Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    key derken ne demek istediniz anlamadım ama aklıma geldi benim ds oyunları da çalışmamıştı böyle çözmüştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam çok sağol oldu. bir cia'yi yüklerken bu cia n3ds için dedi yüklensin mi dedi hayır dedim ama oldu çok sağolun
  • New 2Ds XL alıcam da sizce PAL mı alayım amazondan yoksa amerikapaketim.com dan NTSC mi alayım. E-Shoptan almayı düşünüyorum oyunları. Hangisi daha karlı?

• quote:

Orijinalden alıntı: FrostByte55

New 2Ds XL alıcam da sizce PAL mı alayım amazondan yoksa amerikapaketim.com dan NTSC mi alayım. E-Shoptan almayı düşünüyorum oyunları. Hangisi daha karlı?

Cihazı kırdırırsan hiç bir önemi yok. Hangisi ucuzsa onu al.
  • Kırdırınca rahat online oynanabiliyor mu ve ntsc cihaz alırsam sarz aletine cevirici mi almam lazim yoksa pal sarz cihazinda da calisir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadowhand

quote:

New 2Ds XL alıcam da sizce PAL mı alayım amazondan yoksa amerikapaketim.com dan NTSC mi alayım. E-Shoptan almayı düşünüyorum oyunları. Hangisi daha karlı?

Kırdırma da bütün sürümler oluyor mu şu an

• benim tema yerinde 600 küsür tema var diye silin diyo. bunun sınırı kaç ve toplu silme şansı var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

Kırdırma da bütün sürümler oluyor mu şu an

evet hocam sürüm farketmiyor son sürüm olsa dahi kırılıyor
  • FrostByte55 kullanıcısına yanıt
    11.3 veya daha düşük sürümlerdehttps://3ds.guide/ takip ederek ücretsiz olarak kırabilirsin. Daha üstündeyse gel ben kırayım sana hiç beklemeden :) Ben her sürümde kırıyorum 5dk'da.
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Sınırı sanırsam 100. Toplu silme olarak freeshop'tan silebilirsin. Daha düzgün temalar içinhttp://3dsthem.es uğra, bi de Anemone3DS adlı uygulamayı indir.
  • Shadowhand kullanıcısına yanıt
    freeshoptan direk temaları mı sileceğim
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    freeshopta yüklü oyunlar listesinde Home Menu ile başlayan bi satır var, ona tıklayıp ordan silebilirsiniz hepsini direk.
  • quote:

11.3 veya daha düşük sürümlerdehttps://3ds.guide/ takip ederek ücretsiz olarak kırabilirsin. Daha üstündeyse gel ben kırayım sana hiç beklemeden :) Ben her sürümde kırıyorum 5dk'da.

Peki cfw leyince online tahatlikla oynaniyoru ve savemi mi onlinea kaydedebiliyor muyum pokemon oynicamda etkinliklerine fslan katilinabiliyor mu hani bedava pokemon dagitiyorlarya. Ve cfw yapip ayni anda orjinal oyunla oynanabiliyor mu?

• FrostByte55 kullanıcısına yanıt
    CFW yaptığında cihazın normal fonksiyonlarında herhangi bir kısıtlama olmaz. Yine orjinal oyun oynayabilirsiniz, yine online oynayabilirsiniz. Pokemon eventlerine de katılabilirsiniz hiç bir problem yaşamadan.
  • EN uygun kaç TL ye bulabilirm bu makineden çocuklar için düşünüyorum .
    ya da ds lite veya new 2ds arasındaki fark nedir onlardan birini alsam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 21 Kasım 2017; 11:0:35 >
  • CFW soran çok oluyor şayet 9.0-11.3 arası bir sürüm sahibi iseniz bu yolla (OCS) ile artık bebek oyuncağı tabi yinede sıkıntı anında sorunun üstünden gelecek azda olsa dil bilgisi gerekir.
  • arkadaşlar nintendo 3ds aldım , ancak kırık değil makine anladığım kadarıyla, buna hafıza kartı filan taksak nereden bulacağız bu kartı, her kart oluyor mu ?
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    cfw yüklüyceksen micro sd kart yeterli, makine elindeyse sd kart yuvasına bakabilirsin
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Hocam PM atacaktım ama olmadı. PM’i açabilir misin?

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Mesaj kutun genelde dolu oluyor şuan atabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.