Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne ise yariyor bu kart, calisma sistemi nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar old 3dsler için de tutacak grip varmı acaba ya da kullanar bir arkads link atabilir mi aparatsız direk oynarken biraz eli yoruyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamo

bende sky3ds+ var ama her oyunu çalıştırmıyor neden sizce ? bomboş gözüküyor ekran. bayağıdır soracağım unutuyorum.

Merhaba cihaz bolgesi ipe uyumlu rom degilse acmaz 1 ay kadar kullandim sikildim sattim. Cfw varken sky asiri gereksiz

Cfw de oyunlari gorup giriyorsunda bunda tek tek tusa bas bul zor gateway da bile. Oyun liste gozukurdu

• arkadaşlar 3dste hangi zelda oyunları var ve hangilerini tavsiye edersiniz eskiden yeniye doğru sıralarsa bilen bir arkadaş süper olur
  • Beyler Bayanlar Acil Cevaplarmısınız Elimde 2017 R4 Sdhc Gold Pro Var Nintendo Versiyonumda 11.6.0.39 Bu Ben Bu Kart İle 3ds Oyunları Oynayabilirmiyim ? Ve Oynamak İçin Ne Yapmam Lazım Cevaplarınızı Bekliyorum.
  • dordi11 D kullanıcısına yanıt
    Elindeki kart sadece DS oyunlarını oynamak için kullanabilirsin. 3DS oyunlarını oynamak için ya CFW yapıcaksın, yada Sky3DS alıcaksın.

Ben CFW öneririm, hem çok çok daha ucuz, hem de daha kalıcı bi çözümdür. Sky3DS+ almak istersen 300'den aşşağı zor bulursun. Reklam yapıyor gibi olucak biraz ama, İstanbul içindeysen bana gel, 50TL'ye kırayım 5 dakika da.
  • Arkadaşlar freeshopta Yeni çıkan oyunları bulamıyorum ne yapmam lazım

• RhiFaT kullanıcısına yanıt
    En son çıkan oyunlar genelde 5-7 gün sonra düşüyor, sabırlı olmak lazım.
  • Bi site vardi hemen dusuyordu oraya.

• Ben yaklaşık bir yıl önce cihaza cfw yaptım ama freeshop ilk cfw yaptığım günkü gibi aynı oyunlar var acaba bir yeri mi güncellemedim?

• Selamlar,

Dün gece old 3DS XL aldım 2. el ve CFW'li. Aranıza katılmış oldum.

Cihaz muhtemelen birkaç saate elimde olacak da, şöyle bir sıkıntı var.

Kullanan kişinin birçok verisi olacak normal olarak cihazda. Save'ler, kişisel veriler vb.
    Ben bunların tümünü silmek istiyorum. Yani data olarak sıfır gibi olsun cihaz istiyorum. Fakat CFW'ye de zarar vermezsem iyi olur.
    Bunu nasıl yapabilirim?

Bir diğer konu da, cihazı güncellersem CFW konusunda sıkıntı yaşar mıyım?

Şimdiden teşekkürler.
  • RhiFaT kullanıcısına yanıt
    Freeshopa ihtiyaciniz yok aslinda.

Internetten direk indirebilirsin hem de daha guncel.

• Pokemon iso cikti arkadaslar :)

• erkahn kullanıcısına yanıt
    17 kasımdan önce indirip oynamak cihazınızın ban yemesine sebep olabilir, freeShop'a düşmesini beklemek daha sağlıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowhand

17 kasımdan önce indirip oynamak cihazınızın ban yemesine sebep olabilir, freeShop'a düşmesini beklemek daha sağlıklı.

Online girilmez ise problem yok.

Sun ve Moon tarihinden önce internete düştüğünde indirip online'a girmeyenlerin bile cihazları ban yedi. Korunma yöntemleri var, ama onları yapana kadar beklemek daha kolay. Cihazınız tamamen offlineken bile oynasanız ufak da olsa bir ban şansı var yani.
  • Selam arkadaslar cihazi uygun bir fiyata buldugum icin aldim. Dikkat etmemisim japon versiyonu oldugunu eve gelince anladim. Kafama göre basa basa friend code alabildim ekleyebilirsiniz, 2767 0436 9071

Elimde Animal crossing new leaf var online multi nasil oluyor bir fikrim yok.Oyun da japonca zaten anlatabilirseniz birlikte oynayabiliriz.

CFW isleminde yardimci olabilecek bir arkadas var mi acaba? versiyon 11.6.0-39J

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcalago -- 10 Kasım 2017; 17:16:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowhand

Sun ve Moon tarihinden önce internete düştüğünde indirip online'a girmeyenlerin bile cihazları ban yedi. Korunma yöntemleri var, ama onları yapana kadar beklemek daha kolay. Cihazınız tamamen offlineken bile oynasanız ufak da olsa bir ban şansı var yani.

Gecen yil pokemon sun onsiparis ile 1 hafta once geldi ve online denedim. yinede banlanmadim :)
    hatta resimleri konuda vardir.
    Kartlarda ban olmayabilir. Kartların kendilerine özel (her karta ayrı) headerları var. (Bu headerlar yüzünden zaten Sky3DS ile online oynanamıyor.) Büyük ihtimalle cart header yüzünden ban yememişsinizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcalago

Selam arkadaslar cihazi uygun bir fiyata buldugum icin aldim. Dikkat etmemisim japon versiyonu oldugunu eve gelince anladim. Kafama göre basa basa friend code alabildim ekleyebilirsiniz, 2767 0436 9071

Elimde Animal crossing new leaf var online multi nasil oluyor bir fikrim yok.Oyun da japonca zaten anlatabilirseniz birlikte oynayabiliriz.

CFW isleminde yardimci olabilecek bir arkadas var mi acaba? versiyon 11.6.0-39J

İstanbul içindeysen, ufak bi ücret karşılığı CFW+Regionswap (cihazınızı EUR/US'a çevirme) yapabilirim cihazına. Onun dışındahttp://3ds.guide/ 'a bakıp kendiniz deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadowhand -- 11 Kasım 2017; 12:32:7 >

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.