Şimdi Ara

NISSAN ALMERA KLÜBÜ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
28.184
Cevap
201
Favori
1.718.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinnitem1

Ekran çerçevesini çok beğendim.Ekran var mı orada ve varsa eğer nasıl aktif hale gelecek?Yani ne ve nasıl bağlayacaksınız?

Evet ekran var ve aktif şekilde çalışıyor,görüntü birimi olarak resimdeki SONY nin yeni çıkan Media Box USB10 unu kullandım.12V-6V düşürücü ile besleniyor.

NISSAN ALMERA KLÜBÜ
  • Almera için 35mm spor yay iyi fiyata nereden bulabilirim?Kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_DeNoN_X

Tamamıyla kendi el emeğim olan ekran çerçevesi için görüşlerinizi bekliyorum.

NISSAN ALMERA KLÜBÜ

Seni tebrik ederim. Gerçekten orjinal olmuş. Arka koltukta oturanın değmeyin keyfine :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R e d L o c k -- 2 Haziran 2010; 23:45:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7791

arkadaşlar merhaba! benim aracım lpg li,aracın ikaz lambalarından sarı ikaz lambası yandı ve halen yanmaya devam ediyor.sarı lamba sanırım motor indikatörü.ne yapabilirim?aracın kitabı yok.internetten araştırdım almera kullanım kitabını bulamadım.cevap verirseniz sevinirim.

lpg yi baglattıgınız yere veya servise giderek arıza lambasını söndürteceksiniz.Bu arada ekranda arıza nedei olan kod görünecek size söylerler genelde lpg ayarının fakir veya zengin karışım olmasından.İnşallah motor arızası degildir düşük bir ihtimal lpg araçlarda oluyor bazen bu lamba .
  • bir kac depodan sonra sönmezse lpg takdırdığınız yere gidin ve kalibrasyon ayarlınızı tekrar bi gözden geçirsinler;) Aynı sorun bende de oldu kendiliğinden söndü şuan 10 000 km. yaptım sorun yok (atiker sıralı;)
  • Bizim BRC sıralı sistemde hiç bir arıza lambası yanmadı.
  • Orijinalden alıntı: baysal51

205 LASTİK DEDİĞİNİZ GİBİ YOLTUTUŞU ÇOK İYİ OLUYOR AMA BU DEFA GENİŞ OLDUĞUNDAN FAZLA YAKIT TÜKETİYOR. BEN 5 AY ÖNCE KORE MALI HANKOK MARKA TAKTIRDIM SEYİR ESNASINDA TIK SES ÇIKARMIYOR VE YAKITTA DA %20 TASARRUF SAĞLATTI ESKİ LASTİĞE GÖRE.SAYGILARLA.

Baysal 51: 205 lastik hem fazla yakıyor demişsin hemde aldığın 205 lastiğin %20 tasarruf ettiğini sölemişsin dostum bu bir çelişki değilmi lütfen açıklarmısın.
  • Almera orjinal CD Player'a mp3 çalar,ipod,dvd bağlamak isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.Uzun zamandır cd changer girişini aktif etmekle ilgili araştırma yaptım fakat tahminimden daha zor olduğunu öğrendim ve vazgeçtim.Bugün de xcarlink le görüştüm,Almeralara uygun Xcarlink olmadığını söylediler.Sonunda cd çaları komple söktim ve incelemeye başladım,giriş olarak kullanabileceğim 2 nokta vardı fakat birisi cd girişi olduğundan cd takmadan çalışmayacaktı.Diğer giriş de radyo girişiydi,denemelere başladım ve olumlu sonuca ulaştım.Bugün gerekli malzemeleri aldım ve yarın uygulamayı bitireceğim.Ön kısımda uygun bir yerde minik bir switch olacak bu switchle radyo ile bağlamak istediğiniz müzik kaynağı arasında geçiş yapılabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_DeNoN_X

Almera orjinal CD Player'a mp3 çalar,ipod,dvd bağlamak isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.Uzun zamandır cd changer girişini aktif etmekle ilgili araştırma yaptım fakat tahminimden daha zor olduğunu öğrendim ve vazgeçtim.Bugün de xcarlink le görüştüm,Almeralara uygun Xcarlink olmadığını söylediler.Sonunda cd çaları komple söktim ve incelemeye başladım,giriş olarak kullanabileceğim 2 nokta vardı fakat birisi cd girişi olduğundan cd takmadan çalışmayacaktı.Diğer giriş de radyo girişiydi,denemelere başladım ve olumlu sonuca ulaştım.Bugün gerekli malzemeleri aldım ve yarın uygulamayı bitireceğim.Ön kısımda uygun bir yerde minik bir switch olacak bu switchle radyo ile bağlamak istediğiniz müzik kaynağı arasında geçiş yapılabilecek.

Hayırlı haberlerini bekliyorum. Uygulama tamamlanınca resimlerle anlatırsan sevinirim.

• @X_DeNoN_X ben de merakla bekliyor olacağim. Bu yaz 2006 almera teknayla istanbul-canakkale-marmaris-fethiye-antalya turu yapacağım hadi hayirlisi...
  • 1.5 98 hp düz yol 200 km hız az egimli 210 aşagı 225
  • 215ben aracıma 215 45 r 17 hankok taktım yol tutuş süper
  • tüketim :) ???
  • herkese merhabalar
    NISSAN ALMERA KULÜBÜ nü yeni fark ettim.
    takip etmeye çalışacağım.
    aracım 2004 Nissan almera 1.5 tekna sedan mavi
  • Almera orjinal cd çalara mp3 player,ipod bağlamak için gerekli çalışmayı bitirdim.Gayet güzel çalışıyor,artık CD ye bağlı kalmak yok :))23 adet resimle açıklamaya çalıştım.Yine de sorusu olan arkadaşlar olursa yardımcı olurum.

NISSAN ALMERA KLÜBÜ
  • 02

NISSAN ALMERA KLÜBÜ
  • 003 Ön paneli çektiğinizde arkadaki 2 soketi çıkartmanız gerekiyor.

NISSAN ALMERA KLÜBÜ
  • 004

NISSAN ALMERA KLÜBÜ
  • 005

NISSAN ALMERA KLÜBÜ
  • 006

NISSAN ALMERA KLÜBÜ
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.