Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19071908190919101911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bonemare

Hocam Türkiye’de yaşayan bi Çinliden aldım, muhtemelen zamanında almış stoklamış. Ürün sıfırdı, 4000 lira verdim.

Alıntıları Göster

Switch hep karaborsadaymış sanırım doğru mu

• Hocam anladığım kadarıyla fiyatlar arasında uçurum var ciddi manada, çünkü mağaza fiyatları hayli uçuk, internette böyle stokçularda nispeten daha ucuzları bulunuyor. Garip bir fiyatlandırma dönüyor ortada ancak neden böyle olduğunu anlamış değilim açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta içinde kinci el V2 konsol almayı düşünüyorum ikinci el alırken dikkat etmem gereken şeyler nedir acaba ayrıca baktığım ürün amerikadan alınmış kullanım açısından benim için herhangi bir olumsuz tarafı olur mu teşekkürler
  • eren5361 E kullanıcısına yanıt

Hocam benim bildigim 2-3 tane dikkat etmeniz gereken sey var.

1- Joycon da drift problemi olup olmadigi,

2- Store a baglanarak konsolun banlanip banlanmagini,

3- Sd-kart okuyucusunun calisip calismadigini kontrol ediniz.

• teşekkürler hocam indirimlere denk gelince sıfır alayım dedim sipariş verdim hayırlısı bakalım bir de bu arkadaş için kullanmadan önce ekran koruyucu veya koruyucu kılıf almamız şart mıdır önerdiğiniz kaliteli bi ürün var mı ya da sonradan alsam olur mu direkt dock'a koyunca çizilmez herhalde ya :D bir de alsam evde kendim takabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren5361 -- 27 Kasım 2020; 11:19:40 >
    Ekran koruyucu şart kesinlikte yoksa kesin çizilir :D Taşıma kılıfı da gerekli tabi zarar gelmesini istemezsin
  • Brezilyadan oyun alabiliyor muyduk? Hollow knight yüzde 50 indirimde bu arada, 20 liraya geliyor brezilya marketinde.

Edit: alamıyormuşuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barristan the Bold -- 28 Kasım 2020; 0:43:16 >
  • Pro Controller almak istedim bu BF'de ancak hiç indirim göremedim. Yakalayan oldu mu indirim? Birde Pro Controller dışında 3. parti kollar arasında, kullanıp performansından memnun kaldığınız modeller var mı? PowerA'i övmüş herkes ama Reddit'te 1 kez düştükten sonra kırıldı diyen de var. Şimdiden cevaplar için teşekkürler.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Barristan the Bold

Brezilyadan oyun alabiliyor muyduk? Hollow knight yüzde 50 indirimde bu arada, 20 liraya geliyor brezilya marketinde.

Edit: alamıyormuşuz.

yapma hocam ya türkiyedeki kredi kartlarını mı kabul etmiyor yani random adres vs yazmak zor değil aslında ama denemeye değer mi sizce youtube'da vidoları var ayrıca bu konsol gelince bölgeyi ne yapayım türkiye yapınca hangi e shoptan alışveriş yapabiliyoruz ya da hiç yapamıyor muyuz

• Yarı fiyatına kutulu bulunca üstüne eve de bedava gönderdiklerini öğrenince çok oynama fikrim olmada da Paper mario the origami king’i aldım.

Umarım az da olsa beğenirim. 🙄

Hocam ben de denemedim ama brezilya diye bu konu içinde arama yaptım öyle yazmışlar. Brezilya, peru, şili, arjantin, kolombiya gibi yerlerden oyun alınamıyormuş. Ama belki bi yöntemi vardır bilmiyorum deneyin isterseniz. Bölgeyi tr yapınca e shopa girilemiyor. Bende avustralya şu an. Genelde orada oyunlar daha ucuz oluyor. Oyunların hangi shopta en ucuz olduğuna şu siteden bakabilirsiniz https://eshop-prices.com/

• Arkadaşlar soruyu komik bulmayın ama biz sadece tv de oynuyoruz...dock tan çok nadir çıkıyor yarın bir gün tatil vs falan yol mol olursa çıkartır oynarız da bunu hep dock ta tutarak pillerine zarar vermiyormuyuz?Sağlıklı olan nedir dock için??en azından haftada 1 falan pilleri sıfırlayayım mı ne yapayım?Hep işimiz tv de ama?

• Barristan the Bold kullanıcısına yanıt
    Hocam o ülkelerin shop'larından alışveriş yapmak için bizdeki TC kimlik numarası gibi o ülkelerin vatandaşlık numarasını istiyor.
  • cancanax C kullanıcısına yanıt

Zarar vermez hocam.

• Dün ilk dijital oyunumu alma sürecimi anlatayım... xd

animal crossing alacağım işte fiyatlar birbirine yakın bölgeyi usa yapayım sağlam olsun dedim 60 doları gözden çıkardık sepete ekledim posta kodu istedi google'dan rastgele amerikada bi posta kodu yazdım next next dedim bi baktım 65 dolar ödemişim 5 doları vergiymiş :Dd vergi ödemek kaderimiz galiba ya

Neyse sonra baktım vergi çıkarmayan posta kodları varmış alacak olanlar varsa onlara bi baksın benim gibi tongaya düşmeyin 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren5361 -- 29 Kasım 2020; 21:58:49 >
  • Ben 97330 posta kodunu kullanıyorum Amerika için ve herhangi bir vergi ödemiyorum o yüzden 97330 kodunu kullanabilirsiniz bölgesini USA yapanlar. Adresi de  Corvallis, Oregon diye bir yer :)

• nintendo switch discord sunucusuna katılmak istiyorum, konu sahibine mesaj attım ama geri dönüş alamadım, yardımcı olabilecek biri var mı

• Lite alarak aranıza katıldım.
  • Freyr- kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar herkese merhaba. Aliexpressten joycon siparişi veren var mı aranızda? Hem Pro controller hem joycon fiyatları uygun, uzun süredir düşünüyorum gri joycon almayı ama aliexpreesteki fiyatları görünce Türkiye’den alma konusunda şüpheye düştüm.
    Bu arada overwatch oynayan varsa özelden yazarsa beraber oynayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceforever -- 1 Aralık 2020; 17:23:15 >
  • 
Sayfa: önceki 19071908190919101911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.