Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım öyle görünüyor ki uslubundan anladığım yaşın genç. Konu içeriği ne olursa olsun karşındaki kişi ile Boş konuşuyorsun şeklinde cümle kurmamalısın. Ben senin bu cümlenden rahatsız oldum umarım kişisel gelişimin için yapıcı bir nasihat olarak algılarsın.

Test sonucuna gelince 256GB A1 için attığın video linki hepsiburada ki link ile tutuyormuş evet. Bana sorulan soruda da TR/Yurtdışı almaya değer mi yakın fiyat denilmişti. Paylaştığın link de dahi yazma hızı Samsung Select U3'ü geçmemiş. Fakat paylaştığım link üzerinden ilerlemişim ve demişim ki Class10 U1 30mb'ı geçemez link'te de zaten bu test sonucu yer alıyor. Umarım gönlün ferahlamıştır.

Sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidarkstone -- 25 Ağustos 2019; 17:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Arkadaşım öyle görünüyor ki uslubundan anladığım yaşın genç. Konu içeriği ne olursa olsun karşındaki kişi ile Boş konuşuyorsun şeklinde cümle kurmamalısın. Ben senin bu cümlenden rahatsız oldum umarım kişisel gelişimin için yapıcı bir nasihat olarak algılarsın.

Test sonucuna gelince 256GB A1 için attığın video linki hepsiburada ki link ile tutuyormuş evet. Bana sorulan soruda da TR/Yurtdışı almaya değer mi yakın fiyat denilmişti. Paylaştığın link de dahi yazma hızı Samsung Select U3'ü geçmemiş. Fakat paylaştığım link üzerinden ilerlemişim ve demişim ki Class10 U1 30mb'ı geçemez link'te de zaten bu test sonucu yer alıyor. Umarım gönlün ferahlamıştır.

Sevgiler
    Adamın sana gönderdiği linkteki ürüne düpedüz bu çöp 30mb ı geçemez demişsin?
    Hadi onuda geçtim adamın paylaştığı ürünle senin inceleme olarak attığın linkte ki ürün aynı bile olmadığı halde inatla 'hayır aynı ürün' diyorsun?
    İnsanları yanlış yönlendiriyorsun, benimde sana nacizane tavsiyem araştırırken 'okumanı' tavsiye etmem olur.

Sevgiler, saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Nintendo Switch arıyorum uygun fiyatlı elinde olan varsa bana ulaşabilir mi ?
  • Android üzerinden payload gönderebilen var mı? Varsa PM'den bana ulaşabilir mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamefry

Yeri değil ama Nintendo kullanıcıları olarak size danışmak isterim. Yaptığım işten sıkıldım, kendi işimi kurma fikrim var. Kadıköy civarlarında, kiralardan dolayı :) çok merkezi olmayacak Nintendo ağırlıklı bir video oyun dükkanı açma düşüncem var. Yurtdışı ürünleri de olacak, aksesuar vs. gibi. İnternet satışı da olacak.

Sizce iş yapma şansı var mı? Sizler Türkiye'den aksesuar ya da oyun alıyor musunuz? Örneğin bir aksesuarı ülke dışından 250 liraya alma şansınız var. Fakat beklememek için bu ürünü faturalı şekilde 300-320 TL arası bir fiyata Türkiye'den alır mısınız? Genel düşünceyi merak ediyorum.
    @yerel oyun kulübü , @MambaVino , @JanWaljan , @kralexx42 , @Silverlight , @erkahn

Hepinize cevap ve düşünceleriniz için teşekkür ederim

• Tam saatini bilmemekle beraber ''ASTRAL CHAİN'' inceleme notları bugün geliyor. Umarım mutlu eder en azından şöyle 85 üstü birşeyler tutturursa...

Oynayanların söylediği kadarıyla oldukça uzun bir oynanış süresine sahip olduğu belirtiliyor. Bir defa bitirdikten sonra da daha farklı özelleştirmeler, zorluk vs. açılıyormuş.
  • Mario maker 2 satan varsa bana PM atsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gamefry kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz hocam, yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • Sandisk Ultra 128 GB A1 normal sandisk 128 GB'den daha pahalı, bunların farkı ne ? Normali alsam ne olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GorkemUYG

Sandisk Ultra 128 GB A1 normal sandisk 128 GB'den daha pahalı, bunların farkı ne ? Normali alsam ne olur ?
    Okuma yazma hizi
    Kutularinin ustunde yaziyordur.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Birinde SD karta atarken 3 diğerinde 5 beklemekse olay a1'siz olanı alırım daha ucuz sonuçta. Oyun performansımı etkilemiyorsa sorun yok. :)

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    88 olmuş puanı. Gayet iyiye benziyor oyun

• enessezgin E kullanıcısına yanıt
    Evet oyun iyi çıktı üstüne yeni bir İp’nin bu kadar güzel notlar alması sevindirdi. :)

• Sanırım bu forumda 17 20 yaş aralığı kullanıcıları var. Saygısız sataşmalar okuyoruz boyuna

• İnglizce altyazılı Daemon X Machina animasyonu yayınlandı.

• Cihazı uyku modunda iken çantaya veya kılıfa falan koymada bir sıkıntı var mı?

• Astral Chain'in Metacritic ortalaması çok iyi.

• ASTRAL CHAIN - Çıkış Fragmanı (Nintendo Switch)

-----

ONINAKI - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

-----

One Finger Death Punch 2 - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Ağustos 2019; 2:54:36 >

• yok
  • 9 Aralık'ta Switch'e çıkacak...

-----

ASHEN | Övgü Fragmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Ağustos 2019; 9:43:42 >
  • 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.