Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter007

hocam var demişsiniz ama bu konuda bir açıklama yapıldı mı?
    Hocam son versiyonla grlexeği açıklandı. Zaten türkçe 1.3 yaması ile gelmişti. Özel bir açıklama yapılmasına gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cüheyir

Amazon Amerika üzerinden bir adet switch lite sipariş ettim geçenler ama karttan para çekimi olmadı arkadaşlar.
    Kargo verileceği zaman paranın çekileceği bilgisini öğrendim ama kafama takılan şu.
    Şimdi ben siparişi verdiğim zamanki dolar kuruyla kargo zamanı dolar kuru aynı olmazsa nasıl bir prosedür işleniyor.
    Aydınlatan olursa sevinirim.
    Açık provizyonları kontrol edin, sipariş size ulaşana kadar provizyonda bekletiyor. Çekeceği miktar orada yazar.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    evet son versiyon ile geleceğini bende okudum fakat dil konusunda her hangi bir açıklama yazmayınca emin olamadım,umarım sizin dediğiniz gibi olur...
  • aynen öyle hocam,en azından bu şekilde bir son dakika sürprizi yaşamazsınız...
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    W3 de türkçe olacak mı bilmiyorum ama olacağını farz edersek benim bildiğim 2. Bölge yani avrupaya ait versiyondan alınması lazım 1. Bölge oyunlarında olmuyor türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phobos 143 -- 21 Ağustos 2019; 16:53:43 >
  • Switch ilk açıldığında bölge soruluyor ya orda avrupayı seçsem amerika e shopuna geçiş yapabilir miyim?

• Mortal Kombat 11 Kombat Pack - Official Roster Reveal Trailer - Nintendo Switch

-----

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 - Classic 2D Events Reveal Trailer - Nintendo Switch

• Mk nin kendine ozgu bi hikayesi vardi. Terminator nedir yaa.

• Merhabalar olsun ufak bir sorum olacaktı. Amazondan Nintendo Switch Almayı düşünüyorum, Kara Cuma indirimlerinde Nintendo Switch'e bir indirim yapıyorlar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LokiDayi -- 21 Ağustos 2019; 21:35:0 >
  • Nintendo Presents: The Legend of Zelda: Link’s Awakening (gamescom 2019)

-----

Nintendo Presents: Luigi’s Mansion 3 (gamescom 2019)

-----

Nintendo Presents: DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition (gamescom 2019)

• Cihazı kapatmak için sadece sleep mode demek yeterli midir ? Yoksa başka bir yerden tamamen kapanıyor mu. Mesela işe gidip geliyorum oyun hala bıraktığım yerden devam ediyor sleep moda alınca
  • Phobos 143 P kullanıcısına yanıt
    hocam switch te sürekli bölge değiştirebilirsiniz,sıkıntı yok o konuda...
  • JanWaljan kullanıcısına yanıt
    kapatma düğmesine basılı durun,orda power seçenekleri çıkacak,ordan kapatmayı seçin,bu şekilde tamamen kapanır cihaz...
  • Hocam bölge değiştirmek için yeni bir hesap açmakmı gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LokiDayi L kullanıcısına yanıt
    Kara cumayı bekleme almadıysan bu zamana kadar ps 5 i bekle Sony en azından TR piyasasında ve ulaşılabilitesi var. 3000 TL yi bu cihaza gömme esasında 1000 liralık bile değil cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunImparatoru

Kara cumayı bekleme almadıysan bu zamana kadar ps 5 i bekle Sony en azından TR piyasasında ve ulaşılabilitesi var. 3000 TL yi bu cihaza gömme esasında 1000 liralık bile değil cihaz.
    PS5’i elinde taşıyıp oynayabiliyor musun ? Switch el konsolu gidipte PS ve Xbox ile karşılaştırmayın onlardan farklı bir konsol türü . Elde oynayacak adam Switch alır , evde oynayacak adam Xbox veya Playstation alır .

Bu arada PS5 ülkemizde 7000 TL’den satışa çıkar gidipte 3000 TL hayalleri kurmayın . Cihaz seneye bu aylarda çıkacak kurumuz bu hükümet düzeni ve yapısıyla düşmesi imkansız en iyi ihtimal aynı kalır . Kısaca PS5 zengin olmayan insanlar için satın almak zor olacak insanlar büyük ihtimal PS4 ve Xbox One X’lerle yola devam eder .

• quote:

Orijinalden alıntı: LokiDayi

Merhabalar olsun ufak bir sorum olacaktı. Amazondan Nintendo Switch Almayı düşünüyorum, Kara Cuma indirimlerinde Nintendo Switch'e bir indirim yapıyorlar mı acaba?
    Kara Cuma’da Nintendo Switch’lere indirim yapıyorlar ben de o şekilde indirimle ürünü geçen sene satın almıştım . Ama amazon vergi fiyatını şu an 2 katına çıkarmış durumda ne kadara gelir nasıl fiyat olur bilemiyorum . Kara cumayı bekleyin o zaman görürsünüz buradan ilgili arkadaşlarda yardımcı olur .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Yahu bende de Nintendo var. Adamın imkanı yok parasız olduğu için kıyamadım caanım

• Ayrıca Sony Ps 5 in de daha mobil olacağını düşünmekteyim. Belki de yine kazık gibi kasa olarak çıkaracaklar.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler 👍 rahatladım bildiğiniz :)

• 
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.