Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
49.011
Cevap
480
Favori
1.689.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pikmin in demosu varmış, yeni gördüm ben. Merak eden varsa...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • utkuberk kullanıcısına yanıt

Once checkpoint ile kendi oyundaki save dosyasini kopyala hocam, buldugun save ile sendekini degistir. Checkpoint zaten sana soruyor kaydetmekmi istersin yada ustunemi yazmak istersin die. Ben pokemon icin kullaniyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Once checkpoint ile kendi oyundaki save dosyasini kopyala hocam, buldugun save ile sendekini degistir. Checkpoint zaten sana soruyor kaydetmekmi istersin yada ustunemi yazmak istersin die. Ben pokemon icin kullaniyordum.

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Peki cfw'li switch'imi direkt reboot edip orjinal firmware'den açsam ve buraya kendi nintendo user bağlantılı hesabımı ekleyip direkt nintendo menüsünden transfer data ile save'i atsam.

Daha sonra payload ile başlatıp bu save'i cfw'e yüklü aynı oyunda farklı kullanıcı ile kullanabilir miyim? Veya cfw uygulamaları üzerinden bir uygulama ile cihaz içerisinde bulabilir miyim?

Fikir biraz karışık ama anlatabildim sanıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 10 Ekim 2020; 1:41:42 >

• bynedim kullanıcısına yanıt

Boyle birsey olursa bizide bilgilendirin hocam. ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

Hangi oyun icin olucak bu islemler?

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Zelda BoTW için gerekiyor. Save'im Lite konsolda fakat şimdi bir Switch daha aldım TV'den de oynayabilmek için ancak save'i alamadığım için Lite konsolu satamıyorum da. :)

Yeni alinan cihaz cwflimi hocam?

Evet doğru.

• Pikmin 3 demosunu oynadım. Güzel oyun ya ona kuşku yok. Deluxe sürümde bir ton da kontrol ayarı, yenilikler ve yeni içerikler, ansiklopedi vs. falan eklemişler.

Tek olumsuz bulduğum kısmı. Oyunun görsellerine birkaç kaplama dışında hiç dokunmamışlar. Ne çözünürlüğü arttırmışlar ne başka bir şey. Oysa ki Wii U'dan daha güçlü bir konsol var ellerinde. Bakalım tam oyun çıktığında çözünürlükte bir yükselme, değişiklik olacak mı ? Umarım olur daha önce bunu yaptıklarını gördük. Demo'lar genelde biraz eski sürümler oluyor.

Bir ekleme yapmak gerekirse daha önce duyduğumuz kadarıyla Pikmin 4 uzun zaman önce geliştirilmeye başlanmıştı ama bunca yıldır hiç bir haber alamadık. İçeriden bolca doğru haber veren Emily 4'üncü oyunun 2018 gibi tekrar ele alındığını söylemiş ben şahsen bu mesajını okumadım fakat öyle demiş. Bir Pikmin 4 gelecekse bu yeni güçlü model Switch ile önümüzde ki sene duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 10 Ekim 2020; 16:31:6 >

Olmaz hocam. Cwf li birinden save dosyasini alip cwfli cihaza atabilirsiniz en dogrusu. Yada bastan full dlcler ile baslayin. 🙂

Çok emek verdim ayrılamıyorum, başkasının save'i de aynı yaşanmışlığı veremez :) Neyse demek ki oyunu bitirmeden konsolu satamayacağım. Yine de bir ihtimal aynı Main objective'de kalan bir save bulabilir miyim araştırayım. 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Pikmin 3 demosunu oynadım. Güzel oyun ya ona kuşku yok. Deluxe sürümde bir ton da kontrol ayarı, yenilikler ve yeni içerikler, ansiklopedi vs. falan eklemişler.

Tek olumsuz bulduğum kısmı. Oyunun görsellerine birkaç kaplama dışında hiç dokunmamışlar. Ne çözünürlüğü arttırmışlar ne başka bir şey. Oysa ki Wii U'dan daha güçlü bir konsol var ellerinde. Bakalım tam oyun çıktığında çözünürlükte bir yükselme, değişiklik olacak mı ? Umarım olur daha önce bunu yaptıklarını gördük. Demo'lar genelde biraz eski sürümler oluyor.

Bir ekleme yapmak gerekirse daha önce duyduğumuz kadarıyla Pikmin 4 uzun zaman önce geliştirilmeye başlanmıştı ama bunca yıldır hiç bir haber alamadık. İçeriden bolca doğru haber veren Emily 4'üncü oyunun 2018 gibi tekrar ele alındığını söylemiş ben şahsen bu mesajını okumadım fakat öyle demiş. Bir Pikmin 4 gelecekse bu yeni güçlü model Switch ile önümüzde ki sene duyurulur.

Hocam new 3dsxl ile oynarken kalemle atarak oynuyorduk, simdi bunda kalem yok nasil oynaniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Çok emek verdim ayrılamıyorum, başkasının save'i de aynı yaşanmışlığı veremez :) Neyse demek ki oyunu bitirmeden konsolu satamayacağım. Yine de bir ihtimal aynı Main objective'de kalan bir save bulabilir miyim araştırayım. 👍🏻

Reddit olabilir hocam malum kitle buyuk orda,

Evet reddit'e biraz baktım %100 save'ler var. Bana tam istediğim noktayı seçebileceğim save lazım.

Save çıkarma uygulaması da varmış sanırım biraz daha araştırıcam konuyu bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Hocam new 3dsxl ile oynarken kalemle atarak oynuyorduk, simdi bunda kalem yok nasil oynaniyor?

Alıntıları Göster

Tuşa basarak gönderiyorsunuz ve toplu halde saldırtmak içinde yine tek tuşa basıyorsunuz. Gyro ve sağ analog ile de 3 boyutlu düzlemde hedef gösterebiliyorsunuz. 3DS'te aynı anda kontrol ettiğiniz Pikmin sayısı az fakat bu ana seride savaşa gider gibi oluyorsunuz. :D

• ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Mario ile çocukluk günlerime geri döndüm. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok eglenceli
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• Arkadaslar selamlar...cahilim switch konusunda simdi wii ile party falan oynuyoruz coluk cocuk 4 controller ile...şimdi diyelim party oyununda hareket kontrolu isteyen oyunlarda sanirim sag joy con hareket sensore sahip degil mi yani bize 3 kisiysek en az 3 adet sag joycon mu lazim mantiksal dusunemiyorum şu an sacma gelmesin 2 tane zaten cihazla geliyor sag ve sol bize 2 adet sag daha mi lazim?
    Bir de orjinale alternatif kaliteli joycon vs controller var midir bildiginiz?
    8 bitdo alip dualshock falan kullanmak mantikli midir?
    Saygilar...

• 2 üzerinde gelen 2 ad daha alïnırsa 4 kişilik oyun oynanır

• utkuberk kullanıcısına yanıt
    Hepsi hareket sensorlu mu ki?ir kameranin motion ile ilgisi yok o zaman dogru mu yani sallamali hareketli falan filanli oyunlarda tum joyconlar kullanilir

• Evet doğrudur

• 
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.