Şimdi Ara

Nissan 'PULSAR' Fan Club (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
20
Favori
51.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,, 1.5 dizel pulsar aracımın 20.000 km bakımı geldi. Servisi aradim 1.485 tl bakım fiyatı çıkardı. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakit filtresi değişecek. Bu nedir yaaa, 4 lt yağ 4 tane filtre rakama bak..İstanbul ve kocaeli için rakam bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pulsar1.2 P kullanıcısına yanıt
    Yakıtı çok da düşünerek araç kullanan birisi değilim. Normal kullanım ve durk kalk yakıt verileri bu.
    Daha da düşük olsun diye kullanmay özen göstersem illaki biraz daha artacaktır. Yakıt işi birazda sürücünün aracı kullanma şekliyle alakalı.
  • özayyıldız Ö kullanıcısına yanıt
    Maalesef Nissan garantili araç bakım fiyatları el yakıyor.
    Online servis randevusu alırsanız %15 indirim kampanyası var, onu da değerlendirin.
    1200 civarına düşecektir. Bir de o çıkardığı fiyatta silecek suyu felan da var, onları çıkarttırın, daha da aşağı iner o fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulsar1.2

En son 1 depo benzin ile şehir içi 520 km yaptım. Hatta depoyu fullediğimde menzilde 563 km gösterdi fakat o kadar gitmedi.520 kmde benzinciye girdim. Bi 20 km daha giderdi belki ama altta kalan benzini kullanmamak gerekiyor arkadaşın dediği gibi.
    Şu anda yakıt ort. 7.8 de.İlk aldıgımda 8.4 dü. Arabanın gaz tepkimelerini anlayınca bence yakıtı düşürmek çok kolay. 400 km şehir içi 1 depo bana çok az geldi açıkcası.
    Sizin şehir içi nasıl bilmiyorum ama benim gittiğim en fazla 4 km oluyor. Haliyle daha motor ısınmadan varıyorum hedefine. 10-15 km yol alsam benim de daha uzun gider bir depo.

• Arkadaşlar merhaba,
    Aliexpressden led sinyal lambası aldım. Arka sinyallerin ledleri geldi hemen taktım. Yok böyle bişey, arkadaki aracın Antalya güneşinde bile sinyalini görmedim deme şansı yok. Hyperflash denen hızlı çakma sorunu da olmadı. Malum Alide indirim var, paylaşayım dedim tanesi 14.50tl ye geliyor. Ama 2 adet aldığınızda 18 lira kargo parası çıkıyor. Ben 1 ampulü kendi adıma diğerini arkadaşın adına alarak bu sorunu çözdüm.

Arkalar için; BAU15S PY21W
    Önler için; T20 7440

LİNK: Pulsar Led Sinyal Ampulü

Foto ve videolar aşağıda.

Not:Gündüz farlarına led ampul aldım, takıp deneyince onu da paylaşacağım. İsteyen olursa yazsın onunda linkini paylaşırım.
    Ayrıca daha önce bahsettiğim Android dikiz aynasını da aldım. İnşallah gelince detaylı incelemesini paylaşacağım.

Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drk_m -- 30 Mart 2019; 17:38:57 >

• Arka park sensörü taktıran var mı?
  • tissue kullanıcısına yanıt
    Ben alırken servisde taktırmıştım. Orijinal değil , normal piyasada satılan sensörlerden, ama sorunsuz çalışıyorlar.
  • kablo detayları çok mu belli oluyor?
    Hocam bende , ne içeride ne de dışarıda hiçbir kablo vs. görünmüyor.
    İstersen bi ara fotosunu çekip atarım.
  • zahmet vermeyeceksem çok sevinirim. teşekkürler şimdiden.
  • Merhaba bende arka park sensörünü serviste 300 TL katsiliginda taktirdim. Sorunsuz calisiyor. Elektronik aksam serviste yaptir dediler orda yaptirdim. Memnunum sorun yok gayet guzel gizliyorlat kablolarini gozukmuyor. Kolay gelsin. Iyi gunler.

