Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: teachtr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
5.794
Cevap
95
Favori
167.007
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Nintendo DS serisi >> Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      11423 Mesaj
      27 Kasım 2018 21:54:53
      quote:

Orijinalden alıntı: DirtyDudeSP

Görsel felan atar mısınız sitede ayrımı göremedim
      Kart seçme seçeneği gelmedi mi? O zaman babanın adına al. Kartı sen kullanırsın. Zaten borçlanma yok. Kartın içinde ne kadar para yüklüyse o kadar kullanabiliyorsun. Ama alırken Enpara Banka Kartı olacak, Enpara Kredi kartı değil.
      |
      |

God of War | Last of Us | Resident Evil | Legend of Zelda | Silent Hill | Tekken | Street Fighter | Mortal Kombat
    • Onbaşı
      22 Mesaj
      27 Kasım 2018 22:14:57
      Tamam hallederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      22 Mesaj
      03 Aralık 2018 14:32:03
      Selamlar şimdi sipariş verdim Amazon.de den animal crossing edt. New 3dsxl 2. El aldım iyi bir satıcı buldum ürünün durumunun iyi olduğunu felan söyledi.850 tl mal oldu gidip şimdi aliexpresten jelatindir casedir şarj kablosu felan alicam neyse soracağım bu değil benim İngilizcem o kadar iyi değil şu 3dsleri nasıl kiriyorsunuz sürümü felan nasıl işliyor olaylar zormu bide banlanirmiyim riskli bir işmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yarbay
      3508 Mesaj
      04 Aralık 2018 13:22:12 Konu Sahibi

Aslında zor bir işlem değil, biraz dikkat ve biraz da ingilizce ile 3ds.guide sitesinden rahatlıkla yapabilirsin. Yeter ki gelecek konsolun yazılım versiyonu kırılmaya müsait olsun.

Hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın.
      |
      |
      DirtyDudeSP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2227 Mesaj
      04 Aralık 2018 23:22:40
      quote:

Orijinalden alıntı: DirtyDudeSP

Selamlar şimdi sipariş verdim Amazon.de den animal crossing edt. New 3dsxl 2. El aldım iyi bir satıcı buldum ürünün durumunun iyi olduğunu felan söyledi.850 tl mal oldu gidip şimdi aliexpresten jelatindir casedir şarj kablosu felan alicam neyse soracağım bu değil benim İngilizcem o kadar iyi değil şu 3dsleri nasıl kiriyorsunuz sürümü felan nasıl işliyor olaylar zormu bide banlanirmiyim riskli bir işmi

Makina geldiğinde fw sini söyleyin, cfw konusunda yardımcı oluruz her şekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      11423 Mesaj
      05 Aralık 2018 04:19:56
      Yo-kai Watch 3, 7 Aralık'ta çıkıyor...

God of War | Last of Us | Resident Evil | Legend of Zelda | Silent Hill | Tekken | Street Fighter | Mortal Kombat
    • Yarbay
      3563 Mesaj
      05 Aralık 2018 15:23:13
      quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Yo-kai Watch 3, 7 Aralık'ta çıkıyor...

Switch icin olanindan haber var mi hocam ?

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
      Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
      Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
      Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
      Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
      Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
      Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.

• Yarbay
      11423 Mesaj
      05 Aralık 2018 15:31:33

Yok henüz. Japonya’da ilkbaharda çıkacak.

|
      |
      erkahn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2364 Mesaj
      08 Aralık 2018 01:02:34
      https://www.amazon.com/gp/product/B076KRDRQG?pf_rd_p=1581d9f4-062f-453c-b69e-0f3e00ba2652&pf_rd_r=S4430CCW7Y0GQBHNDCRE&th=1

bunu alsam avrupa ve bizim buradan aldığım kutulu ve dijital oyunları oynamada sıkıntı yaşar mıyım ürün amerka çıkışlı galiba amazon usa olduğundan

Good Hunting Stalker!
    • Yarbay
      2227 Mesaj
      08 Aralık 2018 05:15:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Sta1ker

https://www.amazon.com/gp/product/B076KRDRQG?pf_rd_p=1581d9f4-062f-453c-b69e-0f3e00ba2652&pf_rd_r=S4430CCW7Y0GQBHNDCRE&th=1

bunu alsam avrupa ve bizim buradan aldığım kutulu ve dijital oyunları oynamada sıkıntı yaşar mıyım ürün amerka çıkışlı galiba amazon usa olduğundan
      Yaşarsın hocam. 3DS lerde bölge kilidi var. CFW olayını düşünürsen her türlü farklı bölge oyunlarını oynarsın ama

• Yarbay
      2364 Mesaj
      08 Aralık 2018 12:00:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

Yaşarsın hocam. 3DS lerde bölge kilidi var. CFW olayını düşünürsen her türlü farklı bölge oyunlarını oynarsın ama

Alıntıları Göster

Bunu aldiğimda bizim buradan kutulu oyun alamayacağım yani? Eshop nasıl olacak peki bunu alirsam

Good Hunting Stalker!
    • Yarbay
      2227 Mesaj
      09 Aralık 2018 23:07:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Sta1ker

Bunu aldiğimda bizim buradan kutulu oyun alamayacağım yani? Eshop nasıl olacak peki bunu alirsam

Alıntıları Göster
      Hocam NTSC olan makin alırsan hiçbir şekilde PAL oyun almaman lazım. Çalışmaz. Yani alacağın oyunlar amerikadan gelmeli

Eshop olayında zaten makina hangi bölgeye aitse o kıtaya ait ülkelerin eshopları oluyor. Amerika veya Kanada eshop unu kullanacaksın

Bir de en başta dediğim gibi cfw olayını düşünür isen bölge kilidi olayı kalkıyor. PAL veya NTSC farketmeksizin oyunları oynayabilirsin
      |
      |

Reklamlar
nice türkiye
SEO
paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.