Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zafermavi Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
35.558
Cevap
213
Favori
888.184
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Giriş
    15520 Mesaj

Hocam arkadaş doğru söylüyor, burası satış konusu değil, mesajınızı şikayet edecektim fakat şikayet edilmiş bile, bu konuda daha önce de uyarı yazmıştım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hllszn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Discord: arfulk#8899

Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
  • Yarbay
    2843 Mesaj
    Good-Feel stüdyosu ki daha önce Yoshi's Crafted World, Yoshi's Woolly World ve Kirby's Epic Yarn oyunlarını yapmıştır. Yeni İp'si oyunu ortaya çıktı.

Oyunun adı MONKEY BARRELS ve büyük ihtimalle Switch exc bir Shoot 'em up. Önümüzdeki ayın 7'si gibi çıkıyor. Bana 2d pixel kaplamaları olan 3d modellenmiş bir oyun görüntüsü verdi. Tabi biraz daha küçük bir oyun belli ki ama bu stüdyonun kreatif yanı güçlüdür ve kötü oyun yapmadılar, fena olmayacak gibi duruyor bakalım tanıtımı gelsin, ne çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 29 Ekim 2019; 15:40:35 >
    |
    |

• Teğmen
    199 Mesaj
    Astral chaini yapan ekipte büyük bir ruh hastası var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    190 Mesaj

Tamamdir hocam sildim kusura bakma ama gercekten burada birisinin ihtiyaci varsa vermek istedim digerlerine satim oldugu icin fiyat yazdim buradan birisinin ihtiyaci varsa isi gorursun diye gercekten ps4 olunca switchi baglamiyoruz tvye :)) saksiya feslegen gibi oturtmussun diyen arkadasda düzcede oturuyorum bir bankada sube muduruyum birde bu cumleyi yuzume soylemesini tavsiye ederim ozelden adres bilgilerimide verebilirim saksiyla feslegenin farkini anlatir bana :))

|
    |
    Kennnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hllszn

Tamamdir hocam sildim kusura bakma ama gercekten burada birisinin ihtiyaci varsa vermek istedim digerlerine satim oldugu icin fiyat yazdim buradan birisinin ihtiyaci varsa isi gorursun diye gercekten ps4 olunca switchi baglamiyoruz tvye :)) saksiya feslegen gibi oturtmussun diyen arkadasda düzcede oturuyorum bir bankada sube muduruyum birde bu cumleyi yuzume soylemesini tavsiye ederim ozelden adres bilgilerimide verebilirim saksiyla feslegenin farkini anlatir bana :))

Alıntıları Göster
    Ya sizin gibi çakma mafyaların bu oyun dünyasında ne işi var ? Bu oyun dünyası iyice kirlendi ya gerçekten önceden iyi az kaliteli kesim vardı artık her türlü insan geliyor . Hele Switch'i nereden öğrenip de geliyorsunuz gerçekten tuhaf . Siz açın Kurtlar Vadisi veya şimdiki Çukur dizi izlemeye devam edin böyle ortamlar size göre değil .
    |
    |

• Teğmen
    190 Mesaj
    Ben mafya degilim arkadasim ama sen bu soyledigin dizileri cok iyi izlemissin belli ve izleyen kesimi ben belli bir zümreye koymuyorum ama sen asagilamakta bir sorun gormuyorsun o da senin bilecegin is burda egitim seviyemizi vs tartisacakta degilim ben sadece

“Saksiya feslegen gibi oturtmussub “ diyen arkadasa yazdim hos bir cevap mi senin bahsettigin oyun dunyasina yakisiyor mu ? Ona cevap vermiyorsun bana niye cevap veriyorsun nintendoyu sen mi sahipleneceksin parasi olan herkes her istedigini yapar senin tekelinde mi cahil herif seni hadi algi kasma kumda oyna..

|
    |
    Halo 4 ve 5'in 3D karakter tasarımcısı ''Kyle Hefley'' Retro'ya katılmış ve şimdi Metroid Prime 4 üstünde çalışmaya başlamış. Büyük olasılıkla Metroid Prime 4 Switch neslinin sonuna hatta gelecek neslin yani yeni konsolun ilk oyunlarından biri oyunu olacak. Aslında geçtiğimiz Ağustos ayında işe başlamış ama nedense duymadık.

