Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Avrupa fiyatından çok fazla değil.

Özelden atarsanız eğer mesaj yazamıyorsanız fiyatını

• quote:

Orijinalden alıntı: _DeadlyPride_

quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

O zaman seni nintendocudaki hokki ye yönlendiriyorum :)

Hokki kaça satıyor

500'e NTSC-U makina satıyor. Ben ondan almıştım. Sonra onu yine aldığım fiyattan satıp ABD'den 360'a aldım
  • Beyler oyun çok makara olmuş Türkiye ye geldikten bir süre sonra almayı düşünüyorum multiplayeride çok iyi . Mikrafonla herifler konuşuyor yarılıyor millet

Luigi's Mansion Dark Moon .

Önceden GameCube'yede gelmişti sanırım.

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

• Arkadaşlar 3ds almak istiyorumda normal 3ds mi xl tavsiye edersiniz vita var bende ondan xl düşünmüyorumpahalı diye ve gg sen alıcam zelda editini tavsiye edermisiniz veya hangisini tavsiye edersiniz mac 350tl ye kadar limiti var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan1588

Arkadaşlar 3ds almak istiyorumda normal 3ds mi xl tavsiye edersiniz vita var bende ondan xl düşünmüyorumpahalı diye ve gg sen alıcam zelda editini tavsiye edermisiniz veya hangisini tavsiye edersiniz mac 350tl ye kadar limiti var

Ben zelda ed. aldım ama aldığım zamanlarda aynı fiyat olsaydı bunu alırdım.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nintendo-3ds-beyaz-super-mario-3d-land-oyunu-80745714

• quote:

Orijinalden alıntı: sselcuk

quote:

Arkadaşlar 3ds almak istiyorumda normal 3ds mi xl tavsiye edersiniz vita var bende ondan xl düşünmüyorumpahalı diye ve gg sen alıcam zelda editini tavsiye edermisiniz veya hangisini tavsiye edersiniz mac 350tl ye kadar limiti var

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nintendo-3ds-beyaz-super-mario-3d-land-oyunu-80745714

Peki beyaz guzelmidir ve satıcı guvenilirmisir

• quote:

quote:

quote:

Satıcı güvenilir forumda herkes ondan aldı. Beyazın yanında birde Super Mario 3D Land Oyunu veriyor. Oyunu tek almak istesen 100 TL civarında. Dediğim gibi zelda almasaydım bunu alırdım kesin.

Edit: Bende bu satıcıdan aldım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Satıcı güvenilir forumda herkes ondan aldı. Beyazın yanında birde Super Mario 3D Land Oyunu veriyor. Oyunu tek almak istesen 100 TL civarında. Dediğim gibi zelda almasaydım bunu alırdım kesin.

Edit: Bende bu satıcıdan aldım

Tamam hocam yrn sipariş vericim alırken ne almak lazım yanda kılıf falan olarak

• Bende mario bundle alacağım ve alırken yanına mario kart 7 ve bir re almak istiyorum ama hangi re olmalı?

• Beyler şimdi GG'den alıcam oyunu hala 3 oyun arasında kararsızım .

SF , Re Revelations , MK7 ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahax121

Beyler şimdi GG'den alıcam oyunu hala 3 oyun arasında kararsızım .

Zevkine kalmış. Ben mario kartı sevdiğimden 53 tlye kargo dahil almıştım. Şimdi satan adam 59'a çıkarmış fiyatı. Aldığım kişi de alttaki linktekiydi. 17.25'te sipariş vermiştim ertesi gün kargom gelmişti.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nintendo-3ds-mario-kart7-ucretsiz-kargo-80048499

• quote:

Orijinalden alıntı: bahax121

Beyler şimdi GG'den alıcam oyunu hala 3 oyun arasında kararsızım .

Önce MK7 sonra RE sonra SSF4 :D
  • Maksimum 60 tlye mk7 ve re dışında oyun var mı?

• Biraz zor ama ikinci el SM3DL veya NSMB2 bulunabilir.

• Zaten super mario 3d land bundle olacak ben layton,monster hunter yada zelda istiyorum.Kısaca uzun soluklu bir rpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.A.Cooper -- 22 Mart 2013; 7:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DeadlyPride_

Zaten super mario 3d land bundle olacak ben layton,monster hunter yada zelda istiyorum.Kısaca uzun soluklu bir rpg

Zelda'yı 40-50 TL'ye bile bulabilirsin. Hatta bizim forumun 2. el oyun kısmında vardı geçen gün.
  • circle pad pro'suz resident evil revelation nasil olur dersiniz?

aslinda soyle 50 liraya circle pad bulabilsem alirim metal gear solid, resident evil icin filan ama 100 liradan filan basliyor yahu.
  • R4 kart alacağım ama, birbirine çok benzeyen iki tane r4 kart var.

Biri R4i-SDHC RTS, diğeri R4i-SDHC 4.5 (New R4i-SDHC Card) iki kartı da aynı site üretiyor. Sizce hangisini almak lazım?
  • V2watch sitesindeki r4i gold'u tavsiye ederim. 2 haftada ulaştı. Sorunsuz son versiyonlu bir ürün.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.