Şimdi Ara

Nintendo 3DS Rehberi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
16
Favori
45.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: silver1978

quote:

Arkadaşlar 2 nci el bir 3ds xl aldım ve resetlemek istiyorum
    ama daha önceden eshop dan alınmış oyunlar var içinde formatladıkdan sonra
    bu oyunları tekrar indirmek için ekstra bir işlem yapmak gerekli midir?
    Yoksa direk eshop a girip tekrar indir demek yeterli olucak mııdır.

kendi soruma kendim cevap vereyim
    Sanırım sorduklarımı tecrübe eden olmamış.

Cihazı formatladıktan sonra kayıt (ne girdiğinizin önemi yok) ayarlarından sonra markete tekrar girip tüm satın alınmış içeriği tekrar indirmek zorundasınız.
    satın aldığınız içerik kaybolmuyor sizden önceki kullanıcının hesabında kalmıyor.
    Cihazın kendi hesabı var onda sabit kalıyor.
    Kullanıcı değişmesi sorun değil ( hesap aktarılmadıkça)
    Cihazda her hangi bir kişişel hesap işlemi yok yani cihazı satarsanız satın aldığınız kartsız indirilebilen içerik oyunlarda gidiyor aktarma yapmazsanız!!!!!
    ayrıca cihaz bir şekilde bozulur ve çalışmaz hale gelirse bu oyunlar gene kullanılamaz hale geliyormuş.

Yararlı oldu bende bu gün 2. el 3ds imi aldım.Fotmat attım oyunu tekrar indireceğim.Umarım sorun çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: spike87

quote:

quote:

Cihazı formatladıktan sonra kayıt (ne girdiğinizin önemi yok) ayarlarından sonra markete tekrar girip tüm satın alınmış içeriği tekrar indirmek zorundasınız.
    satın aldığınız içerik kaybolmuyor sizden önceki kullanıcının hesabında kalmıyor.
    Cihazda her hangi bir kişişel hesap işlemi yok yani cihazı satarsanız satın aldığınız kartsız indirilebilen içerik oyunlarda gidiyor aktarma yapmazsanız!!!!!
    ayrıca cihaz bir şekilde bozulur ve çalışmaz hale gelirse bu oyunlar gene kullanılamaz hale geliyormuş.

Yararlı oldu bende bu gün 2. el 3ds imi aldım.Fotmat attım oyunu tekrar indireceğim.Umarım sorun çıkmaz.

hocam herhangi bir sorun çıktımı?Bende 3ds alıyorum içinde birkaç oyun var.format atarsam oyunlarımı eshoptan indireceğim.Siz indirebildinizmi?

• Ben indirdim dostum.Fakat arkadaşımda sorun çıkmıştı sora bir şekilde halletti nasıl bilmiyorum.
  • s.a arkadaşlar bir sorum olacaktı bilen varsa cevaplarsa memnun olurum... nintendo 3ds kendi kartı 2 gb ben onu yükseltmek istiyorum hangi kartdan almam gerek yada öyle bir imkanım var mı R4 kart al derserniz o var bende zaten.. nintendo shoptan oyun indirirken ana hafızayı kullanıyor oda çok az zaten 2gb yetmiii :D 32 yada 64lük kart almayı düşünüyorum en fazla kaçlık alabilirim acaba güzel oyunlar hep 1.5 2 gb filan pokemon x indirdim hafıza doldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Demon

quote:

Orijinalden alıntı: spike87

quote:

quote:

hocam herhangi bir sorun çıktımı?Bende 3ds alıyorum içinde birkaç oyun var.format atarsam oyunlarımı eshoptan indireceğim.Siz indirebildinizmi?

