Şimdi Ara

NİSSAN'ı Dava ettim! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
6
Favori
12.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim. Gelişme oldukça konuyu güncelleyeceğim. Yargı sürecinden önce, 4 ay çabaladığım ve Sulh yoluyla çözmeye çalıştığım dönemi ilk mesajdaki konudan okuyabilirsiniz. Baştan uyarayım, sinirleriniz tavan yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Teşekkür ederim. Gelişme oldukça konuyu güncelleyeceğim. Yargı sürecinden önce, 4 ay çabaladığım ve Sulh yoluyla çözmeye çalıştığım dönemi ilk mesajdaki konudan okuyabilirsiniz. Baştan uyarayım, sinirleriniz tavan yapabilir.

Daha önce okumuştum zaten... 

• Nissan international ceo ve ne kadar yetkilisi varsa ulaşıp bu terbiyesizliği anlatın.araç almayı düşündüğüm bir markaydı kapısından geçmeyeceğim bir daha.bütün yakınlarımada anlatacağım.

• sizin olayın bir değişik durumunu ben hyundai ile yaşadım koca 5 yılımı yediler 3 bilirkişi raporuda faturasız parça değişimine rağmen hatta benimkiler resimli idi sonuç hüsran hakim satılık fötücü olunca sen ne kadar haklı olursan ol işin özü uzun hikaye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rezalet puanım 10 üzerinden 10, Allah yardımcın olsun.

• zerenerhan Z kullanıcısına yanıt

Tata'dan falan bahsetmiyoruz Nissan bu . Her köşe başında rahatlıkla 1-2 tane görebileceğin yaygınlıkta bir marka .

• Okadar dava acildi ceza aldi. Halen guvenipde nasil nissan alir insanlar anlamak mumkun degil.

Sattigi urunun arkasinda durmayan firmadan uzak durun.

• Kesinlikle uzak durulması gerekiyor. QQ vardı satıp kurtuldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav arkadaş sattigi urunun arkasinda duran..davalik olunulmayan bana bir adet marka gostersene?

• Bir ülkede adalet olmazsa hiçbir sey yürümez...

• nissan ve balaban servise gitmeyerek tepkimizi gösteririz. bu kabadayı tavırları kısa vade işlerini görebilir. ama eninde sonunda vatandaş kazanacak. bu olaylarda unutulmayacaktır.

• Geçmiş olsun hocam çok can sıkıcı umarım çözüme ulaşır.

• Arkadaşlar ilginize teşekkür ediyorum. Sonuna kadar haklı olduğumu biliyorum, fakat işin acı tarafı nedir biliyor musunuz? Dava açmadan önce günlerce düşünmem, haklıyım ama nasıl ıspat edeceğim, haklıyım ama mahkeme sonrası ben mi zararlı çıkarım dedim durdum. İşte 2020 Türkiye'ee haklı vatandaş özetidir bu durum. Avukat arkadaşlarımla detaylı görüştükten sonra dava edebildim.

• Dolandırıcılık nedir, defteri nasıl yazılır? Helal olsun Antalya Nissan. Rezalet puanım 10/10

• Hayırdır Nissan?

• Umarım dava lehine sonuçlanır fakat sonrasında o markadan uzak durmanı hatta değiştirmeni öneririm. Gün geçmiyor ki harikulade olaylarla karşılaşmayalım.

• arkadaş nissan japonyaya döşeyin maili , gerekirse çevirmen tutup japonyaya çevirtip bütün süreci detaylarıyla ayrıntılarıyla aktarın, bakın ondan sonra neler oluyor.

• 3008 aracimi onlardan aldim. İlk odemesi gereken mtv yi odemediler. Sozlesmeye yazmamislar. Anlattim bu kadar kisi aliyor kac kisinin sozlesmesinde yaziyor vs. Beni haksiz cikardilar. Musteri temsilcisi arkadas ben cebimden odicem dedi. Sonra yari yariya beraber odedik. Aslinda balabanin odemesi gerekirdi.
    Neyse 2-3 sefer ufak tefek seyler icin Gittim her seferinde bir sorun yok diyerek dönduruldüm. Son gittigimde aracin aynasi degiaecekti. Araci servise aldilar araba bir geldi ici bem beyaz cil çil boya. Pencere acikken baska arabayi boyarken benim arabanin icini boya gibi. Biseyler yapmislar.
    Temizlediler yarim amalak gecti.
    İkinci bakim zamanim geldi. Garantiyi bozma riskine ragmen sanyide yaptirdim
    Bir daha da havaalani balabana ugramam.
    İmla icin kusura bakmayin

• Sen o yazıyı ekşiden silmişsin? Korktunmu da sildin şimdi konuyu hortlatmaya çalışıyorsun ?

• Bu arada balaban peugeot nissan birde opel sanirim hepsinin yetkili saticisi ve servisi. Hepsi ayni yerde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.