Şimdi Ara

Nişantaşı Üniversitesi nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
25.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dh üyelerine her zaman guvenmisimdir söyleyeceğiniz şeyler kararımi doğrudan etkileyecek o yüzden bilmiyorsanız es gecin

Sivil havacilik işletmeciligi kazandim gitmeli miyim bu üniversite hakkında butik üniversite falan diyorlar epey aşağılıyorlar. bölüme gelince o konuda da bilginizi rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güncel

• Piyasadaki bütün kötü öğrencileri topladığını düşünüyorum gelecek vaadetmiyor benim gözüme moralini bozmak gibi olmasın ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nthows

Piyasadaki bütün kötü öğrencileri topladığını düşünüyorum gelecek vaadetmiyor benim gözüme moralini bozmak gibi olmasın ama...

teşekkür ederim bilgi için

• up sadece 1 cevap mi geldi :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım girdi oraya. puanını sorduğumuzda söylememişti. demek kötü bi puan aldı. ben sevmedim görüntüsünü de ne yalan söyleyeyim
  • çok tembel ve işe yaramaz bir arkadaş vardı orayı kazandı, bence üni değil orası lise 5 gibi , yanlış anlama ama gerçekler bunlar dostum
  • tesekurler keske birazda okuyanlardan cevap gelse

• Siniftaki en tembel kisinin senin bölümünü tam burslu kazandigini öğrendiğimde baya afallamistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisen berg

Siniftaki en tembel kisinin senin bölümünü tam burslu kazandigini öğrendiğimde baya afallamistim.

:D benim unversite mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Nob0dy

quote:

Orijinalden alıntı: Heisen berg

Siniftaki en tembel kisinin senin bölümünü tam burslu kazandigini öğrendiğimde baya afallamistim.

:D benim unversite mi

Evet

• Mr.Nob0dy kullanıcısına yanıt
    Bence boş ver kimseyi takma. Bu sene git 1-2 ay duruma bakarsın. Tekrar Lys girersin bu senin durumuna engel olmaz. Belli ki seçici ve bu konuları düşünen birisin, bırak herkes mal olsun orda bu senin işine yarar belki bölüm 1. hatta okul 1.si olursun bu senin avantaj. Ayrıca sivil havacılıkta çok çok iyi meslek dediğin gibi gir bir süre duruma bak baktın yapamıyorsun uzatmana gerek yok

• Çok fazla reklam yapıyor. Reklam yapan üniden uzak durucaksın. Telefonuma bile sesli mesaj yolladılar, mail adresime ulaşıp mail attılar. Telefonuma yine mms'te atmışlardı... Üni hakkında pek bir bilgim yok ama sırf şu olaylar soğutmaya yetti bana...

Yinede git 1-2 ay bak ortama, kazanmışsın zaten(%100 burslu kazandıysan). Beklediğin gibi değilse sildir kaydını otur lys çalış seneye için :)
  • up tesekurler.

• up artik lutfen bolum hakkkinda yorumlar gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Nob0dy -- 11 Ağustos 2014; 0:25:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • var mı okuyan burda
  • M.Restorasyon başlayacağım bu sene bakalım. Genel olarak olumsuz bir düşünce olmasına rağmen amacım dgs ile mimarlığa geçiş olduğu için benim pek umurumda değil. Hakkımızda hayırlısı
  • Akrabam 250 ile tam burs kazandı.

• Sadabad kampüsündeyim. Okul genel olarak"low" dediğimiz insanlardan oluşuyor. Pek kültürlü değiller, sanat tarihinden anlamayan dolu Güzel Sanatlar Fakültesi. Paso futbol muhabbeti, nefret ederim. Sınıf baya geriden geliyor. Benim için gayet iyi bir avantaj.
    Konferanslar oluyor. Bir Allahın kuluda soru sormuyor/soramıyor gelen kişiye. Hocalar konusuna gelirsek, bölüme göre değişiyor. Bazı bölümlerde sadece 1 doç. ve geri kalan paso öğretim görevlisi iken, benim bölümümde 1 tane ö. görevlisi var.

Okul, dalgası geçildiği kadar kötü değil. Bahçe büyük değil. İçinde gezen hanım ablalar filmlerdeki üniversite hayatını yaşatıyor sana. Laf çakmaya çalışmayın.

Kağıthanede, bana ulaşımı kolay. He şansım olsaydı zamanında sbsye çalıştığım gibi üniversite sınavınada çalışıp daha iyi okula giderdim.

Ek bilgi olarak, okul zengin kesimden oluşmuyor. Orta üstü kesim için çıkarılmış.

Servisler 1 lira.

_________

Edit: Devlet okuluna geçiş yaptım. Forumu bıraktım, meraktan girip baktım mesaj kutum baya dolmuş. Okul dediğim gibi fena değildi ama bişey öğrenmeyi beklemeyin ya. En azından rahat mezun olursunuz. Devlete geçince 6 dersim kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 kilo patates -- 1 Kasım 2016; 0:40:52 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.