Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.648.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 16981699170017011702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sefer olmamis oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendonun aç gözlülüğü hayret verici. Cfw Li konsol kullanırken tüm ex oyunları oynamıştım. Yeni seri cihaz aldım zeldayı bitirdim, orijinal oyun alacağım ve 2 aydır adamlar çerçöpten başka oyuna indirim yapmadılar.

Aç gözlülükleri hayret verici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 12 Kasım 2019; 21:12:39 >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Üçüncü parti oyunlar en kötü 2 ayda bir indirime giriyor kendi ex oyunlarına da yüzde 33 lük bir indirim gelecek ama ne zaman bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyroSemi

Üçüncü parti oyunlar en kötü 2 ayda bir indirime giriyor kendi ex oyunlarına da yüzde 33 lük bir indirim gelecek ama ne zaman bilmiyorum
    Luigi mansion dan başka oynamak istediğim bir oyun kalmadı zaten. Neredeyse hepsi bitti sayılır düzgün exlerin. Yani adamlara para kazandıralım istiyoruz zaten oynadık. Adamlar istemiyor, hayret verici

Birisiyle ortak alın sonra satın

Bütün firmalar açgözlüdür bazen fazla ileri gidiyorlar. Oyunları geçtim de drift problemi ilk çıktığında bu işin fıtratında var tarzı açıklamalar yapmışlardı. Sonra çok tepki gelince ücretsiz tamire yanaştılar. Oyun fiyatları için de böyle tepki gelmesi lazım ama zor.

• Pokemon Sword veya Shield alan var mi? Alsam mi almasam mi cok kararsizim. Dynamax gibi sacma bir olay olmasaydi kesin alirdim. Bir de Ebay de fullenmis Pokemonlar coktan satisa cikmis yani multiplayeri da p2w olacak. 45€ya deger mi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bütün firmalar açgözlüdür bazen fazla ileri gidiyorlar. Oyunları geçtim de drift problemi ilk çıktığında bu işin fıtratında var tarzı açıklamalar yapmışlardı. Sonra çok tepki gelince ücretsiz tamire yanaştılar. Oyun fiyatları için de böyle tepki gelmesi lazım ama zor.
    İşin garibi drift problemini çözmek içinde birşey yapmıyorlar. Lite ve yeni çıkan sürümde aynı serilerden.

Pro gamepad kullanıyorum ben tabii. En temizi.

• canaragorn C kullanıcısına yanıt
    Biz burdan 6 kisi beraber aldik hocam, multi maclar da yapiyorduk, aynen devam.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Breeding kaldırılmış mı? Bir de ortak bir hub'da buluşup milletle trade/battle yapamıyor muyuz artık?

• Switch için iyi bir ekran koruyucu cam arıyorum. Şöyle çıkıntı yapmayan, ince, parmak izi ve yansımayı azaltan bir cam tavsiyesi verebilecek olan var mı? Bu özelliklerde film de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Switch için iyi bir ekran koruyucu cam arıyorum. Şöyle çıkıntı yapmayan, ince, parmak izi ve yansımayı azaltan bir cam tavsiyesi verebilecek olan var mı? Bu özelliklerde film de olabilir.
    amazondan amfilm almanızı tavsiye ederim

• Camlar tehlikeli diyorlar ben de poliüretan tavsiye alabilirim cam yerine .. şu an bende cam takılı ama değiştirmek istiyorum.

• Nand dosyası ile ilgili bilgi verebilecek kimse varmı?
  • Yok onu biliyorum ben sorumu tam açıklayamadım ülkelerin adreslerini ve posta kodlarını internetten mi öğreniyorsunuz yoksa bi site falan var mı onu sormuştum teşekkürler bu arada ilginiz için. @hunter007 @arda_yaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phobos 143 -- 13 Kasım 2019; 13:52:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Camlar tehlikeli diyorlar ben de poliüretan tavsiye alabilirim cam yerine .. şu an bende cam takılı ama değiştirmek istiyorum.
    Nasıl bir tehlikesi varmış ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

amazondan amfilm almanızı tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Bu markayı daha önce de duydum. Özelliklerine bakınca diğer ekran koruyuculardan bir farkı yok gibi. Fiyat farkına değecek bir fonksiyonu var mı? Mesela ekran çözünürlüğü ve parlaklığı diğerlerinden daha mı iyidir?
  • Pokemonun olayi trade battle hocam , o olmadan olmaz.
    Yumurtayi bilmiyorum.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Eyw bi takımı kurayım da gelicem

• ULYSES kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyuculari seffaf hocam goruntuye fark katmiyordur

• 
Sayfa: önceki 16981699170017011702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.