Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.372
Cevap
456
Favori
1.648.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar öncelikle aramıza hoş geldiniz. Oyunlarda Türkçe dil desteği olsa dahi yazmıyor. O yüzden yazmasını beklemeyin.

İkinci olarak Türkiye eshopu yok. Eğer p1 hesabı ya da çift hak sizde ise oyunu istediğiniz kullanıcı ile açabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firattix F kullanıcısına yanıt

Hocam tüm Amazonlardan alım yapabilirsiniz. Satıcı ve gönderici Amazon olanları tercih ederseniz daha iyi olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk alışverişim olacak yurtdışından al dediğim zaman sıfır demiyor hepsi yeni gibi diyor ikinci el anlamına geliyor diye veremedim siparişi örnek bir link atabilir misin

• Şeyi çözemedim birde çok saçma geldi bana. Bir hesaptan free to play oyun indirdim. O hesabın ülkesini değiştirdim ya da başka hesaptan giriş yaptım free to play oyunlar satın alınmıştır gözüküyor tekrar indirilemiyor değiştirdiğim hesapta. Anca oyunu indirdiğim hesabı açmam lazım tekrar indirebilmem için. Yahu free to play değil mi bu. Başka hesaptan indirtmiyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

• Arkadaşlar witcher 3 3.7 patchi ile Türkçe eklendi mi ? Arapça, Rusça vs gördüm ama Türkçe yazmıyordu.

• Muidejaneiro kullanıcısına yanıt

free to play ama oyun ici odemeli mi.

cunku bazi oyunlar indirmesi bedava ama ilerleyen bolumlerde bir takim satislar yapmayi hedefliyor mesela KIRBY nin bir versiyonu.

Kirby star alliance 60 usd.

• _Athelas_ kullanıcısına yanıt
    Aynen bende switch de yeniyim p2 hesap aldım
    Aktivasyon kodu istedi sağolsun satan arkadaş p1 hesaba ulaştı ve kod geldi indirdim oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

Arkadaşlar witcher 3 3.7 patchi ile Türkçe eklendi mi ? Arapça, Rusça vs gördüm ama Türkçe yazmıyordu.

hocam rus versiyonunda türkçe olması lazım.

• desparados_532 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bir bakacağım. ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

• Son olarak birşey soracağım arkadaşlar ben ingiltere hesabı kullanıyorum ama oyun almak için afrika hesabımda var ikiside pri tabi cihazda. İngiltere hesabından 7 gün deneme yaptım ve online a özel içerikleri indirdim mario 35 vs gibi. Bu deneme bitince afrika hesabımdan 12 ay online üyelik alacağım daha ucuz diye. Sonrasında kullandığım ingiltere hesabımdan online dan faydalanabiliyor muyum? İndirdiğim oyunları oynayabiliyor muyum?

Bu Nintendo daki en buyuk sacmaliklardan birisi bu hocam,online aboneligi hangi hesaba aldiysaniz onda kullanabiliyosunuz pri olsa bile diger yan hesaplarinizda kullanilmiyo.

• Çok saçmaymış online oynayamadıktan sonra kendi hesabımdan bir anlamı yok afrikadan almanın. Ozaman ben afrika hesabımdan sadece hikaye bazlı oyunları alayım. İngiltere hesabımı kullandığım için online üyeliği ingiltereden alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muidejaneiro -- 24 Kasım 2020; 14:48:8 >

Oyunu istediğiniz hesaptan istediğiniz ülkeden alın ama online üyeliği olan hesaptan oynayın. Ben öyle yapıyorum. P2 hesap olmadığı sürece bütün oyunları online oynayabilirsiniz.

Benim iki aile uyeligim var karisik oynuyorum ama Xbox veya ps olsa tek uyelikle hallediyosun yine de 25-30 liraya falan geldigi icin senelik Nintendo aile uyeligi fazla koymuyo :)

• Merhaba Nintendoya yabancı olarak birkaç soru sormak istiyorum.

1- Türkiye'deki fiyatlar pahalı geliyor ancak gördüğüm kadarıyla amazondaki Nintendo Switch fiyatları da pahalı 400-500 dolar Switch'i uyguna nereden alırım ?

2-Oyunları kırık oynasam online oynayamayacağım sanırım hesabım banlanır doğru mu ?

• Merhabalar, yeni bir Switch kullanıcısı olarak aranızdayım :) Konuda okuyabildiğim kadar mesaj okudum fakat gözümden kaçtı ya da kafama takılan sorunlarla ilgili mesaj atılmamış. Sorum şekilde:

1. Ülkenizde geçerli değil hatası alıyorum, bunun için internetten araştırdığım kadarıyla Region’u değiştirmem gerekiyormuş. Region’u US veya UK yaptım. Bu sefer de Animal Crossing kodumu kullanamıyorum (ürün Animal Crossing Bundle ve Cd Media garantili). Bu kodu kullanabilmem nasıl mümkün olabilir ve E-shop’u sorunsuz şekilde hangi region ile kullanabilirim?

Şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Account’u UK bölgede devam ederek hesaptan çıkıp tekrar girdim ve sorun düzeldi. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu şekilde sorunu giderebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonemare -- 25 Kasım 2020; 19:5:57 >
  • Bonemare kullanıcısına yanıt
    Tam cevabı bilemiyorum ancak tahmin ederek regionu Avrupa yaparsanız ve hesabınızın ülkesini de Avrupadan bir ülke ayarlarsanız mesela Almanya ya da Güney Afrika (avrupa sayılıyorgüney afrika da) mesela kodu kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • Archimede kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam, dün onu düşünerek regionu UK yaptım, Avrupa olsun diye, ordan bir sonuç alamayınca başka bir regiona değiştirmedim. Eve geçince deneyeceğim, tekrardan teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonemare

Merhabalar, yeni bir Switch kullanıcısı olarak aranızdayım :) Konuda okuyabildiğim kadar mesaj okudum fakat gözümden kaçtı ya da kafama takılan sorunlarla ilgili mesaj atılmamış. Sorum şekilde:

1. Ülkenizde geçerli değil hatası alıyorum, bunun için internetten araştırdığım kadarıyla Region’u değiştirmem gerekiyormuş. Region’u US veya UK yaptım. Bu sefer de Animal Crossing kodumu kullanamıyorum (ürün Animal Crossing Bundle ve Cd Media garantili). Bu kodu kullanabilmem nasıl mümkün olabilir ve E-shop’u sorunsuz şekilde hangi region ile kullanabilirim?

Şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Account’u UK bölgede devam ederek hesaptan çıkıp tekrar girdim ve sorun düzeldi. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu şekilde sorunu giderebilir.

Hocam Switch'i nerden ve ne kadara aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Hocam Switch'i nerden ve ne kadara aldınız ?

Alıntıları Göster

Hocam Türkiye’de yaşayan bi Çinliden aldım, muhtemelen zamanında almış stoklamış. Ürün sıfırdı, 4000 lira verdim.

• 
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.