Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (831. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam videolar da spoiler icine alinmiyor mu? Resim bile gormek istemiyorum artik:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 sonuna kadar şu anlık belli olan ve gelecek olan oyunları bir daha toparlayalım:

Eylül
    Soldam: Drop, Connect, Erase Eylül 20
    SteamWorld Dig 2 Eylül 21
    Thimbleweed Park Eylül 21
    Dragon Ball: Xenoverse 2 Eylül 22
    Pokken Tournament DX Eylül 22
    The Lego Ninjao Movie Video Game Eylül 22
    Arcade Archives: Mario Bros. Eylül 27
    FIFA 18 Eylül 29
    One Piece: Unlimited World Red—Deluxe Edition Eylül 29

Ekim
    Superbeat: Xonic Ekim 3
    Tiny Barbarian DX Ekim 10
    Touhou Kobuto V: Burst Battle Ekim 10
    88 Heroes: 98 Heroes Edition Ekim 10
    Yono and the Celestial Elephants Ekim 12
    Axiom Verge Ekim 17
    Fire Emblem Warriors Ekim 20
    Syberia Ekim 20
    Poi: Explorer Edition Ekim 23
    Just Dance 2018 Ekim 24
    Nights of Azure 2: Bride of the New Moon Ekim 24
    Super Mario Odyssey Ekim 27
    Monster Jam: Crush It! Ekim 31

Kasım
    Sonic Forces Kasım 7
    Snipperclips Plus: Cut It Out, Together! Kasım 10
    Ben 10 Kasım 14
    L.A. Noire Kasım 14
    Lego Marvel Super Heroes 2 Kasım 14
    Rime Kasım 14
    The Elder Scrolls 5: Skyrim Kasım 27
    Resident Evil: Revelations Kasım 28
    Resident Evil: Revelations 2 Kasım 28
    Resident Evil: Revelations Collection Kasım 28
    Ittle Dew 2+ Kasım 30

Aralık
    Gear Club Unlimited Aralık 1
    Xenoblade Chronicles 2 Aralık 1
    Doom Aralık 13

• Nintendo Switch Güney Kore ve Tayvan da 1 Aralık ta resmi olarak satışa çıkıyormuş,darısı başımıza...
  • NBA 2K18 Nintendo Switch ile her yerde oynamaya devam...

https://twitter.com/NBAInside_Stuff/status/909994806855823361
  • SteamWorld Dig 2 resmi çıkış fragmanı...

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Hocam videolar da spoiler icine alinmiyor mu? Resim bile gormek istemiyorum artik:(

Zaten spoiler ibaresi içinde paylaştım yoksa sende görünüyor mu ? Kimsenin keyfinin baltalamak istemem bundan bu tür şeylere elden geldiğince dikkat ediyorum. Zaten unuttuk gitti oyunu, komple çıkış gününe kadar unutmaya karar verdim. Paylaşım maylaşım yok istemeyin. Bir daha bir daha yazacağım umarım oyun patlamaz.

Platinum Bayonetta 3 vs. duyurmayacak galiba TGS kapsamında, hiç ses çıkmıyor adamlardan. Gelecek yıla kadar göremeyeceğiz anlaşılan baksananıza birde o kadar trolledi resim ve videolarla adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Eylül 2017; 10:24:29 >

• Mario süpper görünüyor, bir tek onu alsam bütün yıl çıkar :D
  • Satranç vergi iadesi alınca 90€ ya geliyor, amazon.com da herşey dahil 90-95$ gibi birşeydi, tr ye gönderimide vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

quote:

Zaten spoiler ibaresi içinde paylaştım yoksa sende görünüyor mu ? Kimsenin keyfinin baltalamak istemem bundan bu tür şeylere elden geldiğince dikkat ediyorum. Zaten unuttuk gitti oyunu, komple çıkış gününe kadar unutmaya karar verdim. Paylaşım maylaşım yok istemeyin. Bir daha bir daha yazacağım umarım oyun patlamaz.

Platinum Bayonetta 3 vs. duyurmayacak galiba TGS kapsamında, hiç ses çıkmıyor adamlardan. Gelecek yıla kadar göremeyeceğiz anlaşılan baksananıza birde o kadar trolledi resim ve videolarla adamlar.

hocam daha TGS yarın başlıyor,daha önümüzdeki üç dört gün içinde haberler gelebilir biraz daha bekleyelim bakalım...

• syphonfilter kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgilendirme için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

quote:

hocam daha TGS yarın başlıyor,daha önümüzdeki üç dört gün içinde haberler gelebilir biraz daha bekleyelim bakalım...

Sony sunum yapınca falan dedim herhalde platinium görünmeyecek TGS'de. Günlerini unutumuşum halbu ki bakmıştım birde. Neyse o zaman duyurular gelsin o zaman. Sony tarafı fena değildi en azından 3'üncü parti bir sürü japon oyunu duyurdular. 3'üncü parti japon stüdyolarından Nintendo tarafına da özel birşeyler gelmesini, duyurulmasını bekliyorum.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Bunu Türkiye'de sınıfta hoca gelir yere atar

Güney Kore'de nasıl satışda olmaz bu cihaz ilginç
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam daha tarihler şu şekilde: basın için 21-22 Eylül halk için 23-24 Eylül...
  • GunslingerofMoon kullanıcısına yanıt
    Atar mı atar doğru ama sonradan o öğrenci nasıl tepki verir bilemedim...

Bazı bölgeler konusunda çok ilginç Nintendo nun stratejisi,halbuki tam onluk bir pazar Güney Kore pazarı...
  • Ne demek, hep sizmi bilgilendirceksiniz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Atar mı atar doğru ama sonradan o öğrenci nasıl tepki verir bilemedim...

Bazı bölgeler konusunda çok ilginç Nintendo nun stratejisi,halbuki tam onluk bir pazar Güney Kore pazarı...

Güney Kore pazarı daha çok mmo, moba, starcraft falan üzerine kurulu. Nintendo pek iş yapmıyor demekki orada.
  • TGS'de bakalım üçüncü parti yapımcılardan süpriz gelecek mi çok merak ediyorum.
  • https://imgur.com/HuzxNZ9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Eylül 2017; 16:32:12 >
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    bilgi paylaştıkça çoğalır...
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    belki de o yüzden de girmemiş olabilir ama şimdi oralara da hitap eden oyunlar duyuruldu,bakalım belki satışlar artar...
  • 
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.