Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
44
Favori
95.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayfa sahibine söyledim diğer açıklamalar gibi o yazıyı da ana sayfaya ekleyecek ama pc başına geçince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

quote:

Orijinalden alıntı: xass

İki sorum olacak.
    -Herhangi bir shrine da iken haritayı açamıyor muyuz? Başka birine yardıma gidip ochoko cup alıp ben de yardım çağırmak istiyorum. Şu vampir ablada takıldım. vs. paralhysis e yüklensemde canıma okuyor.
    -Ochoko cup'ı başka elde etme yöntemi yok mu?
    Yardım istiyenler veya yardım etmek isteyenler içinde psn migalga.

Elektrikli boss da iki saat ugrastim yardima gelende olmadi çok zor gectim. Suan ikinci haritanin yarilarindayim ds daki hatayi bunda yapmicam sona kadar yardimsiz gidicem aci ve zevk birlikte:) oyun her türlü övgüyü hakediyor.

volkan abi soul atma olayı var mı bunda

Yok uygarim ayrıca yüzük atip belese kapmada yok, en önemlisi ds multideki gibi 3 kişi bir olup bir kişiyi kovalama yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xass

İki sorum olacak.
    -Herhangi bir shrine da iken haritayı açamıyor muyuz? Başka birine yardıma gidip ochoko cup alıp ben de yardım çağırmak istiyorum. Şu vampir ablada takıldım. vs. paralhysis e yüklensemde canıma okuyor.
    -Ochoko cup'ı başka elde etme yöntemi yok mu?
    Yardım istiyenler veya yardım etmek isteyenler içinde psn migalga.

Elektrikli boss da iki saat ugrastim yardima gelende olmadi çok zor gectim. Suan ikinci haritanin yarilarindayim ds daki hatayi bunda yapmicam sona kadar yardimsiz gidicem aci ve zevk birlikte:) oyun her türlü övgüyü hakediyor.

volkan abi soul atma olayı var mı bunda

Yok uygarim ayrıca yüzük atip belese kapmada yok, en önemlisi ds multideki gibi 3 kişi bir olup bir kişiyi kovalama yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Sayfa sahibine söyledim diğer açıklamalar gibi o yazıyı da ana sayfaya ekleyecek ama pc başına geçince

Tamamdır hocam.O mesajı sileyim de boşuna kirlilik yapmasın o zaman :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aron2186 -- 15 Şubat 2017; 19:53:38 >
  • Thoughness in oyunda cok bir onemi yokmu yada calismiyor mu. Bir tane %40 thoughness i artiran maske dustu ama onlu onsuz ayni damagelari yiyorum.

• Oyunda ilk trophy i nerden alıyoruz ? Primary olarak satın aldım oyunu ilk boss u kestim fakat trophy gelmedi. Ek olarak kendi ps4 ümde toplam kaç hesap primary nerden görebilirim ?

• Oyundaki itemlerin ne ise yaradıgını yazacak hayırsever forumdas arıyorum bir de arkadaslar karakterimiz bazen hasar aldıktan sonra bir müddet durup nefes alıp veriyor oldugu yerde o sureyi hızlı gecmek icin hangi gucumuzu artırmamız gerekiyor dayanıklılıgı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alidelen

vampir abla kolay para atarken üzerine dogru dodgele bi tane vur geri kalan kısımda orta mesafede dur tekme kombosunu yaparken 1 adım yaklas geri dön üçüncü tekmeden sonra vur geri kac havadaykende bir yöne dogru daire cizerek kos

Canı gıdım gıdım iniyor. Fight uzun sürdüğü için bir yerden sonra dikkatim dağılıyor. Ama halledeceğiz tabii ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    hocam sagolasın
  • Amrita ve dolayısıyla level kasmak için:
    Haritadan Torii Gate ve Yokai Realm with A Companion'ı seçin. Daha önce bitirdiğiniz bir bölümü başka bir oyuncuyla oynayarak epey bir level atlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xass -- 15 Şubat 2017; 18:52:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ilk bölümde takıldım ya resmen geçeniyorum digital deluxesini satıcam az kaldı dayanamıyorum bu ne ya

• Soul Match ta silahın leveli 11 fakat leveli 23 olan bir silahla eşleştirdim işlemi uyguladım vuruş gücü 187 olarak aynı şekilde kaldı sadece leveli arttı yani 23 oldu o kadarda gold verdim değişen bu levelin bana hiçbir faydası olmadı bence her şey aynı sadece level arttı anlamadım silahın leveli artınce ne olacak sonuçta silahın her özelliği aynı kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goncoloz

Arkadaş ilk bölümde takıldım ya resmen geçeniyorum digital deluxesini satıcam az kaldı dayanamıyorum bu ne ya

İlk bölüm dedigin kaledemi? sabret ilerledikçe begeneceksin.
  • must33_35 kullanıcısına yanıt
    İki silah arasında fark vuruş hasarını artırmaya yetmiyormuş demek ki, her silah da artırmaz. Bu konuda silah vuruş hasarını ya da zırh savunmasını artıran var mı diye tek tek bakmak lazım, hatta daha ziyade en yüksek seviye (mor) eşyaları kontrol etmek gerekiyor. Eğer istediğini bulursan o zaman soul match kullanmalısın. Silah ve zırh listesini R3'e basarak "rarity" kategorisine getirirsen listedeki en iyi eşyalar üstte yer alır, bu sayede kontrol etmen de kolaylaşır.
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Ben ayarlar - kullanıcılar - kullanıcı sil e gelip tek tek sayıyorum valla

• ganyotcu1453 kullanıcısına yanıt
    Ana sayfada her şey yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Ana sayfada her şey yazıyor

Hocam gormedim tesekkur ederim Herhangi bölüm icerisinde ikinci tapınaga geldigimde silah gelistirmek icin satıcı sayfasına donuyorum ilk bastaki tapınaga donuyor bunun bir cozumu var mı bolum icinde katettigim yol bosa gitmis oluyor

• İkinci haritada denizdeki boss zorluyor. 10 sefer girdim olmuyor.

• ganyotcu1453 kullanıcısına yanıt
    Neden o şekilde oluyor bilmiyorum çünkü oyunu daha alamadım

• ya oyunda iyi bir zincir bulamadım hiç düşmüyor
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.