Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps5 konusu için türkiyede çok pahalı olacak teknosa d&r vatan vs bu su götürmez bir gerçek ayrıca sony ciddi oyuncu kesimine yöneleceğiz açıklaması yaptı casual oyunculara ağırlık verilmeyecekmiş gow the last of us gibi gibi güçlü ip lere yönelecekmiş bu konsol bu yüzden mobillik söz konusu bile değil donanım içinde çok sağlam bir cihaz bizi bekliyor en az 1080p 60 fps çalışacak beklentiler ve söylentiler bu yönde kısacası yurt dışından alınmadığı sürece tr de almak çok zor geçenlerde bir teknoloji marketinde 6k fiyatı ile ön siparişe açılmıştı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phobos 143 -- 22 Ağustos 2019; 16:18:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blasphemous - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

• NBA 2K20'nin demosu çıkmış.
  • Arkadaşlar Nintendo eshoptan indirdiğimiz oyunları nasıl hafıza kartına yükleyebiliriz

Birde switch konsola format atsam sonrada mail adresini değiştirsem Eshoptan hafıza kartına yüklediğim oyunlar silinirmi

• Adamın biri kadın pedi anketi yollamış guruba ne içtiyse artık

• Yeri değil ama Nintendo kullanıcıları olarak size danışmak isterim. Yaptığım işten sıkıldım, kendi işimi kurma fikrim var. Kadıköy civarlarında, kiralardan dolayı :) çok merkezi olmayacak Nintendo ağırlıklı bir video oyun dükkanı açma düşüncem var. Yurtdışı ürünleri de olacak, aksesuar vs. gibi. İnternet satışı da olacak.

Sizce iş yapma şansı var mı? Sizler Türkiye'den aksesuar ya da oyun alıyor musunuz? Örneğin bir aksesuarı ülke dışından 250 liraya alma şansınız var. Fakat beklememek için bu ürünü faturalı şekilde 300-320 TL arası bir fiyata Türkiye'den alır mısınız? Genel düşünceyi merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 23 Ağustos 2019; 16:3:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamefry

Yeri değil ama Nintendo kullanıcıları olarak size danışmak isterim. Yaptığım işten sıkıldım, kendi işimi kurma fikrim var. Kadıköy civarlarında, kiralardan dolayı :) çok merkezi olmayacak Nintendo ağırlıklı bir video oyun dükkanı açma düşüncem var. Yurtdışı ürünleri de olacak, aksesuar vs. gibi. İnternet satışı da olacak.

Sizce iş yapma şansı var mı? Sizler Türkiye'den aksesuar ya da oyun alıyor musunuz? Örneğin bir aksesuarı ülke dışından 250 liraya alma şansınız var. Fakat beklememek için bu ürünü faturalı şekilde 300-320 TL arası bir fiyata Türkiye'den alır mısınız? Genel düşünceyi merak ediyorum.
    hafta sınları seninle çalışırım
    iyi bir maaş ve de bir tane swtich lite hediye dersen

• quote:

Yeri değil ama Nintendo kullanıcıları olarak size danışmak isterim. Yaptığım işten sıkıldım, kendi işimi kurma fikrim var. Kadıköy civarlarında, kiralardan dolayı :) çok merkezi olmayacak Nintendo ağırlıklı bir video oyun dükkanı açma düşüncem var. Yurtdışı ürünleri de olacak, aksesuar vs. gibi. İnternet satışı da olacak.

Buradaki insanlardan yola çıkarak bu işe pek güvenmeyin derim . Şimdi burada alırız ederiz diyenler olabilir ama sonra fiyatları gördükten sonra vazgeçip sizi de kazıkçı ilan edebilirler . Bizim ülkemizin insanına güven olmaz çünkü hepsi bencil tamamen kendi odaklı düşünüyor kimse kusura bakmasın . Onun için ben sizi düşünerek söyleyim Switch kullanıcı sayımız ülkemizde az , Playstation olsa tutma şansınız olabilir ama tabi onda da rekabet fazla olduğundan işiniz zor olur . Ben bu işi tutturabileceğinizi düşünmüyorum .

• gamefry kullanıcısına yanıt
    Fiyatının uygun olması gerekiyor. 50-70 Tl için acil değilse beklemeyi seçerdim. Ancak 250 liralık ürünü 275 civarı alabilirsem o zaman yönelirdim. Şahsi fikrim bu. Öte yandan switch oyun takası vs yaparsanız o zaman tercih ederim
    Ülkemizde yapılacak iş değil elinizdeki sermayeyi farklı değerlendirin bence çig köfteci bile açsanız bu işten daha fazla tutunma şansınız olur

• Mario Odyssey 2 bu yıl ya da gelecek yıl bir zamanda duyurulacak. Resmen açık açık geliyorum diyor.

• quote:

Hocam Türkiyede nintendo kullanıcısı yeterli değil bence. Gizala var mesela adamlar çinden getirdikleri ürünü 5-6 katına satıyorlar, nintendo dışında ürünler de satıyorlar, zor idare ediyorlar diye tahmin ediyorum.

• Arkadaşlar Nintendo switch için sd kart önerisi istiyorum

Kaç gb vede hangi marka daha iyi

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Gecen bi arkadas 400 gb diyordu

Nintendo trde acildi ve batti diye hatirliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Ben 200 gb almıştım yarıyı geçtim dogru düzgün oyun da yok

kim demişse haklı gibi duruyor ama max kaç gb destekliyordu bakmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

hoş geldin arkadaşım 128 gb yada 256 gb yeterli gibi

Ama hangi marka daha iyi

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Deleted User a sormak lazim, o daha iyi bilir.
    Nede olsa teknoloji forumunda yonetici
  • Gelecek ay gelmesi kuvvetle muhtemel Direct için beklenen, dedikodusu olan oyunlar.

- Pikmin 3 + DLC portu.

- Metroid 5

- Yeni Kirby oyunu.

- Metroid Prime Trilogy

- Warioware oyunu.

- Bir sürpriz olabilir.
  • pikmin ve krby oynamasi gercekten zevkli oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.