Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
49.024
Cevap
480
Favori
1.689.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet el atmis hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam konsolu yurt dışından sipariş etmek istiyorum da amazon uk de ama ithalat ücreti çıkmıyor ben buna gelince vergi öderim dimi ya da en basitinden amazondan alacaksam ithalat ücreti içeren versiyonu satın almam lazım

• satıcı amazon olmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Switch Online için aile üyeliğine katılmak isteyenler bana pm atabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,bir kaç sorum olacak cevaplayacak arkadaşlara teşekkürler.Nintendo switch almak istiyorum 2021 yazında.İnternette biraz gezindim pro şeklinde bir versiyonu çıkacakmış söylentiler doğru mu?Sizce yeni nintendo serisini beklemek mantıklı mı,yoksa çıkarsa ps5 gibi 9-10 bin lira gibi fiyatlandırma ile mi çıkar?

• gestapofikret kullanıcısına yanıt

-Pro dedikodusu büyük olasılıkla doğru. En son oyun sızdırmalarıyla ünlü biri Pro'nun gerçek olduğunu söylemişti. Daha önce ki bir kaynakta 2021 yılının ilk çeyreğinde çıkacağı söyleniyor.

-Düşen Türk parası değerini saymazsak beklemek tabi ki mantıklı. Daha yüksek çözünürlük ve birçok artı ile gelecektir. Joy-conların yani kontrolcülerinde daha gelişmiş olduğu da söylenenlerden biri.

-Bu ülkede para bu değersizlikte vergilerde bu yükseklikte oldukça her fiyata çıkar dostum. Yurtdışından eş dost aracılığıyla ya başka bir şekilde edinmek her zaman daha mantıklı.

• Shop4tr de her üründe geçerli %10 indirim var

• Şu cihazın prosunu çıkarıp birde online oyunları getirseler...

• quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

Şu cihazın prosunu çıkarıp birde online oyunları getirseler...

Bir suru online oyun var hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Bir suru online oyun var hocam.

Alıntıları Göster
    Üstadım ben bf hastasıyım, hatta EA den babam çıksa yerim diyenlerdenim.

• kargo dahil 352 TL. (üzerine 15-65 TL arası gümrük eklenecek tahminen)

ikinci elinin (kargo hariç) 350 TL'ye satılmaya çalışıldığı şu günlerde hiç de fena değil. 

• Ring fit adventure deneyen oldu mu aramızda? 5,5 yaşında ki oğlum için sizce bir mahsuru var mıdır oradaki egzersizlerin?

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, ben oynuyorum ringfit. 5.5 yas icin uygun degil bence hareketler en kolayda bile baya zor gelir. En azindan 14-15 yas olmasi lazim kanaatimce

• byzon B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler a.selam, pandemide evde hareketsiz kalan çocuklara iyi gelebilir diyerek almıştım o zaman erken davranışım, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 7 Ekim 2020; 13:5:59 >
  • Orj. firmware bir switch üzerinden kullandığım account'a ait bir save data'yı, diğer cfw switch'te kullandığım farklı bir account'a aktarmanın yolu var mı?

İki hesap birbiri ile alakalı değil, başkasının hesabına save data gönderiyor gibi düşünebilirsiniz. Manuel olarak mümkün mü?

• bynedim kullanıcısına yanıt

Mimkun degil hocam.

• https://projectpokemon.org/tutorials/save-editing/managing-switch-saves/using-checkpoint-r67/
    Checkpoint ile save data yedekleniyor diye biliyorum türkçe çeviri kullanıp okuyabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkuberk -- 8 Ekim 2020; 14:19:8 >
  • utkuberk kullanıcısına yanıt

Hocam checkpoint ile cwf li cihazin save dosyasini alip icinde oynama ve tasima yapabilirsin ama orjinal cihazda yapamazsin. Cwfli iki cihaz olursa save dosyalarini rahat paylasirsiniz.

• Öğrenmiş oldum tsk peki just dance save %100 bulsam kullanmak icin nereye aticam just dance tüm danslar açık varmı böyle bir imkan

• Merhaba, yeni switch lite aldim. Nba 2k21 almayi planliyorum. En ucuz brazilya eshopta. 100$lik Gift kart alip onunla almayi dusunuyorum. Gift kart almak icin tavsiye edebileceginiz bir site var mi? Amazondan almayi denedim ama almama izin vermedi bolgesel ayarlardan dolayi.

• 
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.