Şimdi Ara

Nissan NOTE (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.216
Cevap
55
Favori
800.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Benzer sorun bende de olmuştu. İpleri duruyordu ama uçlarındaki plastik klipsler kırılmıştı. Ankara'da Şaşmaz oto sanayi sitesinde bir plastikçi (klipsçi) dükkanından benzer bir klips alıp japon yapıştırıcısıyla kırılan parçanın yerine yapıştırmıştım.

Dikkat: Yapıştırma işlemini kırık klips ile yeni klips arasında yapıyorsun. Sakın yeni aldığın klipsi bagaj kapağına yapıştırma.
  • umuti1975 U kullanıcısına yanıt
    Bakıma gittiğimde benim aracınkileride değiştirmişlerdi ücretsiz olarak.
  • 2008 note tekna sahibiyim.

1 hafta önce Aracin klima düğmelerindeki ışıklar yanmiyordu... aradan iki gün geçti yanmaya başladı... sonra yine gitti kendiliğinden..şuan yanmıyor...

Bunun çözümünü bilen var mi?
    Neden yanmiyor olabilir.
  • Arkadaşlar 2009 model 60 binde 1.4 visia buldum. Araç benzinli lpg takılmamış, 27 bin lira uygun mudur. Tramer 5 bin lira çıkıyor tampon ve farlar değişmiş.
  • fortune1905 kullanıcısına yanıt
    http://www.noteownersclub.co.uk/forum/guide-climate-control-illumnation_topic6199.html

ledler yanmış olabilir. Burda değişimi var. Ya da sigortaları kontrol edin şemasına bakabilirsin kapağın iç kısmında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munkun46 -- 24 Aralık 2016; 0:43:9 >
  • arkadaşlar bu aracın ikinci eli nasıldır. rahat satılıyor mu araçlar. aktif bir forumu da yok gördüğüm kadarıyla nissanların.
  • Uçuk bir fiyat yazmazsan hemen satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-nissan-note-1-4-tekna/tertemiz-masrafsiz-nissan-note/6488693

Arkadaslar aracimi satiyorum.lutfen ilgilenenler benimle irtibata gecsin.tesekkurler
  • Yeni kasa noteların ses sisyemi nasıl acaba?
  • Debriyaja basınca veya bırakırkan gelen tak sesi neden olabilir arkadaşlar. motor soğuk veya sıcakkende yapabiliyor.
  • Uzun zamandır yeni note ları inceliyorum. Almaya niyetlendim. 2013-2014 dci tekna modeline 45000 verilir mi? 50.000 yazılan fiyatlar biraz fazla gibi geliyor.
  • recep2024 R kullanıcısına yanıt
    fazla kilometresi yoksa ve değişen-boyalı parça sayısına göre 45000 tl iyi fiyat. bu fiyatta bukadar donanımı ve dizel motorlu seçenek diğer markalarda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaeray

fazla kilometresi yoksa ve değişen-boyalı parça sayısına göre 45000 tl iyi fiyat. bu fiyatta bukadar donanımı ve dizel motorlu seçenek diğer markalarda yok.

Var 😌 ve o da aklimi celiyor kismen. Clio 4 icon. Ayni motor. Lakin note un ici daha geniş ve tipide hosuma gidiyor. Aile arabasi olur cinsten. Su paylastigim ilan icin ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-2014-servis-bakimli-26000km-de-sedefli-beyaz-382080191/detay

• recep2024 R kullanıcısına yanıt
    ben almadan clio sw, corsa ve note arasında kalmıştım. arkadaşımda clio hb icon var benim aracı daha çok beğendiğini söylüyor. karar sizin binmeden kullanmadan karar vermeyin. linkteki aracın kazalı resimlerini görmeden ben şahsen alın demem. aracın önü birbirine iç içe geçen parçalardan oluşuyor sadece tampon değişiminden bu kadar fiyat kırması tuhaf! emsallerine bakayım dedim ama sahibinden de fazla araç kalmamış.
  • Nissan note 2008 model dci sahibiyim, Klima ve ya Kalorifer fanı ile alakalı sorunlar yaşadım.

Daha önce buna benzer konular burada paylaşıldı, fakat ben yine de tecrübelerimi paylaşayım.

Fan çalışmıyor ve ya bazı hızları hiç çalışmıyorsa genelde sorun Klima/ kalorifer Resistanzın kaynaklı oluyor. Bu parça ise direksiyon tarafında bulunuyor, ulaşması biraz zor fakat ulaşmak için direksiyon altındaki 2 parça konsol plastiğini çıkarmanız gerekli.

Ulaştıktan sonra yapılacak işlemler burada detaylı anlaılmış.

http://www.trcitroen.com/forum/citroen-c3-i-2002-2009-/6911-klima-kalorifer-arizasi-olanlar-buraya.html

linkteki parçanın aynısı Nissan note 2008 lerde kullanılıyor.

Ben havya ile arkadaki tüm lehimleri tazeledim, şimdi sorunsuz çalışıyor.

Şayet biraz el beceriniz ve aşinalığınız var ise, hiç ustaya felan götürmeyin. Birde üstüne çakma ve uyduruk bir parça ile değiştireceklerinden sorunu tekrar etme ve ya farklı sorun çıkarma ihtimali her daim olacaktır

kolay gelsin.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşadım. Önce tamir edildi fakat 1 ay geçmeden tekrar yandı. Değişim yaptım. 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    bugün ailem için araç değişimi düşündük,
    eski aracımız doblo 1.9jtd artık vergisinden ve eskidiğini düşündüğümüzden başka araçlara baktık.

ilk olarak 2009 Albea sole 65binde, doblo ile fark göremedim. ☺️
    2 ikinci olarak 2012 sybol 80binde, orjinal tüplü Albea dan daha iyiydi.
    üçüncü olarakta nissan note 2008 1.5 140binde iki araban kat kat güzeldi.

Çok iyi güzel kibar, 33bin istenildi 30bine düşülür sanırım.
    bu aracın yakıtı düşük sanırım araştırmalarımdan gördüğün

kronik olarak bir sorun yada alırken dikkat edeceğim noktalar nedir? tavsiye eder misiniz? 30bin civarı vaşka note alternatif tavsiye edeceğiniz yakıtı düşük note standartlarında.

şimdiden teşekkür ederim cevablarınız için.
  • muratdur kullanıcısına yanıt
    hocam doğru bir tercih. Kronik sorunu yok denilebilir. Yalnız km biraz fazla gibi geldi
  • afyonlu0354 A kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür edrim, peki olması gereken nedir? sanırım ilanıda buldum sadece arka çamurlukta boya var. bugün bir usyada göstereceğim. sanırım km de 165b civarında takas ile alacağımızdan 30b düşürürsek eğer normal de 33.75b istiyor.
  • muratdur kullanıcısına yanıt
    hocam km yüksek gibi geldi. Birde satan kişi galerici mi neden takas yapıyor ki
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.