Şimdi Ara

Nissan NOTE (252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.217
Cevap
55
Favori
800.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yalnız 2014 modellerde tekna pack diye bir donanım yok. Ama yeni kasalar güzeldir özellikleri de süper birazda malzeme kalitesi güzel olsa tadından yenmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: afyonlu0354

Hocam yalnız 2014 modellerde tekna pack diye bir donanım yok. Ama yeni kasalar güzeldir özellikleri de süper birazda malzeme kalitesi güzel olsa tadından yenmezdi

merhaba afyonlu0354,

ben aracı alırken bu paket olduğu söyledi, ayrıca internetten de araştırdığımda;

* visia
    * tekna
    * platinum

paketlerinin opsiyonlarda var olduğunu görüyorum

http://www.epey.com/dosya/1539/nissan-note-15-dci-tekna-manuel-urun-katalogu-701-pdf

• afyonlu tekna pack yok derken pack ilaveleri bir önceki kasada vardı. yeni kasalarda sadece tekna olarak geçiyor. türkiye de platinyum sanırım test araçları hariç gelmedi. biryerlerde dacıa lodgy ile parça benzerliği var denmişti doğrumudur bilmiyorum,
  • tahaeray kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş 2014 model almış onlarda pack diye birşey yok 2012 de bir önceki kasaya makyajla birlikte 103 beygir olanlar ve hız sabitleyici olanlar pack olarak geçiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2008 note aracımda ekranda kırmızı anahtar işareti yanıp sönüyor araçtan indiğimde arabayı kilitlemeye çalıştığımda kilinlenmiyor kontağa anahtarı sokup biraz dürttümmü düzelir gibi oluyor

• gencoziksk G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kırmızı anahtar işareti immobilizer ile ilgili durumlarda ortaya çıkan bir uyarı işareti. Anahtarınızın pili bitiyor olabilir belki.
  • Arkadaşlar merhaba,

2006 model 1.4 Tekna aracımın debriyaj pedalının çok yukarıda kavramaya başladığını farkettim. Daha doğrusu; kısa süreliğine farklı bir araba kullandıktan sonra kendi arabama binince farkettim. Sürekli kullanınca anlaşılmıyor demekki. Sanırım balatası bitiyor. Değişim gerekcekse debriyaj için önerileriniz nelerdir?
    Malum yaz tatili yaklaşıyor uzun yollar yapıyoruz aileyle sıkıntı yaratacak bir durum oluşur mu? Kısacası fikirleriniz benim için önemli.

Saygılar.
  • gencoziksk G kullanıcısına yanıt
    Bende arabayı kilitleyince 5 sn de bir yanıp sönüyor. Kilitlemede sorun yok. Aldım alalı dediğim gibi... normal yani yanıp sönmesi

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-hatasiz-boyasiz-kasasiz-ilk-sahibinden-acil-satilik-65-binde-419443349/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-2007-nissan-note-1.6-tekna-tam-otomotik-vites-kazasiz-416634959/detay

rica etsem bu iki araba için fikirlerinizi söyleyebilirmisiniz...

öğrenmek istediklerim...

motor çekiş nasıl, şehir içi yakıt durumu
    şanzuman tipi nedir...

kronik sıkıntısı varmı??
    eşim için jazz bakıyorum...ama bu araç da gözüme ilişti...
    teşekkürler

• hurma10 H kullanıcısına yanıt
    İkinci ilanın fiyatı yüksek o fiyata hatta daha ucuza dizelini ve temizini alırsınız.(otomatik şart değilse)

• Adresime Nissan dan mektup geldi. Hava yastıklarında sorun varmış (2006 model bendeki). Randevu aldım, 1.5 saatte bedelsiz değiştirdiler. Bir yoklama çekin derim.
  • twingonote kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bana da geldi 2007 model benimkine aradım. Yokmuş ellerinde bakalım gelince giderim bende. Bursa

• arkadaşlar ikame arac olarak 2014 nissan note 1.2 m/t visia verdiler yol bilgisayarı var mı varsa trip değiştirme tuşu nerede? ortadaki ekranda menzilden başka bir şey görebiliyormuyuz?
  • Bende bugun baska bir sey icin servise gitmistim.benimde hava yastıkları hakkinda islem yapildi.

• predator93 kullanıcısına yanıt
    bende ki tekna aynı mı emin değilim ama direksiyonun sol tarafında konsol üzerinde, havalandırma kapağının altında
  • Merhaba arkadaşlar 2007 model nissan note aracımın sol arka tekerlek bilyesi bozulmuş servis parça 135 işçilikte 100 tl istedi toplam 235 tl. İnternette bulamazmıyız arkadaşlar daha uyguna yada BURSA da uyguna taktırabileceüğim bir yer. TEŞEKÜRLER
  • Otomatik Nissan Note bakıyorum. Satacak olan arkadaş varsa görüşebiliriz.
  • Merhana Arkadaşlar.
    2012 1.5 DCI Note sahibiyim araç 69000 km ve geçen gün partikül filitresi tıkanması sonucu tubo borusu patladı.
    partikül filitresi temizliği ve borunun tamirinden sonra turbonun oralardan ıslık sesine benzer bir ses gelmeye başladı. [link=https://youtu.be/fHM3CqX67eQ][/link] gelen ses linkteli ses ile aynı ama biraz daha az. Araç ivmelenmeye başladığında 2000 devir civarında gelmeye başlıyor ayağımı gazdan çekip yavaşlamaya başladığında 2000 devir civarında tekrar geliyor.
    Aranızda bu problmi yaşayan oldu mu oldu ise asıl sorun ve çözümü için ne yaptınız paylaşırsanız sevinirim.
  • Değerli nissan note kullanıcıları sizin fikrinizi almak istiyorum.Yarın 2013 1.5 dizel yeni kasa visia paket 71 bin km de bi arabaya bakmaya gidicem.Özellikle baktırmam gereken bir yeri varmı dizel olduğu için önemli olan turbo,enjektörler,mazot pompası vs.başka bişey varmı

Araç ilk sahibinden sağ çamurluğa park halinde sürtmüşler birde arka tamponda çizikler var

40 bin tl gibi bırakacak ama ben indirebildiğim kadar indirmeye çalışıcam ama arabada servis ışığı yani anahtar işareti yanıyomuş garantisi bittiği için servise girmemiş bu km lerde ağır bakım denilen olay mı var bilgili arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum iyi geceler

• muli29 M kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    araç için kesin alıcı iseniz, aracın bakımı yaklaşık 800tl tutuyor, bir servis ile anlaşmaya çalışın expertiz ve bakımı birlikte servis bedeline yapsınlar. satıcınında araçta birşey çıkmayacağını garanti etmesi lazım. bana sorarsanız en azından tekna almaya çalışın. 42-43 lere teknaları veriyorlardı yaz dönemi fiyatlar uçtu gitti maalesef
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.