Kusura bakma biraz geciktim,
    Servisdeki elemanlar iyi iş çıkarmış, fotoşar aşağıda;
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club

• Çok teşekkürler
  • Kıymetli üyelerimiz
    Araç 47 bin oldu. son 1000 km dir aracın sol ön camı kısmen veya tam açıkken bir cızırtı gelmeye başladı. Cam tam kapanınca ses kesiliyordu. Bu cızırtı dediğim sanki cam bir metale çarpıyor gibi. Cam sallayıp nerden diye bakmaya çalıştık fitiller falan sapasağlam ve yerinden bile oynamıyordu.
    Sonuç kapı kilidi ve cam takan bir yere gittim. Kapı içini söktü . Zaten bir vida tutuyormuş gerisi tık tık geçme. Kapı içi açılınca güzel bir naylon var ve lastik macunla kapıya yapıştırılmış. Macuna da fazla zarar vermedem naylonu alt taraftan hafifçe açtık ve camın altındaki civatanın gevşediği anlaşıldı. camı tutan civatalar alttan üstten sıkıldı ve cam normale döndü. Ustalık parası 30 tl. Bilgilerinize sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 14 Şubat 2020; 19:37:14 >
  • omeravalar kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Qashqai 1.2 ve renault 1.2tce aynı motorlar. Bu araçların LPG dönüşümleri ile ilgili forumları tararsanız, yeterli bilgiye ulaşırsınız diye düşünüyorum. Cam konusu da kenarda dursun. İleride aynı sesi duyarsak ne yapacağımızı bilmiş oluruz.
    Bir kaç mesaj önce tam oalrak bahsettiğim ön cam sesi buydu. Buğulanma da yapıyor muydu? En yakın zamanda deneyeceğim, teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba;
    Sonunda araca uyumlu havuzlu paspası buldum
    N11 üzerinden bir satıcıda hem ucuz ve kalitesi biraz düşük, hemde Rizline kaliteli havuzlu paspaslar var.
    Rizline olanı aldım, fotoğrafları aşağıda, Almak isteyenlere duyurulur.
    Satıcı linki: 149 TL Rizline
    129 TL Rizline

Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club
    Nissan "PULSAR" Fan Club

Prıns VSI-2.0 DI (F15) LPG kiti uygundur. Uzman görüşü bunu tavsiye ediyor. Lpg kullanmakta bende kararsizim. Arabanin ozelligini degistirmemek getekiyor diyorlar. Sonta sikinti yaratir diyenler var gibi soyleyenler var. Anliyacagin deneyip yasamak lazim. Suan boyle ifate ediyoruz. Benim gunluk kullanmam 10 km gecmiyor. Yine fazla yakiyor gibi. Suan hangi arac az yakiyor sorsan bu akaryakit fiyatlarina bakarsan yok gibi lpg taktirirsan deneyimlerini bekliyorum. Bu arada bu lpg kiti 7000 TL diye biliyorum. İyi günler. Kolay gelsin.

• nigve N kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    10km mesafede istenizde yakıtı düşüremezsiniz. Motor soğukken fazla yakar, siz kontak kapattığınızda muhtemelen yeni ısınmış , yada birkaç dakikadır 90derece ısısına ulaşmış olacaktır ki buda yakıtın fazla olmasına etkendir.
    Motor ısınana kadar normal sürüşte yakıtı not edip, ısındıktan sonra anlık yakıt göstergesini sıfırlayıp gözlemlerseniz, anlattığım olayı daha iyi görebilirsiniz.
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Ustad selamlar bizde aile olarak araniza katildik sonunda 2016 1.2 otomatik tekna modeli ile aracin icerisinde kirmizi pasparlar var bu paylastiginiz urunden memnunmusunuz bizde almayi dusunuyoruz. Ve bagaj havuzu konusunda bilginiz varmi internette bir suru ilan var hepsifarkli farkli resimler bir turlu karar veremiyorum
    Hangisi uyar hangisj uymaz.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.