Şimdi Ara

Nissan Micra CVT şanzımana 48.000TL isteyen servis! (4.000TL ye tatlıya bağlandı) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
5
Favori
10.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ozaman diğer konuya bakın %80 birisi %10 yetkili servis %10 vatandaş ödemiş 4bin liraya mal olmuş o arkadaşa danışın nasıl yol izlemiş diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmalar şöyle şanzımanlarla niye uğraşır hiç anlamıyorum. Koy adam gibi tork konventörü geç 0-100 yarım saniye geç olsun sanki cvt dsg koyunca araba uçuyor. zf şanzıman da var ama mis gibi gerçekten anlamak çok güç.
  • earl2000 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canini skma ozel servis bul saglam, yetkili servisle arasi iyi olan 4-5bine garantili bir sekilde isini hallettirirsin biraz arastirmana bakar

• quote:

Orijinalden alıntı: Philae

Firmalar şöyle şanzımanlarla niye uğraşır hiç anlamıyorum. Koy adam gibi tork konventörü geç 0-100 yarım saniye geç olsun sanki cvt dsg koyunca araba uçuyor. zf şanzıman da var ama mis gibi gerçekten anlamak çok güç.

Xtronic cvt sanzimanda tork konvertoru var.ama dişli sistemi yok.

• Yook artık eşşeeeeen... O fiyata yeni bir araç alınır lan bunlar neyin kafasını yaşıyor.

• Otomatik QASHQAI alınabilir diye düşünüyordum ancak uzak durmakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

Şu inanmıyorum diyenleri boşverin ya, DSG sıfır araç alırkeni 7 bin- 9 bin lira civarı, komple değişime 15-20 bin arası fiyat istiyolar. Nissan bunu istemekle tam bir öküzlük yapıyor ama TR de her şey mümkün...

300 tl ye değişiyor Dsg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

Qashqai'lerin x tronic şanzımanı için ne kadar istiyorlar? Onada sorunlu diyorlardı

1 yl önce aracımı değitirirken test sürüşü yaptıımda sormuştum. 35 bin demişti temsilci. nereden biliyorsun diye sordum(ki satış temsilcileri şanzıman fiyatların bilemezler) geçenlerde birmüşterinin kini değiştirdik demişti.
  • bu arada önceki konuyu açan benim. arzu ederseniz servis-müşteri arasında geçen diyaloğun detaylarını yarın arkadaşımla konuşur öğrenirim ya da musade ederse tel nosunu özelden verir onunlada grüşürmnize yardımcı olurum.
  • geçen gün gözüme takıldı, sanayide aynı şanzımancıda iki tane micra vardı tamir sırası bekleyen :) nasıl arızalandığını çok merak ettim ancak. sonuçta otomatik vitesli araçlar biraz daha hassas, bilinçsiz kullanılınca dağılıp gidiveriyor şanzımanları.
  • Serbest piyasa kavramını çok yanlış anlamış bu servisler.

• beyaz-siyah B kullanıcısına yanıt
    sağol hocam demek orada da aynı olayları yaşatıyorlar
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    300 tl ye dsg deki hatayı tespit etmezler, ne değişimi ne tamiri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

Şu inanmıyorum diyenleri boşverin ya, DSG sıfır araç alırkeni 7 bin- 9 bin lira civarı, komple değişime 15-20 bin arası fiyat istiyolar. Nissan bunu istemekle tam bir öküzlük yapıyor ama TR de her şey mümkün...

300 tl ye değişiyor Dsg.

5bin tl lik faturayi imzalatilan tehdit belgesini gorunce arkaniza bakmadan uzaklasmak yerine boyle deseydiniz.tabi bos sallamak kolay.

• earl2000 kullanıcısına yanıt
    Konuya ilişkin bir gelişme, güncel bir bilgi var mıdır?
  • krycc kullanıcısına yanıt
    Aracı dün servise götürdüler, ışık yanıcak mı yanmayacakmı beklenecekmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emocicili

Dsg canmışda haberimiz yokmuş.
    Dsg ye böyle bir fiyat çekseler dh kullanıcıları doğuş otoyu yakar.
    Bir kullanıcı gelse dese ben sizin yüzünüzden dsg almadım gittim japon malı diye nissanın otomatiğini aldım.Şanzuman bozulsa Adama ne diyeceksiniz.Çok merak ediyorum.
    Bölüşürsünüz artık 48000 tl yi anti dsg ciler.

bozuk şanzımanı savunmak için başka bir bozuk şanzımanı övmek
  • Anlaşılan ben ömür boyu fiat'a bineceğim. biraz daha birikim yapınca japon, alman c sınıfı güzel bir sedan alırım diye düşünüyordum. böyle konuları gördükten sonra vazgeçiyorum. Birisi bana "senin şanzımanı 48 bine değiştiririz" dese "olm bak git" derim.
  • Aradan bayaa bir süre geçti, tekrar yanmıştır ışık var mı acaba bir gelişme??
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.