Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.389
Cevap
252
Favori
1.130.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1283
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12534
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4459
  • Favoriye Eklediklerim 263
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hunter007 (12534 mesaj) White Room by a Window (2391 mesaj) Kennnn (1743 mesaj) esmerbuyucu (937 mesaj) Venomstr (807 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17046 mesaj) Mobil (19629 mesaj) Tablet (816 mesaj) Mini (1415 mesaj) Uygulama (1559 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Giriş
    3224 Mesaj

Capcom sizma listesinde görünen Resident Evil Outrage adı Switch oyunu olacak galiba. Sızdırma yapan insanlar Switch için bir Re oyunu geliştirildiğini daha önce söylemiş. Oyun haberlerini bir süredir takip etmediğinden es geçmişim anlaşılan.

Bu sene Black Friday çok cacık ya. Avrupa da yaşadığım yerde Paper Mario indirimi dışında kutulu bir oyunda denk gelmedim henüz. Sadece Switch olsa tamam Ps4 tarafı da aynı şekilde kötü. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Kasım 2020; 19:50:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    Kafama takılan 2 soru var arkadaşlar yanıtlarsanız sevinirim. Switch’te yeni olduğum için tam bilemiyorum bazı şeyleri,
    1- Türkçe oyun sanıyorum çok yok forumda bir topic açılmış bazı oyunların türkçe olduğunu gördüm. Storelardan bakıp kontrol ediyorum rusya güney afrika vs nintendo eshoplarda türkçe dil desteği gözükmüyor.? Hangi eshopta türkçe oluyor genelde. Rocket league ve Wareframe türkçe mi bulamadım mesela sanıyorum türkçe değiller.

2- Bende 2 hesap var biri ingiltere diğeri güney afrika. İngiltere olan hesabı kullanıyorum ben. Güney afrika olan hesabı oyun almak için kullanacağım. Sonradan dedim ki ingiltere hesaptan nasıl olsa oyun almayacağım onu türkiye yapıp. Güney afrikadan oyun alıp oynayabilir miyim türkiye olan hesaptan. Türkiyede eshop olmaması etki eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj
    Switchimde aylardır sadece online oyun oynuyorum. Rocket League, Tetris 99, Splatoon2 ve Mario Kart 8 dışında önerebileceğiniz güzel online oyun var mı?

|
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj
    Arkadaşlar lite versiyonunu yurtdışından hangi sitelerden alabilirim yardımcı olur musunuz ?

• Yüzbaşı
    712 Mesaj

Merhabalar öncelikle aramıza hoş geldiniz. Oyunlarda Türkçe dil desteği olsa dahi yazmıyor. O yüzden yazmasını beklemeyin.

İkinci olarak Türkiye eshopu yok. Eğer p1 hesabı ya da çift hak sizde ise oyunu istediğiniz kullanıcı ile açabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Muidejaneiro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15766 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam tüm Amazonlardan alım yapabilirsiniz. Satıcı ve gönderici Amazon olanları tercih ederseniz daha iyi olur...

|
    |
    Firattix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    44 Mesaj

İlk alışverişim olacak yurtdışından al dediğim zaman sıfır demiyor hepsi yeni gibi diyor ikinci el anlamına geliyor diye veremedim siparişi örnek bir link atabilir misin

|
    |
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    Şeyi çözemedim birde çok saçma geldi bana. Bir hesaptan free to play oyun indirdim. O hesabın ülkesini değiştirdim ya da başka hesaptan giriş yaptım free to play oyunlar satın alınmıştır gözüküyor tekrar indirilemiyor değiştirdiğim hesapta. Anca oyunu indirdiğim hesabı açmam lazım tekrar indirebilmem için. Yahu free to play değil mi bu. Başka hesaptan indirtmiyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

• Binbaşı
    1882 Mesaj
    Arkadaşlar witcher 3 3.7 patchi ile Türkçe eklendi mi ? Arapça, Rusça vs gördüm ama Türkçe yazmıyordu.

