Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1699. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16971698169917001701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ring Fit Kutu açılışı videosu çektim arkadaşlar.
    Merak edenler vardır belki.
    https://www.youtube.com/watch?v=pQlbBYq9MwE

Baya keyifli bu arada çok keyifli, öneririm cidden aklında soru işareti olanlara.
  • Sa arkadaşlar nintendo Zelda kılıf satıyorum 2. el hiçbir sıkıntısı yoktur.30TL.Fotoğraflarını görmek isteyen olursa PM atsın.Bir de az kullanılmış 256 GB micro SD satan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PyroSemi P kullanıcısına yanıt
    Arjantin sectim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: hunace

Arjantin sectim hocam
    Arjantin’den oyun alamazsınız bilginiz olsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. switch aldım yeni, bir kaç oyun yükledim , ama mağazadan aldığım oyunlarda vergi kesiyorlar. bu normal mi , yoksa başka bir çözümü var mı ?
    amerika Corvallis, Oregon dan kayıt yaptırdım, posta kodum orda.
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden oyun alabiliriz, hangi ulkeden eshopa girebiliriz?

• redkitinati kullanıcısına yanıt
    Alaska yap Bi de yeni oyunlar Avustralya da daha ucuz orada vergi olayı felan da yok

• redkitinati kullanıcısına yanıt
    Hocam Avustralya yaparsanız hem vergi olmaz hem de oyunlar daha çabuk oynamaya açılır...

• Arkadaşlar amazonda bazı switch oyunlarında indirimler var, ne dersiniz?

• İlk defa nintendo switch alan birisine ne önerirsiniz hesap açarken vs hata yapmamak için hangi adımları takip etmemiz gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EscapeYourself -- 12 Kasım 2019; 11:56:48 >
  • EscapeYourself kullanıcısına yanıt
    Yani öyle inanılmaz dikkat edilecek bir durum da yok aslında bilmen gereken şeyler,
    --★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
    -- nintendo.com'dan account settings kısmından yukarıdaki resimdeki edit düğmesinden bölge değiştirebildiğin, ve bunu yapınca cihaz üzerinden e-shop'a girerken yeniden login olman gerektiği
    --aynı zamanda yabancı e-shop'lardan alışveriş yaparken posta kodunu, fiyata vergi eklemeyen bir bölgenin posta kodu olarak girmen ki bunlar da;
    -97330 – Corvallis, Oregon
    -03222 – New Hampshire, Bristol
    -97222 – Milwaukie, Oregon
    -97116 – Forest Grove, Oregon
    -97080 – Portland, Oregon
    --Bu posta kodlarını e-shop settings kısmında locations settings bölümüne gireceksiniz.
    --Oyun alırken de hangi ülke storunda daha ucuz araştırıp, bölgeyi oraya çevirerek satın alabilirsinz.
    --indirimleri takip edebildiğiniz site konunun başlangıç mesajında mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam.

• pokemon sword ve shield arasındaki fark nedir. Sadece başlangıç pokemonları mı farklı. Ben eski pokemonları seviyorum genelde hangisinde eski pokemonlar var. Bazı yerlerde farklı pokemonlar yer alıyor öyle yazmışlar da o yüzden sordum kafam karıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunace

Hocam nerden oyun alabiliriz, hangi ulkeden eshopa girebiliriz?
    Arjantin dışında diğer tüm ülkelerden oyunları alabilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_yaman

Yani öyle inanılmaz dikkat edilecek bir durum da yok aslında bilmen gereken şeyler,
    --
    -- nintendo.com'dan account settings kısmından yukarıdaki resimdeki edit düğmesinden bölge değiştirebildiğin, ve bunu yapınca cihaz üzerinden e-shop'a girerken yeniden login olman gerektiği
    --aynı zamanda yabancı e-shop'lardan alışveriş yaparken posta kodunu, fiyata vergi eklemeyen bir bölgenin posta kodu olarak girmen ki bunlar da;
    -97330 – Corvallis, Oregon
    -03222 – New Hampshire, Bristol
    -97222 – Milwaukie, Oregon
    -97116 – Forest Grove, Oregon
    -97080 – Portland, Oregon
    --Bu posta kodlarını e-shop settings kısmında locations settings bölümüne gireceksiniz.
    --Oyun alırken de hangi ülke storunda daha ucuz araştırıp, bölgeyi oraya çevirerek satın alabilirsinz.
    --indirimleri takip edebildiğiniz site konunun başlangıç mesajında mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam.
    Teşekkür ederim cevap için

• 29 kasım kara cumayı beklemeye gerek varmı sizce? Dijital değil amazon indirimleri için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziromen -- 12 Kasım 2019; 15:17:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an switch olmadığı için tam bilemiyorum fakat ülke değiştirirken adres işini nasıl hallediyoruz veya posta kodlarını?

• Phobos 143 P kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam, accounts.nintendo.com adresine giripte değiştireceksiniz...
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Sworda atak pokemonlar digerinde defansif pokemonlar var hocam. toplamda 625 pokemon var. Bazilari yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Sworda atak pokemonlar digerinde defansif pokemonlar var hocam. toplamda 625 pokemon var. Bazilari yok.

teşekkürler hocam

• Phobos 143 P kullanıcısına yanıt
    iki mesaj önce açıkladım yahu, hemen yukarda
  • 
Sayfa: önceki 16971698169917001701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.