Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.356
Cevap
455
Favori
1.647.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nintendo'nun Yoshi oyunlarını yapan Good-Feel'in daha küçük çaplı yeni oyunu. 07.11.2019 çıkış yapıyor.

MONKEY BARRELS
  • Son iki üyeyi blokladım. Hayat hep kavga zaten şuraya iki neselendirecek bi şeyler okumaya geliyoruz lütfen yazmayalım bu tür mesajlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, bir kaç yıl önce New 3DS almıştım arada kullanıyorum ama ilk çıktığından beri Nintendo Switch aklımın bir köşesinde ara ara acaba Switch alsam mı almasam mı diye geçiyor.

Tatile veya herhangi bir yere laptop götürmek istemiyorum istesem de yük oluyor/ alan kaplıyor her ne kadar New 3DS sahibi de olsam daha iyi bir oyun deneyimi elde etmek istediğim için düşünüyorum Nintendo Switch'i.

İki sorum var. (Daha doğrusu iki ana başlık üzerinden soracağım)

1-Sizce Nintendo Switch mi yoksa Nintendo Switch Lite mi almalıyım? Okuduğum kadarıyla aralarında pek fark yok gibi ama sizler bu konuda deneyimli olduğunuz için sormayı düşündüm. Tabi ki fiyat farkıyla beraber iki versiyon arasında artı eksi vardır ama dediğim gibi bilmiyorum.

2- Nintendo New 3DS'i Amazon.de sitesinden almıştım ve Nintendo eShop'u İngiltere yapmıştım. Arada alışveriş yaptım ama Türkiye için eShop açıldı mı, var mı artık bilgim yok. Bölge değiştirme gibi birşey gördüm https://accounts.nintendo.com/login?post_login_redirect_uri=https%3A%2F%2Faccounts.nintendo.com%2F sitesinde baktığımda ve de https://eshop-prices.com sitesine baktığımda İngiltere genelde pahalı Switch oyunları adına. Bölge değiştirmede herhangi bir sorun, kısıtlama yani olumsuz bir durum var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Preorder alanlar indirmisler pokemonu arkadaslar ama oyun 15inde aktif olucakmis
    Burda alan yok mu dijital?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: emre86

Arkadaşlar Switch'in yeni uzun pil ömürlü versiyonu + kutulu BOTW ve Super Smash Bros 2500'e nasıl sizce?
    Nerede hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • P1 Pokemon sword alınır

• arkadaşlar ikinizi de gerekli yerlere şikayet ettim,bu konuda daha seviyeli olmanızı bekliyor herkes,yazdıklarınıza dikkat edin lütfen...
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Sword aldım ben. Aslında Shield alacaktım ama bir an öyle karar verdim.

• Nintendo Switch 30 Eylül itibariyle toplam 41.6 milyon satış adedine ulaşmış...

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Indirdinizmi hocam siz oyunu? Bir cok kisi resim paylasiyor?

• Darion kullanıcısına yanıt
    garanti kapsamında mı değiştirdiniz joyconları?
    İniyordu iptal ettim. Sonra indireceğim. Bir de bir şey soracağım. Ben bu oyunu Europe bölgesinden aldım. Normalde USA bölgesini kullanıyorum. Diyelim ki konsol ve hesapta bölge Avrupa iken oyunu indirsem, daha sonra ilerde oyunu silip bölge USA iken tekrar indirdiğimde save dosyasını görür mü? Bilen varsa yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 31 Ekim 2019; 14:50:17 >
    Save dosyasi cihazda kalio hocam, baska kartus takarsaniz ayni save ile devam ediyorsunuz ama iki oyunda ayni olucak. Misal pokemon lets go pikachu oynadiniz save aldiniz ve oyunu sildiniz diyelim, eevee takarsaniz olmuyor yeni save aciyor ama pikachu takarsaniz devam ediyordu.

Yok aslında dijital oyun için sordum. Avrupa bölgesi ve USA bölgesi için. İkisinin de save dosyası birbirine uyuyor mu diye. PS4'te Türkiye PSN'den indirilen oyunun save dosyası USA PSN'dekine uymuyor. Save dosyasını görmüyor yani.
    Kutuluda problem olmuyor ama dijitalde nasil bilmiyorum. Switchde bolge kilidi yoktu sanirim, sorun olmayabilir.

bir sorun olmaz dostum,aynı şekilde oynamaya devam edebilirsin...
  • Luigi's mansion 3 spota gelmiş.
  • TuncayVural kullanıcısına yanıt
    1- İkisinide alabilirsin. Burda senin tercihin önemli.
    Nintendo Switch Lite tercih edebilirsin;
    - Tek oynayacaksan
    - Televizyona bağlamayıp sadece el konsolu olarak kullanıcaksan (batarayası biraz daha fazlaymış),
    - Fiyat düşsün istiyorsan

Nintendo Switch terchi edebilirsin;
    - Özellikle kolların ayrılması sayesinde kolayca 2 kişi oynayabilmek istersen,
    - Televizyona bağlamak istersen,
    - Switchin teknik özelliği sayesinde ayrılan kollara özel oyunlar var biliyorsan onlarda bu özellikleri kullanmak istersen

Genel olarak bu şekilde. Benim kişisel görüşüm switch her türlü daha mantıklı. TV ye bağlamak kollarının çıkması switchin has özelliği zaten. Neden böyle bir modeli switch adında çıkarıyorlar anlamıyorum. Hadi çıkardın adını switch deme switchlik bir yanı kalmadı sonuç olarak. Kütüphaneleride ortak zaten, sadece o bahsettiğim kol çıkan oyunlar da bir eksiklik oluyor.

2- nintendoda bölge kısıtlaması yok. Her bölgeyi istediğin gibi değiştir değiştire oyun alabilirsin. Biz sürekli nerde ucuzsa ordan alıyoruz. Sadece arjantin eshoptan oyun alamıyoruz. Ödeme yaparken arjantin vatandaşlık numarası mı ne istiyor bi o sıkıntı. Onun dışında tl olarak çevir sitenin para birimini. En ucuz nerdeyse ordan alabilirsin. Türkiye eshop yok olmasın zaten bölge kilidi falan getirirler böyle iyi bence. Sonuçta herkes steam gibi olmuyor.

• Nintendo Switch Lite 11 günde 2 milyon an fazla satmış ve en popüler rengi turkuazmış...

• 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.