Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16961697169816991700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkahn

B2ye gelebildin mi hocam?
    Hala hastayım çıkıp alamıyorum ki oyunu B2'ye geleyim.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hocam sana gecmis olsun corba ve limon cayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Çok sağol. Güzel akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

arkadaşlar merhaba.

şu joycon drift olayı ne yazık ki benim de başıma gelmişti ve neredeyse switchten soğutma kıvamına getirdi.

Bugün gitti gidiyor üzerinden birşey siparişi verirken aklıma wd 40 contact cleaner almak geldi ve ne yazık ki onun yerine muadil ürünler vardı. plastik aksamı eritmesinden korktuğum için sipariş vermedim.
    ufak bir araştırma ile reddit üzerinde isopropyl alkol ile de temizlendiğini okuduktan sonra bildiğiniz düz kolonya ile (70 derece) denedim. bir şırınganın ucunu törpüledim ve inanılmaz az miktarda kolonya çekip gerisini sonuna kadar hava ile doldurdum. şırıngayı birden bastırınca güzel püskürtüyor doğrusu.

kalibrsyona girdim önce ve drift olayının ne kadar kötü olduğunu gözlerime gördüm. kolonyayı şırınga ile joystick kısmının altından püskürttüğüm anda joycon kendine geldi ve ortaladı. saniye sürmedi bu durum. ben bile şaşırdım. şimdi oyunda çok hafif bir çekme olduğunu gördüm ve tekrarladım. kalibrasyon kısmında gözükmese bile oyunda farkettiriyor.

şimdi ise kusursuz oldu diyebilirim. ve çok mutluyum çünkü şu anda joycon tamiri ya da değiştirmesi ile ne durumum var ne zamanım

tldr: wd contact cleaner a gerek yok. bulun bi şrınga basın kolonyayı gitsin
    Eyvallah hocam deneyeceğim. Bende de drift sorunu var, hem sola drift yapıyor hem de aşağıya doğru zor çekiyorsun analog sticki. Nintendo yine Nintendo [XD]

Bu sayfada bahsedilen mafiatik nü karakter siz misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahah keyifli gitmesine çok sevindim. Kendimi geliştirebilmem adına önerileriniz varsa lütfen belirtin.
    Switch gerçekten içerik olarak çok zenginleşti özellikle son bir kaç aydır hem deli gibi indie yapımlar geliyor hem de exclusive içerikler cidden Sony den geri kalmıyor.
    Ülke kapsamında daha çok yol alması lazım ama olsun bu da bir başlangıç =)
  • BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

Ben her zaman joyconu açıp pili çıkarıp contact spreyi ile temizliyorum.Boylece daha etkili bir çözüm oluyor.Kolonya olayına gelince kolonya ile olur tabiki lakin kolonya bir alkol olduğu için leke bırakacaktır.Ayriyetten tam anlamadım içini açmadan mi yapıyorsunuz açmadan yapıyorsanız bir süre sonra yine başlar bence.Conact Spreyi ucuz birşey zaten.Edinebilirsiniz bence.

• Bemozerd kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Sizin yöntem daha garanti ama buradaki çoğu kullanıcı joycon içini açabilecek kadar yetenekli olmayabilir.

Joystick altındaki plastik koruyucu yu kaldırıp altına şırınga iğnesi ile püskürttüm ama çok az bir miktarda şu ana kadar kusursuz işledi ilerleyen zamanlarda dediğiniz gibi yaparım eğer sorun tekrarlarsa

• BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    O da doğru aslında ici çok parca parca.Eger devam ederse dedigimi yaparsınız.Ben 2 ay önce yaptım hala drift yok allahtan.Beni de yanlış anlamayın sizi kotulemek gibi bir amacım yok sadece öneri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bemozerd -- 10 Kasım 2019; 13:55:3 >
  • Dlc ile oyun farklı hesaptan olursa sıkıntı oluşur mu

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    Fiyat aralığınız ne?

hocam fotoğrafı spoiler içine alır mısın,biz o kadar spoilerden kaçıyoruz sen pat diye koymuşsun...
  • Merhabalar,

Nand dosyaları nasıl alınıyor? cihazı kırıcam ama eski haline nasıl döndürürüm? konu ile ilgili yardım edebilir misiniz?
    Teşekkür ederim...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Hocam o fotoda spoiler olan bi durum yok sadece bi resim, ipucu yada oyun sonu videosu degil. Bu kadar abartmaya gerek yok.

• Darkumbra çöktü. :) Sanırım pokemon düşmüş en sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: szkhuseyin

Darkumbra çöktü. :) Sanırım pokemon düşmüş en sonunda
    cihazım kırık değil ama siz yazınca bir girmeyi deneyeyim dedim pokemon sword yazısı gördüm sonra site gitti sanırım düşmüş korsana
    hocam baya oyun sonu fotosu gibiydi,abartmaya gerek yok diyorsun ama ben bu zamana kadar hiç bir şey dinlemedim yada izlemedim, heyecanı kaçsın istemiyorum...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi fotoda oyunun hevesini kaciricak bir durum yok, spoiler dedigimiz sey oyunla ilgili ipucu, oyun ici video vs olabilir ama bu resimden spoiler olmaz.

• Arkadaslar yeni nintendo switch aldim. Yeni bir nintendo hesabi actim ama Eshop'a giremiyorum, kod girmemi istiyor.

Online uyelik mi almaliyim?
    Online uyelik alirsam, bu online uyelik hesabimi kullanmadan, baska bir hesaba satin aldigim oyunu online olarak oynayabilir miyim? Eshopa girmek icin kesin bir online uyeligi olan hesaba sahip olmak zorunda miyim?

• hunace kullanıcısına yanıt
    Hangi ülke

• 
Sayfa: önceki 16961697169816991700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.