• Onbaşı
    21 Mesaj

free to play ama oyun ici odemeli mi.

cunku bazi oyunlar indirmesi bedava ama ilerleyen bolumlerde bir takim satislar yapmayi hedefliyor mesela KIRBY nin bir versiyonu.

Kirby star alliance 60 usd.

|
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj

Aynen bende switch de yeniyim p2 hesap aldım
    Aktivasyon kodu istedi sağolsun satan arkadaş p1 hesaba ulaştı ve kod geldi indirdim oyunu

|
    |
    _Athelas_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

Arkadaşlar witcher 3 3.7 patchi ile Türkçe eklendi mi ? Arapça, Rusça vs gördüm ama Türkçe yazmıyordu.

hocam rus versiyonunda türkçe olması lazım.

• Binbaşı
    1882 Mesaj

Teşekkürler bir bakacağım.  

|
    |
    desparados_532 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    Son olarak birşey soracağım arkadaşlar ben ingiltere hesabı kullanıyorum ama oyun almak için afrika hesabımda var ikiside pri tabi cihazda. İngiltere hesabından 7 gün deneme yaptım ve online a özel içerikleri indirdim mario 35 vs gibi. Bu deneme bitince afrika hesabımdan 12 ay online üyelik alacağım daha ucuz diye. Sonrasında kullandığım ingiltere hesabımdan online dan faydalanabiliyor muyum? İndirdiğim oyunları oynayabiliyor muyum?

• Teğmen
    139 Mesaj

Bu Nintendo daki en buyuk sacmaliklardan birisi bu hocam,online aboneligi hangi hesaba aldiysaniz onda kullanabiliyosunuz pri olsa bile diger yan hesaplarinizda kullanilmiyo.

|
    |
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj

Çok saçmaymış online oynayamadıktan sonra kendi hesabımdan bir anlamı yok afrikadan almanın. Ozaman ben afrika hesabımdan sadece hikaye bazlı oyunları alayım. İngiltere hesabımı kullandığım için online üyeliği ingiltereden alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muidejaneiro -- 24 Kasım 2020; 14:48:8 >
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj

Oyunu istediğiniz hesaptan istediğiniz ülkeden alın ama online üyeliği olan hesaptan oynayın. Ben öyle yapıyorum. P2 hesap olmadığı sürece bütün oyunları online oynayabilirsiniz.

|
    |
  • Teğmen
    139 Mesaj

Benim iki aile uyeligim var karisik oynuyorum ama Xbox veya ps olsa tek uyelikle hallediyosun yine de 25-30 liraya falan geldigi icin senelik Nintendo aile uyeligi fazla koymuyo :)

|
    |
  • Yarbay
    6634 Mesaj

Merhaba Nintendoya yabancı olarak birkaç soru sormak istiyorum.

1- Türkiye'deki fiyatlar pahalı geliyor ancak gördüğüm kadarıyla amazondaki Nintendo Switch fiyatları da pahalı 400-500 dolar Switch'i uyguna nereden alırım ?

2-Oyunları kırık oynasam online oynayamayacağım sanırım hesabım banlanır doğru mu ?

|
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj

Merhabalar, yeni bir Switch kullanıcısı olarak aranızdayım :) Konuda okuyabildiğim kadar mesaj okudum fakat gözümden kaçtı ya da kafama takılan sorunlarla ilgili mesaj atılmamış. Sorum şekilde:

1. Ülkenizde geçerli değil hatası alıyorum, bunun için internetten araştırdığım kadarıyla Region’u değiştirmem gerekiyormuş. Region’u US veya UK yaptım. Bu sefer de Animal Crossing kodumu kullanamıyorum (ürün Animal Crossing Bundle ve Cd Media garantili). Bu kodu kullanabilmem nasıl mümkün olabilir ve E-shop’u sorunsuz şekilde hangi region ile kullanabilirim?

Şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Account’u UK bölgede devam ederek hesaptan çıkıp tekrar girdim ve sorun düzeldi. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu şekilde sorunu giderebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonemare -- 25 Kasım 2020; 19:5:57 >
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.