Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yamulma olayı bir ara bi çıktı sonra bir daha devamı gelmedi...

Bölge sıkıntısı olmaz fakat priz ucu için bir çevirici ye ihtiyacınız olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Dock için çevirici bulucaz yani peki tablet normal Android şarj aleti ile şarj oluyormu

• kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Eğer şarj cihazınız type c ise olur fakat değerlerine bakmalısınız...

• Yok abi oyun dünyası iyice mikro ödemelerle doldu taştı. Böyle şeyleri içermeyen oyunları ilk gün alırım 60 dolar verip ancak gerisine elimi sürmeyeceğim. Oyuncular kendi kuyularını kazıyordu şimdi daha da derinleşti bu olay. Gün geçmiyor ki bir oyunda bunlarla karşılaşmayalım. İnsanlar nasıl oluyorda kendilerini dolandırılmış hissetmiyor şaşırıyorum.

Bu gibi nedenlerden dolayı Super Mario Odyssey gibi Nintendo exc. oyunlarını oyunda iyi çıkarsa ilk gün alarak destekleyeceğim. Nedir bu activison, ea, ubisoft gibilerinde çektiğimiz.
    Amazon da şu an gray joy con lu 299 onu almak istiyorum ama kafamı en çok karıştıran su eğilme mevzusu çünkü daha çok TVde kullanicam

• Nba sezon açılışında ki Rockets-Warriors mücadelesindeki Nintendo Switch NBA 2K18 reklamı...

• kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok uzun zamandır onunla ilgili hiç bir haber çıkmadı fakat karar size ait tabi...

• Moonlighter yakında Nintendo Switch e geliyormuş...

• Tiny Troopers Joint Ops XL Nintendo Switch fragmanı...

• Vostok Inc Nintendo Switch fragmanı...

• UnEpic oyunu Nintendo Switch e gelebilirmiş...

https://mobile.twitter.com/unepic_fran/status/918377987078311938

• Arkadaşlar elimde renkli joyconlar mevcut. Gri renkli joyconlar ile takas etmek isteyen arkadaşlar mesaj atabilir
    Merhaba hocam us store den oyun alınca hangi zip kodunu giriyorduk.Uzun zamandır oyun almadım unutmuşum

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Moonlighter yakında Nintendo Switch e geliyormuş...

Bu baya hoş duruyor, konsept olarak falan güzel, Switch'te iyi gider bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 18 Ekim 2017; 22:52:37 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle aynı fikirdeyim. Ben zaten bu saydığın 3 firmayı boykot ediyorum benden bir kuruş kazanamazlar. Alan alır tabii. Zaten çıkarttıkları oyunlar benim bir oyundan beklediklerimi zerre karşılamıyor.

Ben bir oyuna hem 60 dolar vericem hem de hala full içeriğe ulaşamamış olucam öyle mi? :) babam olsa tanımam, Nintendo da bir gün bu yola giderse onu da almam.

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Nintendo, monolith soft, gamefreak, platinum games, retro studios, from software, atlus bu firmaların oyunlarını gözü kapalı alırım.

Bethesda, Valve, Rockstar, Square Enix, Capcom, Konami vesaire bunları da oyununa göre alırım önyargım yoktur.

Ama ea, ubisoft, activision... Boykot haktır:)

• Temocan kullanıcısına yanıt
    97330 hocam

• Amazon aracılığı ile almak istiyorum, nelerle birlikte alabilirim, link şeklinde gönderebilecek var mı acaba? Bir de ilk defa yurt dışından bir cihaz alacağım herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Vergisi ne kadara gelir? Pro Controller ne oluyor? Pro Controller alırsam Joy Pad'de almış oluyor muyum? Arms oyununu iki kişi oynamak için harici joy pad'de almak mı gerekiyor? Bir de kredi kartından TL ile mi çekim olacak? Kredi kartını yurt dışından işlemlere açmak için onay gerekiyor mu?
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Hangisi hocam alıntı yaparken mesajı almamış??

• Harrow35 kullanıcısına yanıt
    Buradaki insanların %90ı Amazon dan aldı bi sıkıntı olmadı, pro controller ayrı bir joystick, ARMS için ikinci bir set joy-con alırsanız ellerle hareketle oynarsınız diğer türlü de oynanabilir ama illa joy-con olması gerekmiyor, ödeme ekranında soruyor TL mi istersiniz dolar mı diye seçim size kalmış, evet onay vermek gerekiyor...

• 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.