Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ps ekosistemine dahil değilim dahil olmayı da düşünmüuyorum hocam. o yüzden ben merakla bekliyorum bu oyunu. bir sürü waifu beni bekliyor
  • smudger kullanıcısına yanıt
    Güzel bir çılgınlık olmuş, aramıza hoşgeldiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar

Aile üyeliği alacağız 4 kişi hepimizin region'u aynı ülke mi olmalı ? Region değiştirince sonra sorun oluyor mu ?
  • DGLYN kullanıcısına yanıt
    Region farklı olabilir, farketmiyor.

• Nintendo Online servisini geliştirmek için tecrübeli müdür iş ilanı vermiş...

https://www.nintendolife.com/news/2019/01/nintendo_seeking_experienced_manager_to_help_grow_switch_online_service
  • Mario Tennis aces arıyorum, kutulu dijital farketmez. Secondary vs de farketmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nopnog kullanıcısına yanıt
    @nopnog Bilgi için teşekkür ederim.

Peki arkadaşlar benim hesabımdaki oyunları bir arkadaşımın daha oynamasını istiyorum. Onda dijital oyun yok. Sadece kendi hesap bilgilerimi versem oynayabilir mi ?

Bu arada aile üyeliği için forumdan bir arkadaş daha yazdı. 3 kişilik boş var şuan. Düşünen varsa özelden yazabilirsiniz.
  • Dostlar ben de switch alma arefesindeyim ama malum oyun fiyatları çok yüksek. Konuda bahsini açmak yasak mı bilmiyorum ama sx os lu sıfır Nintendo switch almak istiyorum bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

• Nintendo yarın için bir indie yayını duyurdu. Yine bir direct yok.

Mart sonu 29 gibi Yoshi's Crafted World dışında hiçbir büyük sayılacak oyun için tarih yok. E3 öncesi ciddi oyunlarla bombalayacağı tek bir büyük direct ihtimali dışında aklıma birşey gelmiyor. Bari Yoshi's Crafted World almaya değer iyi bir oyun çıksada biraz mutlu olsak.

Neredesin nİNTENDO ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 22 Ocak 2019; 17:42:43 >

• Merhaba,

Ankara'da SXOS lisans işini yapan bir yer biliyor musunuz?
  • Nindie sunumu yapıldı...

• Bende sx os pro lu Nintendo Switch ile aranıza katıldım. 3200 TL'ye maloldu. İçindeki oyunların değeri 550-600 dolar civarında.Bu zamana kadar hep orijinal kullanmama rağmen hem oyunların zor bulunması hem de pahalı olması beni bu yola itti malesef. Totalde 8.jenerasyon ve pc im için 3000 TL oyunlara harcamışımdır. Ama Nintendondo Switch de el mahkum...

• ButcherofBlaviken kullanıcısına yanıt
    Gerçekten oyunlar baya pahalı haklısınız. Bende PC,ps4,switch hepsinde orijinal oyunlar var banada gına gelmeye başladı son fiyatlardan sonra ,sadece switch e bir call of duty oyunu çıksa multiplayer çok mutlu olacağım paladins oynamaktan bktm FPS türü oyun yok online

• Arkadaşlar yeri değil belki kusuruma bakmayin lütfen. Switch'i zorunlu sebeplerden ötürü sattim. Geriye kutulu zelda, mario oyunlari var. Ayrica pro controller da var. Burdaki arkadaslardan ihtiyacı olan vardir diye önce buraya yazmak istedim. Çok uyguna verecegim. Ek olarak da; nba 2k18, fifa 18, nba playgrounds, puyo puyo tetris, skyrim, stardew valley, street hoop ve mario kart 8 olan hesabimi da satmaktayim. İsteyen olursa pm ile ulaşabilirsiniz, teşekkürler. Sizlere iyi oyunlar diliyorum. İyi akşamlar.

• Riddle Corpses oyunu sizin platformda varsa mutlaka oynamanızı tavsiye ederim, inanılmaz keyifli bir oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Online sistem nasıl çalışıyor yardımcı olur musunuz ?

Aile üyeliğine ortak olacağım.

Online oyunları kendi hesabımdan oynayabiliyor muyum, yoksa aile üyeliğine kaydedilen hesaptan mı oynamam lazım?

Online özelliği olan oyunları istenen hesaptan oynayabilir miyim ya da genel olarak ?

Bilenler destek verirse sevinirim.

• BoSS_228 kullanıcısına yanıt
    Hocam aile üyeliği sadece mario kart gibi oyunları internetten oynamanıza yarıyor. Yani başkalarıyla yarış yapmak istiyorsunuz online aboneliğinizin olması lazım. Aile grubuna üye olursanız bunu sağlamış olursunuz.

Belirttiğiniz başka hesaba ait oyunları oynama olayı ise farklı birşey.
    Sizin ve benim hesaplarımı karşılıklı olarak cihazlara tanıtmaya yönelik aile üyeliğiyle alakası olmayan bir durum.
    Ben kullanmadığım için detayını pek bilmiyorum.Arkadaşlar daha detaylı bilgi vereceklerdir.
  • Yo-kai Watch 4 kamera çekimi oynanış görüntüleri geldi. Geçen yıl gösterdiklerinden sonra bariz daha akıcı hale getirmişler. Japonca sürümü bu yıl sonu çıkar herhalde ama bizim buralara ne zaman gelir bak işte o bir sır.

Beğendim valla mekanları yani kasabayı pek güzel yapmışlar. Yeni nesil Pokemon şunun kadar iyi görünmezse büyük küfür kabul edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 25 Ocak 2019; 14:16:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DGLYN

Hocam aile üyeliği sadece mario kart gibi oyunları internetten oynamanıza yarıyor. Yani başkalarıyla yarış yapmak istiyorsunuz online aboneliğinizin olması lazım. Aile grubuna üye olursanız bunu sağlamış olursunuz.

Belirttiğiniz başka hesaba ait oyunları oynama olayı ise farklı birşey.
    Sizin ve benim hesaplarımı karşılıklı olarak cihazlara tanıtmaya yönelik aile üyeliğiyle alakası olmayan bir durum.
    Ben kullanmadığım için detayını pek bilmiyorum.Arkadaşlar daha detaylı bilgi vereceklerdir.
    Teşekkürler ilk bahsettiğiniz detayı biliyorum.

Ama mesela PS’de online üyelik aldığımızda istediğimiz hesapta online oynayabiliyorduk. Switch’te sadece hesap mı yoksa tamamen makine mi online oluyor? Onu merak ediyorum.

• Metroid prime 4 işe ilgili video paylaşılmış, oynanış videosu mu acaba diye açtım adam çıkmış konuşuyor

• 
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.