıları Göster
    elinizde köpekbalığı için orjinal paspas
    var mı?varsa fiyatı nedir?
  • quote:

Merhaba,

Tesekkurler,
    Barbaros

Merhaba

2 ürünününde Yetkili servis fiyatlarını vereyim.

Orjinal kauçuk paspas 110 TL

Cenmax park sensörü montaj dahil 100 TL
  • quote:

quote:

Merhaba,

Tesekkurler,
    Barbaros

Merhaba

2 ürünününde Yetkili servis fiyatlarını vereyim.

Orjinal kauçuk paspas 110 TL

Cenmax park sensörü montaj dahil 100 TL

Alıntıları Göster
    2001 model nissan almera ön sis farları (çift) var mı?
    varsa fiyatları ne kadardır?
    Ayrıca hatcback için elinizde spoyler bulunuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: turan37

Bende Almera sis far kiti var. Fiyatı 250 TL

HB araç için spoiler sahibinden'de ilan verilmiş.. Kontrol ediniz.

http://www.sahibinden.com/nissan_almera_spoiler-68WQQaXQQ18268984WQQpXQQdisplayitem
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turan37

Bende Almera sis far kiti var. Fiyatı 250 TL

HB araç için spoiler sahibinden'de ilan verilmiş.. Kontrol ediniz.

http://www.sahibinden.com/nissan_almera_spoiler-68WQQaXQQ18268984WQQpXQQdisplayitem

teşekkürler...

• quote:

Selamlar.

Aynı durum 2005 Almera Tekna arabamda bir yıldır var, pek önemli görmemiştim.
    Fakat, takılıyken tam görev yapıp yapmadığını deneyerek anlamanızda fayda var.
    Geçen ay sonu muayenede (TÜVTURK Ankara-Ivedik) sorun olmadı.
    Sadec 2 hafif kusur tespit ettiler; "Motor no. bulunamıyor" (Motor üzerine yapışık barkodlu kağıt mevcut), "Kısa huzmeli far ayarı düşük" (Servis'ten çıkalı bir kaç gün olmuştu).
    Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhuguler

quote:

Selamlar.

Aynı durum 2005 Almera Tekna arabamda bir yıldır var, pek önemli görmemiştim.
    Fakat, takılıyken tam görev yapıp yapmadığını deneyerek anlamanızda fayda var.
    Geçen ay sonu muayenede (TÜVTURK Ankara-Ivedik) sorun olmadı.
    Sadec 2 hafif kusur tespit ettiler; "Motor no. bulunamıyor" (Motor üzerine yapışık barkodlu kağıt mevcut), "Kısa huzmeli far ayarı düşük" (Servis'ten çıkalı bir kaç gün olmuştu).
    Selamlar.

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Kemer takılıyken tam görev yapıyor, sadece geri sarmada problem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadirakin -- 17 Kasım 2009; 13:37:31 >

• quote:

Bilgilendirme için teşekkürler.

Kemer takılıyken tam görev yapıyor, sadece geri sarmada problem var.

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar
    bende 2008 nissan note var ve anteni otoyıkamacı tarafından kırıldı
    yeni anten fiyatı nedir veya anten set halinde mi satılır yoksa sadece çubuk kısmını satın alabileceğimiz bi yer varmı şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupsag

merhaba arkadaşlar
    yeni anten fiyatı nedir veya anten set halinde mi satılır yoksa sadece çubuk kısmını satın alabileceğimiz bi yer varmı şimdiden teşekkürler

Antenin alt kısmı sağlam ise, çubuk kısmını piyasadan bulmanızı öneririm (Renault modellerinin ki olabilir)
    Zira servis de orjinali 70 ile 100 TL arasıdır..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyupsag

merhaba arkadaşlar

Antenin alt kısmı sağlam ise, çubuk kısmını piyasadan bulmanızı öneririm (Renault modellerinin ki olabilir)
    Zira servis de orjinali 70 ile 100 TL arasıdır..

cevap için teşekkürler... biraz araştırayım...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.