Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alper492 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16331634163516361637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aile üyeliği için boş yeri olan varsa katilabilirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Aile üyeligi ile tek kisilik üyelik ayni isi mi görüyor? Yoksa aile üyeliginde bir kisitlama var mi? Mesela Cloud herkese özel mi? Normal sekilde herkes birbirinden bagimsiz Online oynayabiliyormu?
    Switch alma arefesindeyim, fakat yeni revizyonu bekliyorum.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Herkes ozgur.
    Tek yada aile farketmiyor.

• Kafama takılan bir soru var. Bende konsolu almayı düşünüyorum. Amazon amerikada yeni versiyonu 300 dolar gibi bir fiyat sizce almak mantıklı mı alsam gümrük vergisi öder miyim?

• Yeni Revizyonlu Switch ne zaman cikiyor tam olarak belli mi?!

• İyi günler,
    Ben de bugün Switch alarak aranıza katıldım. İlk defa Nintendo konsolim oldu. Switch'i alınca yapılacak işlemler, kontrol edliecek yerleri vs var mıdır?

• Pillars of Eternity: Complete Edition - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Trine 4 - Release Date Reveal Trailer - Nintendo Switch

-----

NEW Astral Chain Gameplay - Can We Defuse the Bomb? - Nintendo Minute

-----

GRANDIA HD Collection | First 40 Minutes on Switch

• Vergiler falan dahil mi anlamadım sonradan vergi eklemiyor.
    https://www.amazon.com/Nintendo-Switch-Gray-Joy%E2%80%91-HAC-001-01/dp/B07VJRZ62R/ref=zg_bsnr_16227130011_1?_encoding=UTF8&refRID=QE533W7SS7Z8SR6RVH47&th=1

Edit:Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Eagle -- 19 Ağustos 2019; 15:59:55 >
  • Risk of Rain 2, Switch için duyurulmuş.

• Superhot switch için bugün çıkıyormuş, çok beklediğim bir oyundu switch için
  • veee hotline miami serisi de geliyor!

bugün storeda olacak bu da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creedence Clearwater R. -- 19 Ağustos 2019; 16:18:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Eagle

Vergiler falan dahil mi anlamadım sonradan vergi eklemiyor.
    https://www.amazon.com/Nintendo-Switch-Gray-Joy%E2%80%91-HAC-001-01/dp/B07VJRZ62R/ref=zg_bsnr_16227130011_1?_encoding=UTF8&refRID=QE533W7SS7Z8SR6RVH47&th=1

Edit:Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.
    Vergiler ekleniyor, sorun yok.

Bu arada soranlar olmuş, linkteki gibi kırmızı kutulu olan switchler bu yeni çıkan sarj ömrü uzatılmış modeller oluyor. Dışarıdan böyle anlayabilirsiniz hangi model olduğunu

• Indie sürümünde güzel oyunlar vardı,özellikle Ori güzel oldu,bakalım bu Nintendo Microsoft ortaklığı daha ne sonuçlar verecek...

• SUPERHOT - Nintendo Switch Fragmanı

-----

Hotline Miami Collection - Available Now on Nintendo Switch

-----

Ori and the Blind Forest - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Streets of Rage 4 - Cherry Hunter (Gamescom 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Ağustos 2019; 16:36:50 >

• Amazon Amerikada yeni model Switch 299 Dolar, yani 1.689 ama Adanaya isteyeceğim korkuyorum bu fiyat gümrük ücreti dahil mi ? İnsanlar diyor gümrükte takılır gelmez ek ücret için ararlar falan. Biri beni aydınlatabilir mi ? Bir sorun çıkacak olsa Türkiyeye göndermezler diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GorkemUYG

Amazon Amerikada yeni model Switch 299 Dolar, yani 1.689 ama Adanaya isteyeceğim korkuyorum bu fiyat gümrük ücreti dahil mi ? İnsanlar diyor gümrükte takılır gelmez ek ücret için ararlar falan. Biri beni aydınlatabilir mi ? Bir sorun çıkacak olsa Türkiyeye göndermezler diye düşünüyorum.
    Gümrük ücreti ödeme ekranında ekleniyor 59 dolar+kargo 17 dolar 2100 tl gibi bir rakama denk geliyor.Bende alacaktım pek mantıklı gelmedi lite modelini belki alırım çıkış yaptığında.
  • GorkemUYG G kullanıcısına yanıt
    bu tarz alışverişlerde amazon dan korkmanıza gerek yok,adamlar zaten son ödeme ekranında olabilecek tüm masrafları dahil edip ona göre sizden ödeme alıyorlar. daha sonra sizin hiç bir şey ödemenize gerek kalmıyor. sadece ürün Türkiyeye geldiğinde bir evrak imzası istiyorlar,onu da çıktı alıp,imzalayıp geri gönderirseniz halloluyor...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Peki o gelen evrağın aslı bende mi kalıyor mail yeterli oluyor mu ? Yani diyelim ki maili alamadım ürün gelmiyor mu yada ne oluyor bilmek lazım. Bugün sipariş edeceğim bir emin olsam 3 haftada
    gelsin Türkiyeye göre kârlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GorkemUYG G kullanıcısına yanıt
    siz zaten adım adım takip edebiliyorsunuz kargoyu,ürün Türkiye ye giriş yapınca da kargo firmasını ararsınız. hiç bir sorun olmaz,her şekilde ulaşabilirsiniz. bu konuda endişe etmenize gerek yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GorkemUYG

Peki o gelen evrağın aslı bende mi kalıyor mail yeterli oluyor mu ? Yani diyelim ki maili alamadım ürün gelmiyor mu yada ne oluyor bilmek lazım. Bugün sipariş edeceğim bir emin olsam 3 haftada
    gelsin Türkiyeye göre kârlı
    10 güne gelir, içiniz rahat olsun. bir şey oldu size ulaşmadı vs diyelim, amazona geri döner, paranızı alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 16331634163516361637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.