Şimdi Ara

Nintendo 3DS Rehberi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
16
Favori
45.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: Depresyon01

arkadaşlar 3ds oyunlarını android telefonlarda oynayabiliyor muyuz ?

hayır oynayamazsın.

anladım teşekkürler peki bu 3ds ile pokemon online oynanıyor mu? ben Gameboy color ve advance ile başlamıştım çoğu oyunları bitirdim yaş büyüdükçe zaman kalmadı ama Pokemon x and y online oynayabilecek miyim ? acaba 3ds alırsam cevap için şimdiden teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

arkadaşlar 3ds oyunlarını android telefonlarda oynayabiliyor muyuz ?

hayır oynayamazsın.

anladım teşekkürler peki bu 3ds ile pokemon online oynanıyor mu? ben Gameboy color ve advance ile başlamıştım çoğu oyunları bitirdim yaş büyüdükçe zaman kalmadı ama Pokemon x and y online oynayabilecek miyim ? acaba 3ds alırsam cevap için şimdiden teşekkürler

evet online var.
  • mk7 yada stret figter yada resident evil online oynayabilrim oynayan varsa fc sini atsın
  • cihazımını aktive ederken ülke kısmını türkiye mi seçicez? türkiye desteği yok diye biliyorum. eğer türkiye değilse hangi ülkeyi seçelim?
  • 3ds oyunları oynanmıyo ama drastic diye bi emülatör var. tüm ds oyunlarını o emülatör ile oynayabilirsin. ben şahsen pokemon black, new super mario falan oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

3ds oyunları oynanmıyo ama drastic diye bi emülatör var. tüm ds oyunlarını o emülatör ile oynayabilirsin. ben şahsen pokemon black, new super mario falan oynuyorum.

hocam drastic programı buldumm demo ama bunun full versiyonunu ücretli mi aldınız ? bir de online oynayabiliyor musunuz ? demosunu oynadım da hiç kasma yok çok saglam :)
  • quote:

quote:

3ds oyunları oynanmıyo ama drastic diye bi emülatör var. tüm ds oyunlarını o emülatör ile oynayabilirsin. ben şahsen pokemon black, new super mario falan oynuyorum.

hocam drastic programı buldumm demo ama bunun full versiyonunu ücretli mi aldınız ? bir de online oynayabiliyor musunuz ? demosunu oynadım da hiç kasma yok çok saglam :)

ben netten apk'sını bulmuştum full sürümün. online oynamayı hiç denemedim pek sevmiyorum online olarak oynamayı.
  • quote:

quote:

quote:

ben netten apk'sını bulmuştum full sürümün. online oynamayı hiç denemedim pek sevmiyorum online olarak oynamayı.

Hocam bende apk sini buldum acaba online pokemon oynanir mi onu arastirdimda bulamadim sende bi bakabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bende apk sini buldum acaba online pokemon oynanir mi onu arastirdimda bulamadim sende bi bakabilir misin?

oynanmıyor sanırım ya da ben beceremedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oynanmıyor sanırım ya da ben beceremedim

bende beceremedim ama olabilme ihtimali var :D

• Bu 3ds'de chat yapabiliyor muyuz arkadaş listemizdekilere?
  • arkadaşlar 3ds xl ile 3ds arasında fark varmı bilmiyorum ama merak ettğim istediğimiz sd kartı takıp kullabilir miyiz ? max. kaçlık sd kart kabul ediyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phago

Bu 3ds'de chat yapabiliyor muyuz arkadaş listemizdekilere?

LetterBox ile mesajlaşabiliyorduk ancak kaldırıldı bu özellik geçtiğimiz hafta. Şimdi WiiU'da kullanılmış olan MiiVerse'nin 3DS'e gelişi gündemde.
  • bende nintendo 3ds xl var yeni.Ona oyun aldım (super pokemon rumble) orijinal.takıyorum çalışmıyor sonra sistemi güncelledim yine çalışmadı ne yapmam gerekiyor??
  • arkadaşlar 3ds xl ta 3ds oyunların nasıl çalıştırabilirim bende çalışmıyor ds oyunları çalışıyor ama 3ds oyunları çalışmıyor 3ds oyunlarını nasıl çalıştırabilirim yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: brky1907

bende nintendo 3ds xl var yeni.Ona oyun aldım (super pokemon rumble) orijinal.takıyorum çalışmıyor sonra sistemi güncelledim yine çalışmadı ne yapmam gerekiyor??

konsol ve oyun ayni bolgeye mi ait?
  • hayır değil nintendo 3ds xl ABD den aldım ama oyun türkiye'den aldım ama ben başka (ds oyunu)oyunu da türkiye'den aldım çalıştı ama 3ds hiçbiri çalışmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: brky1907

hayır değil nintendo 3ds xl ABD den aldım ama oyun türkiye'den aldım ama ben başka (ds oyunu)oyunu da türkiye'den aldım çalıştı ama 3ds hiçbiri çalışmadı

ds oyunlari bolge kilidi yok zaten. 3ds oyunlarini oynayamazsin :/ ntsc oyunlar bulman gerek veya eshoptan al
  • teşekkür ederim keşke böyle bir sorunu ortadan kaldıran bir program olsaydı :/
  • arkadaşlar e-shop tan oyun yüklüyorum bedava sd cart a yükleniyor nasıl oynayabilirim ve e-shopta bende sadece pokemon x ve y nin bedava sürümü var mario nun diğer oyunları nasıl görebilirim (nintendo hakkında çok şey bilmiyorum)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.