Şimdi Ara

Nissan 'PULSAR' Fan Club (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
551
Cevap
20
Favori
51.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tum arkadaslara selamlar hayirli aksamlar. Sonunda oglumun(4.5 yasinda ) avrupa pazarindan cekildigi icin oturup agladigi pulsarimiza kavustuk.
    Sizlere sormak istedigim acaba acaba aramizda port bagaj kullanan varmi bir kac yerle konustum 300 citalara 450 lirada 350 litre bagaja fiyat verdiler orjinalini bulamadim. Burda takildigim konu fiyaytan cok urunun tam olup olmiyacagi kullanan arkadaslar varsa yardimlarini bekliyorum

Keyifli ve guvenli surusler dilegiyle
    Nissan "PULSAR" Fan Club

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hfa61 H kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz hocam,
    Kulübe ekledim sizide, hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah.
    Paspas güzel koku felan yok, ne çok yumuşak nede sert. Araca uyumlu, milimi milimine uymuyor ama %98 uyuyor ki piyasada bunu bulana kadar 3 ayrı ürün aldım, araçla alakası yoktu hiç birinin.Sürücü tarafı klipsli ve birebir uyuyor. Ben menunum. Tavsiye ederim.
    Bagaj havuzu düşünmüyorum, bagaj organizer var cırtlı yapışkanlı, havuz alırsam onu kullanma şansım olmayacak. Bagaj havuzu alan arkdaşlar varsa yardımcı olacaklardır.
    Tekrardan hayırlı olsun.
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Sizin aldiginiz urun 149 olan dimi resimlerde gorulen linklerin ikisinde de rizline yaziyor ona gore siparis edeyim simdiden tesekkurler

Evet 149 TL olanı aldım. Diğeride aynı kalıp dedi satıcı sadece malzeme kalitesi düşükmüş.
    Başım ağrımasın dedim, 149 TL olanı aldım.
    Tesekkurler bizde 149 olani aldik bakalim gelince deniyecegiz tekrar tesekkur ediyorum

• Merhaba üyeler,

uzun süredir mesajları takip edemiyordum bugün okuma fırsatı buldum. Pulsarla olan maceramız temmuz ayında 3 yıl olacak. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım diyebilirim. Bu arabanın piyasa yapmaması gerçekten çok garip. Neredeyse %50 daha fazla verip aynı özellikteki başka bir marka aracı almak bana ciddi anlamda saçma geliyor. Pulsarla ilgili yazılan olumsuz/negatif yorumların hepsine katılıyorum ancak gerek yaşam alanı olarak gerek sürüş gerekse de güvenlk açısından çok da etkisi olmayan şeyler olarak görüyorum. Bence bu aracı alanlar oldukça şanslı. F/P oranı oldukça iyi. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Aramıza hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanınız. İyi günler.

paspaslar hayırlı olsun. şu ana kadar koku falan yok inşallah.. paspaslar kocaeli çayırova da imal ediliyor sanırım. o tarafa geçince fabrikadan alayım. teşekkürler

Ek bilgi :

Sabah ilk işim paspası üreten firmanın İstanbul daki ana merkezine gittim. Kartal da Elif Tuning .. 0216-4594733
    hem paspas hem de pagaj havuzu kendileri yerleştirdiler. Çok da güzel oldu. İkisi birden 240 lira.
    Bilgi verdiği için drk_m ye çok teşekkürler. Sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 25 Nisan 2019; 11:50:6 >
  • Iyi aksamlar

Bu gun bagaj havuzu geldi alirken cok cekiniyordum olurmu olmazmi diye tam oturdu. Bizimoto.com dan aldim wpden siparis verdim kapida odeme ile 100 tl ye 1 gunde geldi numara 549 542 49 46

Paspaslarda geldi nerdeyse tam oturdu sirada bir tek port bagaj citalarini bulmak kaldi
    Nissan "PULSAR" Fan Club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hfa61 -- 25 Nisan 2019; 19:34:48 >
  • omeravalar kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, bu grup bunun için var.
    Güle güle kullanın. Koku felan yok, çok da şık durdular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drk_m -- 25 Nisan 2019; 20:42:36 >
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın, bagaj havuzunu cırt yapışkanlı çanta nedeniyle düşünmüyordum ama
    sanırım ben de alacağım bazen bagajda tehlikeli madde (süt,su vb.) taşıyoruz. En iyisi almak galiba.
  • Cok duzgun durdu orjinal gibi ben bu kadar iyi oturacagini dusunmemistim. Benim asil alma amacim yazlari hanim cocuk denize gidiyoruz maske palet snorkel terlikler kumlu havlular vs bagaji cok kirletiyor onun onune gecmekti ama muhtemelen 12 ay durur bagajda tesekkurler tavsiye ederim birde bu cirtli urunlerin yanlara yapisanlarida var belki onlardan da bulabilirsinix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hfa61 -- 25 Nisan 2019; 22:57:51 >
    BENDE BAGAJ HAVUZU 3D PASPASI SIPARISI VERDIM. GUZEL GOZUKUYOR. IYI GUNLER

• Merhaba arkadaşlar.
    2018 Mayıs'ta aldığım 2016 model sıfır Pulsar 1.5 dci Tekna aracımla ben de pulsar fan cluba dahil olmak istiyorum. Beni de eklerseniz memnun olurum.

