Şimdi Ara

Nintendo 3DS'in Bilinmeyen Yönleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
6
Favori
4.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yararlı konu
  • up
  • 3d video izlemek istiyorum. one piecelerde altyazı gömülü olan videoları (28 dk falan) izlemek istiyorum. 3d olarak :D:D::D

normal videonun 3d mi olması lazım?
    2d videou ayarlayıp 3d olarak izlermiyiz izleyebilirmiyiz?

dediğin programda convert ederken neden side by side dedik? burayı anlamadım.

ayrıca ar games kartları öyle duruyordu şimdi çıkartıp bi bakcam noluyo :D

edit:

herşeyini anladım. 3d bir video izlemek istiyorsanız 3d video indirin youtube dan.

eğer normal video izlerseniz 2d olarak ozmn 2d işaretlemeniz lazım. 3d istiyosanız side by side gerek ama videonunda 3d olması lazım.

ayrıca oyunlarda 3d derinlik işi ama ben biraz önce bi video yaptım burda ekranın üstünde ileri doğru. çokda güzel oluyor valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küfrettin -- 3 Ağustos 2013; 4:57:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupkan

3d video izlemek istiyorum. one piecelerde altyazı gömülü olan videoları (28 dk falan) izlemek istiyorum. 3d olarak :D:D::D

normal videonun 3d mi olması lazım?
    2d videou ayarlayıp 3d olarak izlermiyiz izleyebilirmiyiz?

dediğin programda convert ederken neden side by side dedik? burayı anlamadım.

ayrıca ar games kartları öyle duruyordu şimdi çıkartıp bi bakcam noluyo :D

edit:

herşeyini anladım. 3d bir video izlemek istiyorsanız 3d video indirin youtube dan.

eğer normal video izlerseniz 2d olarak ozmn 2d işaretlemeniz lazım. 3d istiyosanız side by side gerek ama videonunda 3d olması lazım.

ayrıca oyunlarda 3d derinlik işi ama ben biraz önce bi video yaptım burda ekranın üstünde ileri doğru. çokda güzel oluyor valla.

Hayır 2D video 2D izlenir. ._.

• Teşekkür ederim @soniczeki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • up o_o ağustostan beri gören yok.
  • down
  • en son askere giderken falan ben yazmışım galiba. ohhooooo askerden döndüm evlendim 1.5 yıl geçti. harbiden göçmüş nintendo sayfaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

en son askere giderken falan ben yazmışım galiba. ohhooooo askerden döndüm evlendim 1.5 yıl geçti. harbiden göçmüş nintendo sayfaları

Vay canına harbi ölmüş DH
  • HORT
  • Çok yararlı bir konu olmuş, hepsini deneyeceğim
  • 3ds var bende ds dekı marıo oyunu tam ekran yapamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Tam ekran derken, üst ekranı kastediyorsanız DS oyunları 4:3 formatındadır. 3DS de DS oyunlarını üst ekranı 16:9 yapma özelliği yoktur.
  • Anladım o zaman o ds oyunlarına yaklaşmayalım gerek yok . Ama küçük oldu en azından üst td alt tarafı doldursa yeterdi .

Nintendo 3DS'in Bilinmeyen YönleriBu arada ds oyunu marıo ile birlikte 150 ye aldım fiyat hakkında pek bilgim yok iyi değil mi fiyat
     Nintendo 3DS'in Bilinmeyen Yönleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 22 Kasım 2017; 21:32:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.