Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
44
Favori
95.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu actim duzedi hocam tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takılan , beraber oynamak isteyen ekleyebilir bu oyunu coop oynamak inanılmaz zevkli

Psn Halilegic

• Halilegiç H kullanıcısına yanıt
    Oyuna yeni basladim ucuncu boss'a kadar rahat geldim ama Enma midir nedir zorladi biraz. Coop'a birini cagirdim boss'a bile gitmeden öldü. Coop'ta uyumlu bir oyuncu olursa zevkli olur.

• Tamam ekle beni oynayalım hemen paralayz yapıyor o boss sıkıntı olmadan keseriz

• Tamam ekle beni hemen girelim paralayz yapıyor o boss sıkıntı olmafan keseriz

• arkadaşalr bende yeni başladım haritada hattori hanzo bölümünde donwload still in progres pleas wait donwload progres %0 yazıyor ama hiç ilerlemiyor hep sıfırda diğer bölümleri bitirdim 2 boss kesitm yan görevleri yaptım ama hattori hanzo bölümü açılmıyor ilerlemiyorda ne yapabilirim acil yardım
  • xefo7 X kullanıcısına yanıt
    Oyun arka planda inmeye devam ediyor olabilir, bildirimlerde indirmeler kısmına bir göz atıver

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Way of Demon açmak için DLC leri bitirmek mi gerekli yoksa DLC leri satın almış olmak yeterli mi?
  • Beraber oynamak isteyen, zorlanan, yeni başlayıpta zorlanan yok mu hiç bir coop yapalım güzelce

• Oyundan çıkarken kaldığımız yerden başlamak için nasıl çıkmamız gerekiyor?
    Bloodborne’da oyundan çık dediğimizde kaldığımız yerden başlıyordu. Bunda başlamıyor.
    Birde bu oyunda silaha rün takma olayı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 1 Temmuz 2018; 23:5:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyuna hakim olanlar bi yanıt verirse sevinirim.

Bendeki shiruken itemi yeşil renkli ve kayıt yerine geldiğimde kendiliğinden doluyorlar diğerlerini kullandığım zaman bitiyor.
    Bu konuda bi fotoğrafta bende bir kere kullanabildiğim itemlerin (Özellikle talismanlar) yeşil renkte olduğunu ve kayıt yerinde otomatikman doldurulabildiğini gördüm bunu nasıl yapabilirim_?

Oyunu yeni keşfettim o yüzden başlarındayım diyebilirim gemideki bossu yeni geçtim düşmanların vuruşu aşırı güçlü ona alıştım ama benim vuruşlarım çok zayıf.
    Oyun türünü zorlayıcılığı yönünden seviyorum. Tabi hikaye olarak bir witcher' a yaklaşamaz ama bu zamana kadar oynadığım yüzlerce oyunun hiçbiri yanına yaklaşamadığı için hikaye kısmının sığlığı bir eksi olarak görülmemeli diye düşünüyorum. Dark souls serisinden daha çok keyif aldım bu oyundan sekiro' yu beklerken güzel gidiyor sadece bahsettiğim item sorunu can sıkıcı.

• Bir de bu tür oyunlarda itemlerin ne işe yaradığını bilmek şart, o yüzden oyunun hepsi olmasa bile sadece itemleri Türkçeye çevirebilecek bi arkadaş varsa forumdan kendisine ulaşıp elimden gelen desteği vermek istiyorum.
  • sametcalik24 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfayı okursan hepsi yazıyor
  • Yeni başlayan Oyuncular olursa ben ng+ a başladım ilk bosslarda yardımcı olmaya çalışırım.

• yerdeki cesetleri öldürmenin bir artısı var mı?silah eşya haricinde ben çoğu zaman es geçtim hatta 10 kez şavaşmamışımdır bile.yeni oyuna başlamak istiyorumda bir artısı var mı bildiğim onu merak ediyorum

bir de klanlar için glory puanını da arttırıyor gibiydi sanki
  • Beyler indirimde oyun alan varsa veya almışlardan yardıma ihtiyacı olan varsa ekleyebilir beni

Dh nioh yazsın açıklamaya

Psn : sherlock091985

• Hermit talismanı kullandığım halde darbe alıyorum, talismanı aktif hale getirmek için ne yapmak gerekiyor? @zack06
  • Merhaba dostlar, zirilyon kere sorulmuştur büyük ihtimalle ama indrimin bitmesine saatler kala kararsız kaldım.

Daha önce hiç Dark souls ya da Bloodborne tarzı bir oyun oynamadım. Ne kadar Rpg'lere benziyor bu türler onu da bilmiyorum ama beğenme olasılığım nedir, bu türe yabancı birisi olarak? Ne tür oyunlara yakın insanlar beğeniyor genelde? Çok zor deniyor, bu türe yeni bir insan için oynanabilir mi? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Merhaba dostlar, zirilyon kere sorulmuştur büyük ihtimalle ama indrimin bitmesine saatler kala kararsız kaldım.

Daha önce hiç Dark souls ya da Bloodborne tarzı bir oyun oynamadım. Ne kadar Rpg'lere benziyor bu türler onu da bilmiyorum ama beğenme olasılığım nedir, bu türe yabancı birisi olarak? Ne tür oyunlara yakın insanlar beğeniyor genelde? Çok zor deniyor, bu türe yeni bir insan için oynanabilir mi? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
    Dark Souls 3 ile Nioh kıyaslanamaz Dark Souls bambaşkadır.Nioh ne kadarda güzel bi oynanışa sahip olsada içi boş sadece eğlenceli bi oyun demek yeterli Nioh için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Dark Souls 3 ile Nioh kıyaslanamaz Dark Souls bambaşkadır.Nioh ne kadarda güzel bi oynanışa sahip olsada içi boş sadece eğlenceli bi oyun demek yeterli Nioh için.

Alıntıları Göster
    Anladım. Bu türe Nioh ile başlamak mantıklı mı peki? Yoksa Dark souls remaster mı almalıyım o da aynı fiyat bandında. Kütüphanede Bloodborne var bedava verilince almıştım ama henüz açmadım daha.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.