Kendisinin sayfası...
    https://www.artstation.com/sortadone/albums/all

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 29 Ekim 2019; 17:42:35 >

• Yarbay
    2308 Mesaj

Oynamadım gerçi ama, neden?

|
    |
    PyroSemi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15520 Mesaj

Ben yine bu nesile bekliyorum, eğer Nintendo nun bir sonraki nesile bırakma gibi bir niyeti olsaydı hiç bir şey göstermezlerdi...

Yada Breath of the Wild gibi hem Switch e hemde bundan sonra çıkacak konsola da gelebilir...

|
    |
    Kennnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Discord: arfulk#8899

Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
  • Teğmen
    199 Mesaj

Son boss gereksiz zordu geçtim(ds da ornstein ve smoughu ve 2.de geçtim öyle düşün)

|
    |
    NevNiyaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2308 Mesaj

Bundan sonraki konsol haberleri var mı ki? Yetişilmiyor teknolojiye daha switch eskimedi ki

|
    |
    hunter007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Arkadaşlar Switch'in yeni uzun pil ömürlü versiyonu + kutulu BOTW ve Super Smash Bros 2500'e nasıl sizce?

quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Ben yine bu nesile bekliyorum, eğer Nintendo nun bir sonraki nesile bırakma gibi bir niyeti olsaydı hiç bir şey göstermezlerdi...

Yada Breath of the Wild gibi hem Switch e hemde bundan sonra çıkacak konsola da gelebilir...

Alıntıları Göster
    Bence çok zor artık. Planları başta tabi ki bu nesile getirmekti ama deneyimledikleri şey kendilerini pek memnun etmeyince o iş yattı. En iyi ihtimal dediğin gibi iki konsola da çıkartırlar.

Ben açıkçası bu sarkmanın etkisiyle yakında bir Metroid 5 tanıtımı görürüz diyorum.

Nevniyaz yok merak etmeyin. 2022-2023"ten önce yeni jenerasyon konsol gelmez. Anca belki nesil bitmeden bir Switch Pro (daha güçlü konsol isteyenlere) duyarız ama o da belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 29 Ekim 2019; 19:4:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: NevNiyaz

• Teğmen
    199 Mesaj

İyi

|
    |
    emre86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4137 Mesaj

Iyi fiyat uygun

|
    |
    emre86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.

Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.

Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.

Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.

Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.

Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Yarbay
    4137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hllszn

Alıntıları Göster
    Ozelime baktim mesajin gelmemis sube muduru ben de nu mankeniyim, meslegin ne alakasi var? Hangimiz daha mi cok kazaniyoruz?

Canin ne zaman isterse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkahn -- 29 Ekim 2019; 20:6:58 >
    |
    |

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.

Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.

Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.

Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.

Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.

Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.

• Yüzbaşı
    501 Mesaj
    Yeni versiyon switch hacklenemiyor dimi ?
    |
    |
    Arkadaşlar benim makinenin analog takılıyor daha önce değiştiren var mı aramızda basit Bi işlem mi? Yoksa bu işi ücreti karşılığında yapan yerlere mi göndermek daha sağlıklı olur cihazı almanyadan almıştım garanti var ama kargo işi uzun sürer diye karar veremedim.

|
    |

İrlanda Hayranı : Ireland Fan

* MADEN MÜHENDİSİ *

Nokia Lumia 820

Huawei Ascend P6

Sony Xperia S LT26I
  • Yarbay
    15216 Mesaj
    Nintendo Switch My Way - The Legend of Zelda: Link’s Awakening & Luigi’s Mansion 3

-----

The Legend of Zelda: Link’s Awakening - Landmarks of Koholint feat. Ulrira - Nintendo Switch

|
    |

• Yarbay
    15216 Mesaj
    Vampyr - Nintendo Switch - Çıkış Fragmanı

-----

Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Luigi’s Mansion 3 - Overview Trailer - Nintendo Switch

-----

Disgaea 4 Complete+ - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 30 Ekim 2019; 9:51:57 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.