Şimdi Ara

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
21
Favori
91.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZIPKIN

merhaba bende 2002 1,5 almera sedan var 4 amatisörüde değiştirmek istiyorum fiyatları nedir?

Arka Amortiser 151TL x 2
    Ön Amortisör 338TL x 2

Fiyatlar tahmini olup, aracınızın şase numarasına göre farklılık gösterebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mukanyamtar

benim 2012 model Qashqai aldım. aksesuar parçalarının fiyalarını verirseniz çok sevinirim.
    tavan çıtası
    bagaj havuzu
    yan basamak
    ön arka tampon koruma (çelik veya darbe emici)

Tavan Çıtası (Voyager) 277,30TL
    Bagaj Havuzu 118,00TL
    Yan Basamak 572,30TL

Tampon koruma mevcut değildir.
  • merhabalar

2005 micra için ABS beyni ne kadardır
    Tamir olma olasılıği yüzde kaçtır
    cıkması ne kadar dır aceba fikri olan varsa paylasırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banker06

merhabalar

2005 micra için ABS beyni ne kadardır
    Tamir olma olasılıği yüzde kaçtır
    cıkması ne kadar dır aceba fikri olan varsa paylasırsanız sevinirim.

4953TL Orijinal parça fiyatı..

Çıkması için sahibinden de ilanlar mevcut.
  • Nissan juke port bagaj cıtası ,cam rüzgarlığı, spoyler bunların güncel fiyatı nedir ve nerde taktırabilrim.
  • 2006 Almera ön far ve panjurlarla birlikte komple ön tamponun maliyeti nedir acaba? Cevabınız için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat79

Nissan juke port bagaj cıtası ,cam rüzgarlığı, spoyler bunların güncel fiyatı nedir ve nerde taktırabilrim.

Port bağaj yok..

Cam rüzgarlığı 154,86 TL
    Spoyler 583,09 TL
  • 2008 nissan note için aşağıdaki parçaları arıyorum elinizde mevcutmudur birde fiyat bilgisi alabilirmiyim.Teşekkürler.

Koruyucu dodikler:KE760-9U080
    Far çerçevesi:KE610-9U260
    Kapı açma kolu korumaları:KE537-AX000
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodomen

2006 Almera ön far ve panjurlarla birlikte komple ön tamponun maliyeti nedir acaba? Cevabınız için teşekkürler...

Far 511,29 TL
    Tampon 338,00 TL
    Panjur 284,00 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: katakunti

2008 nissan note için aşağıdaki parçaları arıyorum elinizde mevcutmudur birde fiyat bilgisi alabilirmiyim.Teşekkürler.

Koruyucu dodikler:KE760-9U080
    Far çerçevesi:KE610-9U260
    Kapı açma kolu korumaları:KE537-AX000

Koruyucu dodikler:KE760-9U080 704,39TL
    Far çerçevesi:KE610-9U260 46,03TL
    Kapı açma kolu korumaları:KE537-AX000 28,91TL

Ürünler ana depoda mevcuttur.
  • Qashqai için 2 adet navigasyon cihazı öneriliyor. bunlar for-x ve jameson. bu iki markanın 8" inç olanların fiyatı ve ilave olarak kafalıklarada monitor yapılıyormuş bunun da fiyatını öğrenebilirmiyim. ileride sorun yaşamıyacağım başka bir markada tavsiye ederseniz sevinirim. teşekkürler.
  • quote:

Qashqai için 2 adet navigasyon cihazı öneriliyor. bunlar for-x ve jameson. bu iki markanın 8" inç olanların fiyatı ve ilave olarak kafalıklarada monitor yapılıyormuş bunun da fiyatını öğrenebilirmiyim. ileride sorun yaşamıyacağım başka bir markada tavsiye ederseniz sevinirim. teşekkürler.

Bahsi geçen 2 ürün de Nissan servisleri tarafından satılmıyor.

Piyasa dan araştırma yapınız.
  • pm. atıyorum cevaplarsan sevinirim
  • quote:

pm. atıyorum cevaplarsan sevinirim

Daha öncede belirtiğim gibi, size önerilen cihazlar Nissan tarafından satılmıyor.

Bayi kendi kanalı ile tedarik ettiği ürünleri önermiş. O cihazlar hakkında bir bilgim yok.

Mevcut satılan ürünler içinde de 8 inch ekranlı bir model mevcut değildir.

Şubat sonu gibi, Navitech Qashqai için özel üretilmiş bir model çıkaratacak, bilginiz olsun.
  • s.a
    2000 model primera 1.6 comfort motor ga16de
    motor takozları ve önsalıncak burç fiyatları nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: horex

s.a
    2000 model primera 1.6 comfort motor ga16de
    motor takozları ve önsalıncak burç fiyatları nedir acaba

Motor takozları 500TL
    Salıncaklar komple satılıyor, 855x2
  • Merhabalar aracımın kontağında sıkıntı var anahtar deliğinden çıkarken çok zorlanıyor. Sadece anahtar bölümümü çıkıyor yoksa komple mi değişmesi gerekiyor fiyatı nedir teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilkanissan

Merhabalar aracımın kontağında sıkıntı var anahtar deliğinden çıkarken çok zorlanıyor. Sadece anahtar bölümümü çıkıyor yoksa komple mi değişmesi gerekiyor fiyatı nedir teşekkürler.

Anahtarınız da bir eğilme filan olmasın.. Veya ince bir yağ ile yağlamanızda fayda edebilir.

Kontak bozuk ise komple kilit seti değişir, 800TL civarında fiyatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

quote:

Orijinalden alıntı: asilkanissan

Merhabalar aracımın kontağında sıkıntı var anahtar deliğinden çıkarken çok zorlanıyor. Sadece anahtar bölümümü çıkıyor yoksa komple mi değişmesi gerekiyor fiyatı nedir teşekkürler.

Anahtarınız da bir eğilme filan olmasın.. Veya ince bir yağ ile yağlamanızda fayda edebilir.

Kontak bozuk ise komple kilit seti değişir, 800TL civarında fiyatı var.

wd40 a boğdum ama yinede fayda etmedi , size şöyle izah edeyim kontağın altında birtane switch var bu mesela arabanın içinde anahtarı takmadan önce merkezi kilitle arabayı kilitlediğim zaman üstünede anahtarı takmaya kalkışınca dıııt diye bir ses geliyor. Bende ise anahtarı dibine kadar sokup az biraz sağa sola hareket ettirince böyle oluyor.. Yağsızlık dışınada bir sıkıntısı var malesefki :/

• merhaba , 2011 Nissan note 1.5dci için su radyatörü yan sanayi bulunur mu,nerde ve fiyatı?Acaba eski kasalar ile aynımıdır radyatör bilen var mı?Yardımcı olursanız memnun olurum.saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.