(Not: 22 senelik Nissan kullanıcısyım )
  • Pulsar la çinde üretilen Tiida nın parçaları ve aksesuarları birebir uyuyorsa aliexpress de epey malzeme var. Bu ara dikkatimi çeken nissan logo içine konan (pulsara özel gibi görünen) kamera sistemleri çoğalmış. Benim artık bi kamera uydurmam lazım.

drk-m arkadaşımıza 2 sorum var. Müsait olursa:))

SORU 1 : )Farlarımız çok zayıf ve değişmesinde de fayda var.

Drk_m arkadaşımızın aldığı aliexpress deki farlarla ilgili olarak alsam iyi olacak diyorum. Burda epey sorum var. Anlamadığım için hatalı ürün almayayım diyorum.
    sonuçta 4 tane lamba alınacak. 2 kısa 2 uzun. bu aliexpress de bunu nasıl sipariş edecez öğretebilirseniz memnun olurum.
    2 kısa ampul 11.45 X 2 mi yoksa 23.32 usd mı
    2 uzun lamba da 11.45X2 mi yoksa 23.32 usd
    yani toplam 46 usd civarı mı yoksa 4 tanesi 23.32 dolar mı anlayamadım. 46 olursa zaten gümrüğe tabi olacaktır.

Siteye bakınca
    renk yayan ... burda hangi rengi seçmemiz gerekiyor. K10S, K10, K10ex var..

altında 5000K, 6000K, 8000K, 3000K, 4300K
    bunlarda ışık kuvveti sanırım. hangisi seçilecek. zira milleti kör eden değil trafiğe uygun olanı seçmek iyi olur yoksa yurtdışında polis dur der , gece başka ampul bulamazsak da yolda kalırız.

altında da soket tipi seçimi var. hangi soket tipini seçmemiz gerekecek?

mantıken kısalar için farklı uzunlar için farklı seçim yapılması lazım. Bunu nasıl yapacaz?

SORU : ) Sileceklerde memnuniyetiniz nasıl? orjinaline oranla daha yüksek perdormans kesinlikle var diyebilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 14 Şubat 2020; 19:38:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz_ _

Merhaba arkadaşlar.
    2018 Mayıs'ta aldığım 2016 model sıfır Pulsar 1.5 dci Tekna aracımla ben de pulsar fan cluba dahil olmak istiyorum. Beni de eklerseniz memnun olurum.

(Not: 22 senelik Nissan kullanıcısyım )
    Aramıza hoş geldiniz hocam,
    güle güle kullanın.
    Eklendiniz bile
  • omeravalar kullanıcısına yanıt
    Ömer hocam merhaba,
    kısaca cevap vereyim, silecek aliden almaya gerek yok. Türkiyeden alacağınız sileceklerden bir farkı yok, 1 ay beklemeye değmez.
    Far ampulü için, bir kutu da 2 adet var. Yani 2 kutu aldığınızda, hem uzun hemde kısa far hallolmuş oluyor.
    normalde kısa farlarımız h11, uzunlar h9 , ama linkini verdiğim ampuller h8,h9,h11 ampulleri tek soket uretiyor, o nedenle h11
    aldığınızda hem uzun hemde kısa hallolmuş oluyor. 4000k, 6000k olayı ise ışık rengi. Rakam büyüdükçe ışık rengi maviye, küçüldükçe
    sarıya kayar. Ben 6000k olanı aldım ve renginden memnunum. Görsel ekliyorum hocam, görseldeki konfigürasyonu 2 defa alacaksınız, böylece her iki farı da halletmiş olacaksınız.
    Nissan "PULSAR" Fan Club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drk_m -- 29 Nisan 2019; 11:7:17 >
    Iyi gunler muayeneden geciyormu bubfarlar bilginiz farmi 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: Hfa61

Iyi gunler muayeneden geciyormu bubfarlar bilginiz farmi 🤔
    Merhaba,
    Arkadaşın fiorino ya aldık(H4 soket)aynı ampulden. Muayeneden geçti.
    Başka arkadaşların da led ampullü muayeneden geçtiğini biliyorum. Muayene istasyonundaki eleman bir kıllık yapmazsa, sıkıntı olmaz
    diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drk_m

Hocam merhaba,
    Aracınızın son durumunu merak ettim. Sandık motor konusu ne oldu acaba?

Alıntıları Göster
    Merhaba
    Uzun zamandır giriş yapamadığım icin burada degildim kusura bakmayin. Nissan in motor rektefiye teklifini kabul ettim. Dava sürecinin uzun ve neticenin belirsiz olmasi tercihimde etkili oldu maalesef. 5 bin km yi geçti tamir yapilali. Su an icin eksilme söz konusu değil şükür

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.