Şimdi Ara

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
21
Favori
91.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asilkanissan

Merhabalar serviste fiyatlara özel bir yazılımla mı bakıyorlar acaba bizimde fiyat öğrenebilmemiz mümkün mü ?
    Benim soracaklarım, 2000 model 1.6 qg16de nissan primera için
    Baskı balata set
    sol fren hortumu
    şanzıman takozu
    sis farı ( set alıcam )
    ön ızgaralar ( set )
    vites körüğü
    Ayrıca servis yetkilisi iseniz 2000 model 2.0 elegance hyper cvt tavsiye edermisiniz ? çok arıza çıkarıyor mu ? teşekkürler

Baskı balata set 464 TL
    sol fren hortumu 147 TL
    şanzıman takozu 309 TL
    sis farı ( set alıcam ) 360 X2
    ön ızgaralar ( set ) Panjur 323 TL
    vites körüğü 231 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manager79 -- 22 Ağustos 2011; 13:20:54 >
  • Merhabalar Elinizde Micra K13 tekna için aksesuar listesi varmıdır varsa hepsini görebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

Merhabalar Elinizde Micra K13 tekna için aksesuar listesi varmıdır varsa hepsini görebilirmiyim?

Yurtdışın da aksesuar kataloğu var, fakat Nissan Türkiye hiç bir aksesuarını getirmemiş.

Micra Aksesuar Pdf
  • Çok teşekkür ederim ilginiz için

baktımda işime yarayacak bişey yok

Egzoz Ucu bulucam çiftli micraya göre bakalım
  • Selamlar bir sorunum var inş. yardımcı olabilirsiniz.

Yeni aldığım Nissan primera 1.6 slx 98 model kısa farları çok zayıftı. Neredeyse hiç önününüzü göremiyorsunuz o derece yani.
    Tamirciye gittim farın ayaklarının kırık olduğunu adam olmayacağını yeni far almam gerektiğini söyledi. (ben ampülle iş biter diye düşünmüştüm) Bende orj çok pahalı olduğu için yan sanayi tayvan malı iki adet far aldım. 3 TL yede ampül aldım. Takıldı edildi, ayarları yapıldı derken bana 210 TL (2adet far), 10 TL (ayar), 20 TL (montaj) yani toplam 240 TL ye maloldu.

Neyse akşam oldu ışıkları yaktım. Gene aynı hatta daha zayıf. Artık önümde yüksek bir duvar yoksa kısaların yandığını hiç anlamıyorum bu yüzden de akşam araba kullanamıyorum. İş yoğunluğumdan da çat pat sanayiye gidemiyorum. Bir şekilde gittim aynı ustaya; - usta bu yine aynı hatta daha zayıf dedim. Yeni far aldık değişsen birşey yok dediğimde bunları değiştircez orjinal takıcaz demesin mi? Hayda dedim adam her fikir değişikliğinde ben 250 TL harcıcaksam dedim . Sonra da far almazsan da xenon alabilirsin o da olabilir dedi.

Şimdi anlamadığım şey far yan sanayi olduğu için çok zayıfsa xenon ampül takıldığında ne değişecek? Bu adam ya benimle kafa buluyor yada başka bir şey var.
    Bu konularda hiç bilgim yok size danışmak istedim arkadaşlar. Napalım ne edelim. Bu arada izmirdeyim burada tanıdığınız iyi dediğiniz bu işlerden anlayan usta varsa ona bari gideyim.

Not: uzunlarda ve diğer ışıklarda bir problem yok sadece kısalar mum ışığı/gece lambası derecesinde yanıyor.

Yani benim bu durumda ne yapmam neyi değiştirmem gerekiyor? Değiştiricem şeyinde maliyeti nedir? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylosoft -- 26 Ağustos 2011; 10:39:07 >

• Aracınızı işinde ve sözün de güvenilir bir ustaya gösterin.

Elektrik problemi de olabilir.

Orijinal farın tanesi 843 TL
  • merhabalar, nissan note orjinal cam rüzgarlıkları ve arka 3 cam güneşlikleri ne kadardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

merhabalar, nissan note orjinal cam rüzgarlıkları ve arka 3 cam güneşlikleri ne kadardır?

Güneşlik yok..

