Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dvoca Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
48.372
Cevap
456
Favori
1.648.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni gelen 4.0 sistem güncellemesi ile usb kablosuz kulaklık desteği gelmiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son oynadığın yani geriye dönük son 30 saniyeyi kaydetmesi oldukça iyi birşey. Geçenlerde Zelda oynarken o kadar güzel manzaralar ortaya çıkıyordu ki kaydedemediğin, kaçırdığın, bu tamda o tip anlar için tasarlanmış bir uygulama belli ki. Özellikle de bu olay resimlere bakarak algılanabilen bir olay değil kendiniz deneyim etmelisiniz o dramatik hava değişimlerini, sürprizleri.

Nintendo çalışıyor iyi iyi, devam devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 19 Ekim 2017; 15:39:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hangisi hocam alıntı yaparken mesajı almamış??

Moonlighter için demiştim hocam. İlgimi çekti. Switch indie oyun konusunda baya iyi bir kütüphane yapıyor, oyuncuları da baya ilgi gösterdiğinden, indie kütüphanesi ilerleyen dönemde baya artıcak gibi.
  • Ya bu mk8 ile mario rabbids amazon com da türkiyeye gönderim yapmıyor. Amazon.com dan konsolu sipariş ettikten sonra amazon.de den de bu iki oyunu sipariş etsem bir sıkıntı çıkar mı? Bir de amazon de deki bazı fiyatlar 47, 56 eur gibi garip fiyatlar, sizce normal mi?

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Aynen önden başlatıp devamını kaydetme olsaydı bu kadar iyi olmazdı, bu şekilde başımıza gelen şeyleri geriye dönük kaydetme özelliği olunca başımıza gelen tüm her şeyi kaydetip paylaşabiliriz...

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o oyun benim de çok ilgimi çekti ve yüksek ihtimal alırım...

Indie oyunları bu şekilde olduğu sürece benim şikayetim yok, gayet güzel oyunlar geliyor...

• TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sıkıntı olmaz hocam çünkü konsol da bölge kilidi yok...

• FunYouFools kullanıcısına yanıt
    Hocam Amerika dan alan arkadaşlar daha doğru cevap verecektir ama bildiğim kadarıyla sadece priz ucu çevirici yeterli oluyor...

Super Mario Odyssey in o kadar çabuk bitmesi bence mümkün değil, bugüne kadar ki en büyük Mario oyunu geliyor...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkürler hocam
    O zaman super mario odyssey i konsol ile birlikte alayım. Cevap için teşekkürler

Amerika Amazondan alınan konsollar hakkında yok mu bir fikri olan yardımcı olabilecek kimse ?
    hocam sadece şarj adaptörü ucu amerikan dönüştürücü ile kullanırsınız bi farkı yok
  • Ya hocam çok fazla soru soruyorum ama kusuruma bakmayın artık

Amazon de den alınan ürünlerin (ve aynı zamanda amazon tarafından satılır ve gönderilir yazıyor) gümrük ücrei önceden alınıyor değil mi? Çünkü amazon de sitesinde hiçbir şey yazmıyor ama amazon.com da yazıyor.
    checkout kısmında yazıyor gümrükten ne kadar alacağı
  • Amazondan alınan bir ürünün gümrüğe takılma riski var mıdır acaba?

• Harrow35 kullanıcısına yanıt
    kendisi gümrük ücretini alıyor o yüzden problem olmaz
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Konsolu yeni alıyorum. 8-10 saatte biterse parasına değmez diye değil konsol + 1 oyun alacağım şuan için. O oyunda başka oyun alana kadar bitmezse daha iyi olur diye düşündüğüm için öyle söyledim. Çünkü konsol elime ulaşır ulaşmaz hevesimi alana kadar elimden düşürmeyeceğim. ELimde tek bir oyun olacak. 2 günde onu bitirip konsol kenarda yatmasın diye sordum. Yoksa istemediğim veya parasını haketmeyeceğini düşündüğüm bir oyun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunYouFools

Konsolu yeni alıyorum. 8-10 saatte biterse parasına değmez diye değil konsol + 1 oyun alacağım şuan için. O oyunda başka oyun alana kadar bitmezse daha iyi olur diye düşündüğüm için öyle söyledim. Çünkü konsol elime ulaşır ulaşmaz hevesimi alana kadar elimden düşürmeyeceğim. ELimde tek bir oyun olacak. 2 günde onu bitirip konsol kenarda yatmasın diye sordum. Yoksa istemediğim veya parasını haketmeyeceğini düşündüğüm bir oyun değil

Ben yanlış anlaşılmasın diye mesajı silmiştim neyse siz zaten yanlış anlamamışsınız.

İyi eğlenceler.

Alınıyor hocam, son ödeme ekranına gelince orada import cost diye bir masraf yazıyor oradan görebilirsiniz...

Sorun hocam burası sorulara cevap vermek için var...

Hocam oyunu team anlamıyla oynarsanız ben Mario Odyssey in öyle 8 10 saatte biteceğini hiç sanmıyorum fakat yine de aklınızda şüphe varsa bence The Legend of Zelda Breath of the Wild a da bir bakın, o kesinlikle o sürede bitmiyor...

Verdim artık siparişi. Bekleyip görücez ne kadar uzun. En olamdı bitirdikten sonra elden çıkarır zelda alırım yada takas yoluna giderim.
  • 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.