Ben 2 nci el 3ds aldım içindeki oyunları yani cihaza format attım sonra tekrar marketten yükledim ama şimdi iş değişti yeni gelen sistemin ismi nintendo network ve markete girmek için bile network kullanıcı bilgileri gerekli artık yani benim denediğim zamanki sistem değiş şimdi format Atarsan ne olur bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver1978 -- 16 Şubat 2014; 12:07:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Ben 1 ay sonra Nintendo 3ds almayı düşünüyorum. Sorularım olacak

1- Bütün oyunlar 3d mi?
    2- Konsolun dili Türkçe oldu mu?
    3- Cihaz kırdırılabilir mi, kırdırılırsa romları nereden indiririm?
    4- Cihaz kırdırılıp korsan oyun açarsam o korsan oyunda 3d çalıştırabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim:
    2. el 3 DS aldım ancak internete girmek istediğimde 4 haneli kod istiyor. Satın aldığım kişi de bu kodu bilmiyormuş. Fabrika ayarlarına dönmek istedim ama orada da kodu istedi. Konsolu resetlemenin ya da bu kodu çözmenin bir yolu var mı yardımcı olabilir misiniz acaba? Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum.
  • xx007xx X kullanıcısına yanıt
    parental lock var galiba onu silmek içinde nintendoyu bizzat aramak gerekiyor. Ama bi program var kolayca hallediliyor.

http://www.homebrew-connection.org/3ds-parental-tool-remove-the-parental-restricition-easily/

Ordaki yazıyı okuyun kolayca halledin.
  • Çok teşekkür ederim, umarım bu sorunumu çözer :)
  • Arkadaşlar bişey sorcam bu 3ds'de sadece oyun oynamak için evde internet bağlantısı olması şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedBearded

Arkadaşlar bişey sorcam bu 3ds'de sadece oyun oynamak için evde internet bağlantısı olması şart mı?

Nintendo 3ds de online oyun oynamak için internet gereklidir.Bunun haricinde oyunlarda internet olma zorunluluğu yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver1978 -- 27 Haziran 2014; 9:18:46 >
  • Türkce oldumu?
    Oyunlar Türkiyeden nerden alınır?
    Her SD kart okur mu ve kaç gb olue?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreTurkoglu

Türkce oldumu?
    Oyunlar Türkiyeden nerden alınır?
    Her SD kart okur mu ve kaç gb olue?

Türkçe olmadı
    dr vatan bilgisayar gibi yerlere bakman gerekli ama tr temsilcisi işi bıraktığı için pek çeşit varmı bilmiyorum.
    hafıza kartı olarak ben 16 gb kullanıyorum.
  • Arkadaşlarhttp://www.n11.com/nintendo-3ds-konsol-ice-white-sifir-kutusunda-P18813279 linkindeki 3ds yi sipariş verdim ancak model pal 'mıdır ? garanti durumu ne olur ? e shoptan ücretsiz oyun bulabilir miyim ?
    Türkiye'de neden iyi oyunlar hep 100 tl üzeri daha ucuza alabileceğimiz platform var mıdır ?
  • arkadaşlar benim bir sorum var ben teknosa'nın internet sitesinde nintendo 3ds hw + LEGO PIRATES OF THE CARRIBEAN'i 200 tlye gördüm.Bunun fiyatı neden bu kadar ucuz bi de ben yurt dışında yaşıyorum şimdi ben bu konsolu alsam ordan alacağım oyunları çalıştırabilir miyim yoksa oyunlar ve konsallar bölge bölge mi(ab içinde yaşıyorum).Birde bu hw tam olarak ne oluyor? Bazı konsollarda hw yazıyor bazılarında yazmıyor.Sorularımı cevaplayabilirseniz çok sevinirim :)
  • muho001 M kullanıcısına yanıt
    Teknosa'daki konsol teşhir ürünü.Türkiye'de sıfır ürün çok pahalı .Yurt dışından alsan daha ucuza gelir.

• Arkadaslar yeni aldım konsolu nintendo network id de hata alıyorum bu nedir?
    Ayrıca bu adım simgesinin yerinde bazen coins simgesi çıkıyor 0 yazan clup a kaydetdim cihazı 170 coins var suan hesabımda bununla alakası var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehanist -- 6 Eylül 2014; 0:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonso59

cihazımını aktive ederken ülke kısmını türkiye mi seçicez? türkiye desteği yok diye biliyorum. eğer türkiye değilse hangi ülkeyi seçelim?

Cevap verebilirseniz iyi olur arkadaşlar
  • Bu nintendo network id olayi nasil oluyo arkadaslar bi yardim edebilecek varmi? Eshoptan demo indirmeye calisirken network id istedi

• umitcankaya U kullanıcısına yanıt
    Hesap açıcan işte :/ facebook a nası üye oluyorsan ona da öyle olucan.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.