Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16341635163616371638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
    Bu uyarıda demek istenen kendi dillni değiştirip Türkiyeden de alabilirsiniz gibi bir şey değil mi ? Gönderemem demiyor, benim için en iyi olan kendi ülkemden gibi... Sipariş veriyorum da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

bu tarz alışverişlerde amazon dan korkmanıza gerek yok,adamlar zaten son ödeme ekranında olabilecek tüm masrafları dahil edip ona göre sizden ödeme alıyorlar. daha sonra sizin hiç bir şey ödemenize gerek kalmıyor. sadece ürün Türkiyeye geldiğinde bir evrak imzası istiyorlar,onu da çıktı alıp,imzalayıp geri gönderirseniz halloluyor...
    Arkadaşlar için denedim sadece kargo ekledi satıcı amazon olmasına rağmen aman dikkatli olun gümrükte takılırsa sorun yaşarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 19 Ağustos 2019; 21:14:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten Ori çok güzel duruyor böyle firmalara bayılıyorum nasıl emek var arkadaş ve sömürü de yok indie olduğundan makul fiyatlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 19 Ağustos 2019; 21:15:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Ben Ori yi xbox da oynadım ve çok beğendim, böyle oyunların Switch e gelmesi beni her zaman mutlu ediyor, oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim mutlaka...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition | Nintendo Switch Gameplay Overview

• witcher 3 türkçe olarak gelir mi switch e?
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Ori limbo tarzinda mi?

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Ona benziyor fakat Dünyası çok çok daha renkli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition | Nintendo Switch Gameplay Overview

gayet iyi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R.

witcher 3 türkçe olarak gelir mi switch e?
    Gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Gelecek.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler yanıt için usta

• The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition - Release Date Trailer - Nintendo Switch

-----

ONE PIECE Pirate Warriors 4 - Gamescom Fragmanı - PS4/XB1/NSW/PC

-----

Ghostbusters: The Video Game Remastered - Ön Sipariş Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Northgard - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

-----

JUST DANCE 2020 - Official Song List – Part 2 (GC)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Ağustos 2019; 20:54:20 >

• Switch oyunlarınızı nerden alıyorsunuz genelde dijital mi kutulu mu? ( kutulu ise nereden temin ediyorsunuz fiyatlar her yerde pahalıda bildiğiniz spotçu falan var mı?) yazarsanız çok sevinirim. İstanbul için bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phobos 143 -- 21 Ağustos 2019; 0:47:2 >
  • Witcheri Us shoptan ön sipariş etsem Türkçe olacak mı kesin?

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    hocam var demişsiniz ama bu konuda bir açıklama yapıldı mı?
  • Amazon Amerika üzerinden bir adet switch lite sipariş ettim geçenler ama karttan para çekimi olmadı arkadaşlar.
    Kargo verileceği zaman paranın çekileceği bilgisini öğrendim ama kafama takılan şu.
    Şimdi ben siparişi verdiğim zamanki dolar kuruyla kargo zamanı dolar kuru aynı olmazsa nasıl bir prosedür işleniyor.
    Aydınlatan olursa sevinirim.
  • çekeceği zamanki kurdan uygulanacak işlem. bugünü referans almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darion

çekeceği zamanki kurdan uygulanacak işlem. bugünü referans almaz
    O zaman siparişi iptal edip Amazon Gift Card'la akmak daha mantıklı.
  • Witcher'dan pek umudum yoktu ama videoları izleyince baya hoşuma gitti.El konsolunda bu tarz açık dünya oyunu büyük başarı..
    Bu arada sıfırdan farksız garantili cfw li cihazımı satmayı düşünüyorum,ilgilenen pm atabilir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Bu mesaj silindi.
    En mantıklısı öyle gözüküyor. Siparişi iptal edip öyle yapacağım. Zira ülkede doların durumu belli olmadığından böyle alışveriş yapmak daha güvenli.
  • 
Sayfa: önceki 16341635163616371638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.