Cam rüzgarlıkları 247 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilkanissan

Ayrıca servis yetkilisi iseniz 2000 model 2.0 elegance hyper cvt tavsiye edermisiniz ? çok arıza çıkarıyor mu ? teşekkürler

2.0 lerdeki CVT sanziman yanlis hatirlamiyorsam her 60000 kmde bir yag(servisten alinacak CVT ozel yagi tabiiki) degisimi gerektiren hassas bir sanziman. Ben acikcasi bu degisimlerin duzgun yapilmadigi bir araci almazdim.

Kendim yurtdisinda bu aracin 2001 modelini aldim. Aracin sanayde yapilmis servis kaydi vardi ama 150000 kmde sanzimanin tamamen restore edildigini gordum, Tahminim yag degisimi yapilmamisti duzenli olarak. Onun haricinda 2.0 CVT donanimli ve guzel bir arac ama CVT nin konfor amacli bir sanziman oldugunu ve gaz tepkilerine gecikmeli tepki verdigini belirteyim. Performans gerektiginde tiptronic moda alip vites dusmeniz gerekiyor her seferinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: meios

hocam merhaba 2008 1,6 tekna aracım için ön koltuk arkasındaki tepsilerden birinde bir sorunum var. Tepsi sağlam ama tepsinin ayakta durmasını sağlayan metalin geçtiği bir plastik var koltuğa vidalı onda kırık var. sadece o parçanın fiyatını öğrenebilirmiyim.

• quote:

quote:

hocam merhaba 2008 1,6 tekna aracım için ön koltuk arkasındaki tepsilerden birinde bir sorunum var. Tepsi sağlam ama tepsinin ayakta durmasını sağlayan metalin geçtiği bir plastik var koltuğa vidalı onda kırık var. sadece o parçanın fiyatını öğrenebilirmiyim.

Mesajınızı yeni gördüm, kusura bakmayın.

Parçanın Türkiye de kaydı görünmüyor. En yakın servisden sipariş verirseniz ortalama 10 günde gelir.
  • merhaba

2005 micra 1.2 visia için direksiyon kumandası ve klima düğmesi varmı aceba

birde ekranda engine warning check yazıyor bu neden olabilir arabayı alırken motorda birşey yok dediler ama tatmin edici birsey soylemediler kafama takılıp duruyor bir fikriniz varmı aceba.
    Farları beyaz ısık takmıslar ondan olabilirmi.Amper degişikliginden falan

Tesekkurler
  • merhaba

200sx s13 için rektifiye küçük çapta rektifiye yapmayı düşünüyorum.
    rica etsem s13 için aşağıdaki listedeki parçaların fiyatlarını belirtebilirmisiniz?

Orj. direksiyon simidi.
    orf.kadran takımı
    orj pedal takımları
    Arka far grubu
    motor üst kapağı (nissan yazan kırmızı parça)
    silecek ve radyatör yedek haznesi (plastik)
    ve mümkünse orj jantlar.
    hocam liste aslında baya uzun.hepsiyle tek tek uğraşman zor olabilir.Bu konuda beni yönlendirebileceğin bir adres varsa memnun olurum.
    ilgi ve alakan için şimdiden çok teşekkür ederim. iyi forumlar..
  • 2004 almera hb iç ön iki kapı açma kolu fiyatı ne kadar bilgi için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceki

2004 almera hb iç ön iki kapı açma kolu fiyatı ne kadar bilgi için teşekkürler

180 x 2
  • Merhabalar

Bende 2000 Primera comfort 1.6 icin elektrikli yan aynalar icin fiyat alabilirmiyim ?

Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerten

Merhabalar

Bende 2000 Primera comfort 1.6 icin elektrikli yan aynalar icin fiyat alabilirmiyim ?

Tesekkurler

765 TL tanesi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

quote:

Orijinalden alıntı: kerten

Merhabalar

Tesekkurler

765 TL tanesi..

Bu korkutucu fiyat icin tesekkurler Cikmacilari dolasmakta fayda var sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

quote:

Orijinalden alıntı: meceki

2004 almera hb iç ön iki kapı açma kolu fiyatı ne kadar bilgi için teşekkürler

180 x 2

teşekkürler
  • selamlar nissan qashqai paltınıum jantı arıyorum yardımcı olursanız sevınırım..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.