Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
44
Favori
95.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir seçenek daha var hocam movie mod için. Ama sabit 60 fps değil bildiğim kadarıyla, değişken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne ve dsden sonra indirimden yararlanıp aldım varmı uzman platin yaptıracak yardımcı olacak?

Edit: gece oynayan lazım 11 gibi girip 3e kadar oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdfilmdepo_09 -- 11 Haziran 2017; 14:59:38 >
  • oyunun hikayesi sizi tatmin etti mi? RPG öğeleri mevcut mu? Müzikler ortama göre değişken ve doyurucu mu? bunlar iyi değilse zaten hack&slash oluyor oyun
  • Arkadaşımla nasıl buluşucam çözemedik?

• 2 gün önce oyunu bitirdim, tabi hikaye kısmını bitirdim. NG+'ye geçmeyi düşünmüyordum ama yine de sonraki görevleri de yapayım dedim ama sildim oyunu. Final Boss'u ve diğer bossları zorlanmadan geçip de hikaye bittikten sonra 5 kat zorlandığım 2şerli bosslar gelince Japon fantezilerinden nefret ettiğimi hatırladım. Zaten hikaye bitene kadar aynı düşman ile zilyon kere dövüştük hatta aynı bosslarla da dövüştük hikaye bittikten sonra da çekemem seni dedim sildim. NG+'ye geçmeyi düşünmüyordum ama düşünseydim vazgeçer miydim bilmiyorum.

Tabi bu işin sitem kısmı. Keza mekanların kendini tekrar etmesi, karakter çeşitliliğinin azlığı ve de hikaye modu bittikten sonra oyunun zorlaşması gibi unsurları haricinde oyun oldukça başarılı bir yapım. Keza yılın oyunudur gözümde. 119 TL şu an ve bu fiyata kaçırmamalı kimse. Gerçekten Bloodborne-Ninja Gaiden-Diablo-Onimusha karışımı bir oyun bu. Karakteri de Gerald'a benzetirsek Witcher'ı da katabiliriz Ömrümden 5 yıl yese de zevk verdi mi? Verdi. En azından hikayesi bitene kadar. Zaten hikaye bittikten sonra 3 yan görev ve 1 ana görev oynayıp NG+'ye geçiyorsunuz diye biliyorum. Dolayısıyla NG+ oynamayı düşünenler devam edebilir.

• Ki ve Life'ı yenileyen bir armor, ninja skill veya weapon var mı? Youtube videolarından birinde gördüm fakat hangi effect özelliği ile yenilendiğini bulamadım.
  • arkadaslar bi sorum olacakti niohta kendi karakterimiz 500 lvl bu save dosyasini alip baska ps4 de baska bu profilde acabiliyormuyuz

edit : olmuyormus her save kendi profilinde aciliyormus :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nizzzzzy -- 28 Haziran 2017; 16:48:34 >
  • bu yeni güncellemeyle neler geldi bilen varmı
  • kaç dlc cıkacak vede tarih aralıkları belli mi arkadaşlar
  • nizzzzzy kullanıcısına yanıt
    3 dlc çıkacak tarihleri belli değil

• tesekkurler zack06

• 2.DLC 25 Temmuzda bizlerle.
  • 2. DLC'de "yeni zorluk - yeni Trophy'ler - yeni silah cesidi - yeni zirhlar" vs vs gelecekmis..

Kesin 1500 Level olur görevler,zorlastiracagiz diye bu sefer 20 tane Boss 250 tane düsman ayni anda gelir g.t kadar bölgede..
  • 90 level falanım. Tüm sub missionları yaparak ilerledim. Ama sonuna yaklaştım sanırım ana görevler 100-120-130 level gibi baya atlayarak gidiyor. Levelim düşük kaldı yani. Nasıl arttıracağım?

• profxxx kullanıcısına yanıt
    Level'e çok takılmayın ben neredeyse hiç submission yapmadan daha düşük levelle geldim oralara. Çok zorlamıyor.
  • Arkadaşlar size karakter gelişimiyle ilgili bir kaç soru soracağım, yardımcı olur musunuz?

Öncelikle oyunun başında dual swordu seçerek başladım oyuna. İlk bossa kadar da öyle ilerledim. Stat olarak str gittim ki açıklamayı önvedrn okusaydım str axe içinmiş. Skill gitmem gerekiyormuş.

Ama şimdi yerden sağlam bir katana buldum. Skilllerde dual sworda verdiydim. Ama katana için de elimde skill pointler bulunmakta.

Daha önce souls oyunlarında str yada dex yettimi kullanırdın silahı. Şimdi biraz karışık geldi de olay. Başta dual swordu seçtim diye onunla mı ilerlemem gerekir yoksa istediğim silahı skilleri açtıkça kullanabilir miyim?

• Selam arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum. Fakat sormam gerekenler var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oyun normal Ps4te akıcı mı fps problemi oluyor mu?
    Zorluk açısından DArk souls ve Bloodborne'a göre nasıl?
    Son sorum ise keşif olayı var mı dark souls ve bloodbornedaki gibi gizli yerler itemler falan?
  • Sub missionları arkadaşla co op oynayabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 17 Temmuz 2017; 12:30:0 >
  • Başta dual swordu seçtin diye oyun sana bir dual sword verdi ve skill dağımını birazcık ona göre ayarladı.Başka olan birşey yok.Nasıl dark soulsta önce büyücü olarak başlayıp sonra verdiğin statlarla kendini savaşçıya çevirebiliyorsan şimdide aynı şekilde level atlarken katanaya en yüksek damage ı verecek şekilde dağıtırsan savaşçı olursun :D Ayrıca 10.000 puana mı ne tüm skilleri tekrar dağıtabiliyorsun.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Dark souls ve bloodborne u sevdiysen düşünnme al derim burada da farklı çok güzel bir dünya var.Ama hangisi daha zor dersen bilmiyorum bende hepsini bitirdim ama hangisi zor sorusu da zor bir soru.Sanıyorum dark souls 3 ile bloodborne arasında bir oyun zorluk olarak.Fakat çok farklı güzel dinamikleri var oyunun tavsiye ederim deneyimlemen lazım bu tarzı seviyorsan
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.