Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.360
Cevap
454
Favori
1.647.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence pokemon oyunları yılın oyunu rekabetine hiç girmemeli sınıflama dışı tutulmalı senaryo diye bi şey yok hep aynı şeyler 😊 5. Rozeti almak üzereyiz biz ama oynatıyor mu kendini tabiki oynatıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Pokemonun kemik kitlesi belli hocam ve bu sefer pokemon go gibi olmadigi icin alici sayisi articaktir. Pokemon godaki husrandan sonra bence cok iyi bir oyun bizi bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Konuyu, muhabbeti berbat etmek istemezdim ama mecbur kaldım. Bir kaç sorum olacak tecrübeli arkadaşlara. Yardımcı olabilecek birileri varsa çok mutlu eder beni. Sorularım şöyle:

1- Bir ps4 sahibiyim ancak özellikle Zelda başta olmak üzere bazı switch oyunlarını oynamak istiyorum. Ayrıca akşamları cihazı hızlıca açıp kimseyi TV'siz bırakmadan oynamak istiyorum. Switch ve Switch Lite arasında kaldım. Tek başıma TV'ye bağlayarak çok oynayacağımı düşünmüyorum ancak eşim ve kardeşimle gerçekten eğlenceli oyunlar varsa oynayabilirim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
    2- Sahibinden'deki 1600 TL'ye satılan Lite'lar alınır mı yoksa bu gizaladaki gibi garantili ürünler mi almak lazım?
    3- Eğer Switch al diyorsanız kaç para verilmeli? Yine sahibinden'de satılan ürünler alınır mı? Yoksa biraz para gömüp pil ömrü uzun olanlardan mı almalı?

Aranıza katılacağım ama cihaz konusunda kararsızım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

• emre86 E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yeni versiyon switch. Avantajları çok fazla lite e göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Kulis dedikodularına göre Death Stranding ile Pokemon için yılın en iyi oyunları deniyor.

Alıntıları Göster
    Hevesini kırmak istemem hocam ama Death Stranding bence yılın oyunu olamaz neden derseniz oynama şansına eriştim. Benim gözümde 80 puanlık bir oyun. Pokemonu büyük bir heyecanla bekliyorum bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Kesinlikle yeni versiyon switch. Avantajları çok fazla lite e göre.
    O da çok pahalı Gizala'da 3200 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Hevesini kırmak istemem hocam ama Death Stranding bence yılın oyunu olamaz neden derseniz oynama şansına eriştim. Benim gözümde 80 puanlık bir oyun. Pokemonu büyük bir heyecanla bekliyorum bu arada.

Alıntıları Göster
    Benim hevesim yok hatta umrumda da değil açıkçası Death Stranding. En azından incelemeler çıkana kadar sürpriz güzel bir oyun çıkarsa ediniriz.

Sadece söylentiler bu yönde onları yazdım. Pokemon hayranı olmasam dahi baya kapsamlı görünen oyununu bende daha çok bekliyorum.

• Ori oynamayan varsa mutlaka bir şans versinler.Sanat eseri gibi oyun yapmışlar. Yalnız bazı bölümler omkadar zor ki cihazı kırmadıysam daha da kırmam sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hllszn

Bu mesaj silindi.
    Satış ile alakalı mesajlarınızı lütfen buraya yazmayın.
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    sen beğenmediysen kesin olamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

sen beğenmediysen kesin olamaz
    Eyvallah
  • Luigi's Mansion 3 ortalaması şu an 86. Daha sonucu belli olmamış 4 inceleme var içeriklerine bakınca pozitif olacakları kesin gibi görünüyor. Oyunun ortalaması birileri son an da çıkıntılık yapmaz ise 87 ile kapatacak sanırsam. Oyunun hayal kırıklığı olmaması sevindirici oldu.

Umarım stüdyo ayrıca New game + gibi birşeyler getirir. Bakalım ilk gün güncellemesinde ne gibi detaylar olacak. Millet oynamaya başladı ama resmi olarak oyun çıkmadı yani düzeltmeler iyileştirmeler, eklemeler vs varsa onlarsız oynuyor korsanlar...

Oyunun övülen tarafları

- Grafik, karakter ve düşmanların farklı çeşitliliği bol kaliteli animasyonları, etkileşim, ses dizaynı, bölüm tasarımları, mekan çeşitliliği, bulmacalar, yeni mekanikler, gizlilikler, detaylara gösterilmiş özen, co:op deneyimi, multiplayer, ikinci oyundan çok daha iyi olan akılda kalıcı boss savaşları, oyunun uzunluğu, oyunun dock ve el modunda ki performansı.

Yerilen tarafları

- Lite konsol ile kontroller zor, kontrol opsiyonlarının olmayışı, normal hayaletlerin ikinci oyuna nazaran pek zorlamaması ve normal hayalet çeşitlemesinin az olması.

Genel olarak ilk iki oyunun iyi taraflarını alıp bunları geliştirmişler. Serinin en iyisiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 29 Ekim 2019; 14:36:10 >

• Hllszn kullanıcısına yanıt
    Buradan başka 3 farklı konuya daha zaten mesajınızı atmışsınız ki bir tanesi digital oyun satın alım bölümü, diğeri kutulu oyun satış alanı yetmemiş artı birde buraya yazmışsınız. Fiyat belirtmemenizi mi bahane olarak ileri sürüyorsunuz ? Size lütfen dedik kusura bakmayın diyeceğinize birde eleştiriyorsunuz. Burada vereceğim satış olmuyor ki bu diye yazıp diğer 3 konuda satış yapmaya çalışıyorsunuz. Hani ister verin ister satın işin orasında değilim. Burada sadece istemiyoruz böyle mesajlar biri atınca diğeri de atmaya başlıyor. bir ara sayfa başıan 3-5 tane satış ilan görmeye başladık. Ondan söylüyorum, alınmayın lütfen.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 29 Ekim 2019; 14:46:49 >

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    adayın nedir hocam? sene malum zayıf geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arastirmaci gazeteci gibisin
    Saksiya feslegen gibi oturtmussun

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

adayın nedir hocam? sene malum zayıf geçiyor
    Şuana kadar beni etkileyen büyük bir oyun çıkmadı karşıma. Geçen sene RDR2 favorimdi. Bu sene sanki biraz kısır geçiyor.
  • Hllszn kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş doğru söylüyor, burası satış konusu değil, mesajınızı şikayet edecektim fakat şikayet edilmiş bile, bu konuda daha önce de uyarı yazmıştım...

• Good-Feel stüdyosu ki daha önce Yoshi's Crafted World, Yoshi's Woolly World ve Kirby's Epic Yarn oyunlarını yapmıştır. Yeni İp'si oyunu ortaya çıktı.

Oyunun adı MONKEY BARRELS ve büyük ihtimalle Switch exc bir Shoot 'em up. Önümüzdeki ayın 7'si gibi çıkıyor. Bana 2d pixel kaplamaları olan 3d modellenmiş bir oyun görüntüsü verdi. Tabi biraz daha küçük bir oyun belli ki ama bu stüdyonun kreatif yanı güçlüdür ve kötü oyun yapmadılar, fena olmayacak gibi duruyor bakalım tanıtımı gelsin, ne çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 29 Ekim 2019; 15:40:35 >

• Astral chaini yapan ekipte büyük bir ruh hastası var

Tamamdir hocam sildim kusura bakma ama gercekten burada birisinin ihtiyaci varsa vermek istedim digerlerine satim oldugu icin fiyat yazdim buradan birisinin ihtiyaci varsa isi gorursun diye gercekten ps4 olunca switchi baglamiyoruz tvye :)) saksiya feslegen gibi oturtmussun diyen arkadasda düzcede oturuyorum bir bankada sube muduruyum birde bu cumleyi yuzume soylemesini tavsiye ederim ozelden adres bilgilerimide verebilirim saksiyla feslegenin farkini anlatir bana :))

• 
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.